Konzultant/ka sociálních médií

V digitální agentuře PPC Profits hledáme konzultanta/ku sociálních médií – máš nám co nabídnout? My Tobě ano!

Považuješ se za profíka v oblasti sociálních sítí? Víš, co obnáší jejich správa, jak vyhodnocovat úspěšnost kampaní, dokážeš vytvářet dlouhodobé social strategie, a chtěl/a bys své dovednosti uplatnit v neustále se rozrůstající digitální agentuře s jedinečnou firemní kulturou, pohodovými kolegy a spoustou benefitů? Pak nám o sobě dej vědět – možná hledáme právě Tebe.  

Díky našim letitým zkušenostem máme v našem portfoliu řadu stávajících klientů a noví neustále přicházejí. Proto hledáme nového člena našeho týmu, který si vezme pod svá křídla veškeré dění v oblasti sociálních médií. Budeš to Ty?

Výhody nabízené pozice:

Na pozici konzultanta/ky sociálních médií Tě čeká kreativní tvorba a spolupráce se spoustou malých i velkých klientů, pro které budeš stěžejní osobou, která bude rozhodovat o jejich správě sociálních sítí, kampaních a optimalizacích. K ruce Ti bude tým skvělých kolegů, pracovat budeš v moderně vybavených kancelářích (a budeš-li chtít, můžeš dle dohody zůstat na home office), ke své práci dostaneš moderní nástroje a jako třešničku na dortu i zajímavé finanční ohodnocení, které se odvíjí od Tvých zkušeností (v rozsahu od 33 000 do 45 000 Kč). Těšit se ale můžeš i na spoustu dalších výhod:

 • Můžeš si flexibilně uzpůsobit svou pracovní dobu dle Tvých možností.
 • Sam/a si rozhodneš, kdy budeš pracovat v našich moderních kancelářích v Brně – Králově Poli, kam se pohodlně dostaneš jak autem, tak MHD, nebo kdy raději zůstaneš v pohodlí svého domova či kavárny.
 • Dostaneš od nás nejen mobil a notebook, ale i ty nejmodernější nástroje a aplikace, s kterými budeš pracovat a které Ti budou skvělými pomocníky při Tvých činnostech.
 • Zajistíme Ti také pravidelná školení, abys neustále rostl/a a rozvíjel/a své znalosti.
 • Když se nebudeš cítit nejlépe, nemusíš hned čerpat dovolenou nebo běžet k lékaři – můžeš využít sick days.
 • Za skvěle odvedenou práci pro Tebe máme připraveny i další bonusy, o kterých Ti rádi řekneme osobně.

Těšit se můžeš také na skvělý tým, ve kterém jsme všichni na jedné lodi, a proto je u nás samozřejmostí vzájemná spolupráce a podpora.

Co bys o nás měl/a vědět:

Už od roku 2008 se pohybujeme na poli on-line marketingu a za ty roky zkušeností můžeme říci, že jsme opravdoví specialisté. Věnujeme se nejen SEO a PPC, ale poskytujeme komplexní internetový marketing, kam patří i audit, nastavení a správa zbožových vyhledávačů, optimalizace konverzního poměru webu/e-shopu či tvorba webů včetně jejich obsahu. A hravě si poradíme i s internetovým marketingem do zahraničí. V našem týmu složeném ze skutečných profesionálů najdeš PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit zisk našich klientů. Zapomeň proto na složité a předražené analýzy – u nás se jede na reálné obchodní výsledky. Vytváříme strategie, které fungují, a děláme pro naše klienty maximum. I proto se na nás obracejí nejrůznější e-shopy a firmy, a to od těch malých a začínajících až po rozjeté giganty. Přidáš-li se k nám, čekají na Tebe klienti ze společností jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas či Skřivánek.

Co u nás budeš dělat:

 • Každodenní náplní Tvé práce bude komunikace s klienty a vytváření obsahu na jejich sociální sítě.
 • Budeš pravidelně kontrolovat profily klientů na sociálních médiích a spravovat je dle stanovených požadavků.
 • Poneseš odpovědnost za návrh obsahové a výkonnostní strategie na sociálních sítích.
 • Součástí Tvé každodenní činnosti bude spolupráce s grafikem, se kterým budeš pracovat na vytvoření působivého contentu.
 • Nevyhneš se ani analýzám chování na sociálních sítích a návrhům změn.
 • Budeš se podílet na plnění dalších aktivit a činností, které souvisejí s digitálním prostředím.
 • Budeš styčnou osobou, která pohlídá nejen kvalitu práce, ale také úspěšnost celého marketingu na sociálních sítích u našich klientů.

Co od Tebe očekáváme:

 • Hledáme někoho, pro koho není marketing na sociálních sítích jen definicí. Pátráme po někom, kdo sociálními médii žije. Potřebujeme, abys nám ukázal/a, že víš, o čem tato pozice je, a že se ve světě sociálních médií pohybuješ jako ryba ve vodě.
 • Je třeba, aby ses orientoval/a v různých oblastech online marketingu (SEO, PPC, sociální sítě, e-mailing, zbožové vyhledávače), protože přesně v těchto vodách u nás budeš plavat.
 • Vyžadujeme od Tebe co největší samostatnost a houževnatost, jakož i tah na branku.
 • Potřebujeme také, aby ses nebál/a komunikovat, a to jak osobně, tak po telefonu. U nás upotřebíš i angličtinu, kterou bys měl/a ovládat alespoň na úrovni B1.
 • Stejně tak očekáváme, že jakožto konzultant/ka se ke své práci postavíš opravdu zodpovědně a budeš vystupovat jako opravdový profesionál.
 • Nesmí Ti chybět týmový duch a nadšení do práce. S ostatními členy týmu musíš vycházet stůj co stůj. U nás jsou všichni na jedné lodi, jejímž jediným cílem je dosažení výsledků a spokojenosti klientů.
 • Takovou samozřejmost, že po Tobě budeme chtít dodržovat termíny, snad není potřeba ani zmiňovat...

Kdy můžeš začít?

Dveře jsou Ti otevřené okamžitě, ale chápeme, že ne vždy jde změnit pozici ze dne na den. Proto se nemusíš obávat: Pokud nás zaujmeš, rádi si na Tebe počkáme.

Pokud Tě naše pozice oslovila, dej nám o sobě vědět. Zavolej nám na telefonní číslo 775 646 333 nebo nám o sobě pošli pár slov na e-mail info@ppcprofits.cz – ideálně připoj i svůj životopis a popiš své dosavadní zkušenosti. Budeme se na Tebe těšit!

 

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp