O nás

Jsme specialisté na on-line marketing. V našem profesionálním týmu najdete PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, social media manažery, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit váš zisk, proto se soustřeďujeme na reálné obchodní výsledky místo složitých a předražených analýz.

Hned od začátku se zaměříme na problémy a cíle vašeho marketingového mixu a doporučíme, ve které oblasti byste měli přidat, aby váš web vydělával co nejvíce.

Již od roku 2008 se specializujeme na PPC – nastavení a správu PPC reklamy a SEO optimalizaci webu pro vyhledávače. Zabýváme se také správou sociálních sítí. Ovládáme tvorbu a správu efektivních e-mailingových kampaní, poskytujeme komplexní služby pro audit, nastavení a správu zbožových vyhledávačů a dokážeme vám pomoci i s CRO – optimalizací konverzního poměru webu/e-shopuPR a obsahovým marketingem.

Pokud s on-line podnikáním teprve začínáte, svěřte nám i samotnou tvorbu webu. Vytvoříme pro vás webovou prezentaci, která bude fungovat v dokonalé symbióze s ostatními marketingovými aktivitami a pomůže vám vydělat co nejvíce peněz s co nejmenšími náklady.

Plánujete rozšíření vašeho byznysu do zahraničí? V rámci internetového marketingu do zahraničí (PPC, SEO) vám pomůžeme proniknout na zahraniční trhy.

Naše práce vám přinese dlouhodobý profit.
Přivedeme vám zákazníky, kteří mají skutečně zájem o vaše produkty.
Zaplatíte až za dodané výsledky – neprodáváme žádné „vzdušné zámky“.
Stav vašich marketingových kampaní neustále monitorujeme a zasíláme pravidelné a přehledné reporty.
Na vaše dotazy reagujeme okamžitě – jsme vám kdykoli k dispozici na e-mailu či telefonu.

Chcete, aby váš web či e-shop vydělával výrazně více? Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme.

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Jak vám můžeme pomoci zlepšit on-line marketing?
Ke správě marketingových kampaní využíváme pouze nejmodernější postupy a nástroje.
Zajistíme, že se z vašeho webu či e-shopu stane „tiskárna na peníze“.
Veškeré marketingové kampaně řídíme multikanálově, což zajišťuje maximální návratnost investovaných prostředků.
Hmatatelné výsledky uvidíte do 3 měsíců, u PPC kampaní ještě mnohem dříve.

10 důvodů, proč si vybrat PPC Profits:

1. Zabýváme se komplexním internetovým marketingem, ale samozřejmě vám pomůžeme zlepšit i konkrétní oblasti vašeho projektu, ve kterých není jeho výkon zcela optimální.

2. Naším cílem je zvýšení vašeho zisku. Zaměřujeme se proto na získání co největšího množství platících zákazníků a co nejvyšší tržby. Stanovujeme si reálné cíle, jejichž dosažení měříme a analyzujeme. Naše výsledky jsou podloženy tvrdými daty, i proto k nám více než 80 % nových zákazníků přijde na doporučení některého ze současných nebo minulých klientů.

3. Každému projektu se věnujeme s individuální péčí. Jsme si vědomi, že každý projekt vyžaduje jiný přístup, proto nejprve pečlivě analyzujeme silné a slabé stránky vašeho projektu a poté vypracujeme funkční strategii. Na vašem projektu pracuje od začátku do konce stejný tým lidí.

4. Všichni naši konzultanti se neustále vzdělávají. Mají certifikáty z různých oborů on-line marketingu a o svém oboru často přednáší, například na VUT nebo na odborných konferencích

5. Mezi naše nejčastější zákazníky patří převážně menší a střední firmy, ke zvýšení zisků jsme však dopomohli i takovým gigantům, jako jsou NestléVUTDr. OetkerAdidas, Skřivánek, Unis, SUEZ a další. Ve své činnosti se neomezujeme jen na Českou republiku, máme i zahraniční klientelu, například z Anglie, Německa nebo ze Slovenska.

6. Publikujeme i v odborných časopisech, například v Marketing & Media a E15.

7. S internetovým marketingem máme téměř 10 let zkušeností a víme, jaké postupy fungují nejlépe.

8. S námi budete vždy v obraze. Průběžně vás budeme informovat o všem, co s marketingovou kampaní děláme, proč to děláme a jaký vám to přinese zisk.

9. Nesnažíme se dělat službu pro tisíce klientů najednou. Naším cílem je vždy dodat maximální kvalitu za minimum vynaložených prostředků. Nezáleží na tom, kolik u nás utratíte peněz. Ke každému z našich klientů přistupujeme s maximální péčí a s ohledem k jeho konkrétním potřebám.

10. Na našem blogu naleznete aktuální trendy ze světa on-line marketingu a zajímavé tipy a triky ohledně PPC a SEO.