Zbožové vyhledávače

Heureka, Zboží, Favi, Glami, Biano, Google Nákupy... Říkají vám tyto názvy něco? Pokud provozujete e-shop a neříkají, o dost přicházíte. Nechte na tyto zbožové srovnávače pořádně mrknout PPC Profits. Odměnou vám bude častější zobrazování se relevantním uživatelům i získání většího počtu zákazníků, kteří doopravdy nakoupí. Jsme tu pro vás a vaše zboží, ať už začínáte nebo jen chcete optimalizovat stávající (nenaplňující) stav.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

5 důvodů, proč správu zbožových vyhledávačů hodit na PPC Profits:

  1. Pohybujeme se v mnoha disciplínách online marketingu, a tudíž dokážeme zbožové srovnávače propojit např. s PPC či optimalizací pro vyhledávče tak, aby vše dávalo smysl.
  2. Jsme flexibilní a doporučíme vám ten nejvhodnější postup bez ohledu na to, zda prodáváte jednotky nebo stovky produktů. Postaráme se také o jejich kontinuální správu a optimalizaci vůči konkurenci.
  3. Nepracujeme na základě pocitů, ale podle dat. Váš zisk z vyhledávačů vyhodnocujeme a získaná data využíváme k volbě další strategie.
  4. S námi budete mít vždy přehled. O všem podstatném vás budeme informovat a podávat pravidelné reporty.
  5. V oboru se pohybujeme již více než 15 let.

Jak to probíhá?

  • Chcete s tím teprve začít? Vybereme zbožové vyhledávače, kde se vyplatí být vzhledem k povaze vašeho byznysu, připravíme XML feedy vašeho zboží a nastavíme vše tak, abychom plnili vaše obchodní cíle.
  • Už na zbožových vyhledávačích jste, ale nejste spokojeni s přínosem? Podíváme se, kde je problém, a navrhneme vylepšení, která vám přivedou relevantní zákazníky.

Ceník

Audit zbožových srovnávačů... od 2000 Kč bez DPH.

Nastavení zbožových srovnávačů... od 2000 Kč bez DPH.

Správa zbožových srovnávačů... od 2000 Kč/měsíc bez DPH.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši zákazníci

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Osobní přístup a výsledky!

Luděk Pilař
Barvárna
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet