Správa sociálních sítí

Sociální sítě vám umožní být v těsném kontaktu s vašimi zákazníky – a navíc dokážete oslovit mnohem širší publikum. Pokud jsou pro vás ale Facebook a Instagram španělská vesnice, nebo vám je spravuje člověk, který sociálním sítím zase tolik nerozumí, nelze očekávat hvězdné výsledky. My v PPC Profits to vezmeme pěkně od podlahy a postaráme se o to, abyste na sociálních sítích byli vidět, celé to dávalo smysl a přivádělo zákazníky.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Správa sociálních sítí

5 důvodů, proč správu sociálních sítí přenechat PPC Profits:

  1. Facebooku a Instagramu rozumíme na jedničku díky dlouholetým zkušenostem a neustálému sledování trendů v této oblasti
  2. Umíme vytvořit strategii tak, aby souzněla s vaší cílovou skupinou – a také ji provádět a upravovat na základě přesných analýz
  3. Postaráme se vám o sociální sítě od A až po Z – od založení profilů až po jejich kontinuální správu či zákaznickou podporu
  4. Rozumíme nejen organické návštěvnosti, ale také PPC reklamám; každá investovaná koruna se vám tak mnohonásobně vrátí 
  5. Nemusíte se dlouhodobě vázat; spolupráci s námi můžete kdykoliv ukončit s výpovědní lhůtou pouze 1 měsíc

Jak to probíhá?

  • Navrhneme a vymyslíme celkovou strategii využití sociálních sítí. Vypíchneme vaše konkurenční výhody a zacílíme na správné skupiny zákazníků. Společně nastavíme cíle, kterých chcete prostřednictvím sociálních sítí dosáhnout.
  • Zkontrolujeme vaše účty na sociálních sítích a navrhneme, co by se dalo zlepšit. Ještě žádné nemáte? Založíme je pro vás. Zanalyzujeme vaši konkurenci, zjistíme její slabé a silné stránky a vymyslíme, jak ji překonat.
  • Zajistíme vám kvalitní a originální obsah a jeho pravidelnou publikaci na sociálních sítích. Přivedeme na vaše stránky správné fanoušky. Najdeme vám takové followery, které bude váš obsah zajímat, budou jej komentovat a sdílet.
  • O všem, co uděláme, vám budeme poskytovat detailní a pravidelné měsíční reporty. Díky měření a analýze výkonu budete neustále vědět, co se děje. Budeme vám poskytovat pravidelné detailní zprávy, takže budete neustále v obraze.
  • Váš účet na sociálních sítích bude pochopitelně stále jen váš a budete k němu mít neomezený přístup. Mezi našimi zákazníky neděláme rozdíly a každému z klientů se věnujeme na sto procent. Přesvědčte se sami.

Ceník

Záleží však na vašich konkrétních potřebách, aktuálním stavu, velikosti vaší firmy a dalších faktorech. Služby i ceny jsou u nás individuální a na míru, proto se nám pro přesnější cenovou nabídku ozvěte.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají naši zákazníci?

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více