PPC reklama pro vyhledávače Google a Seznam

Jedna z nejefektivnějších forem reklamy vůbec je PPC. Tedy, správně nastavené PPC reklamy. Bez takové reklamy si ve vyhledávačích ani neškrtnete. Nechte si ji nastavit rychle a efektivně někým, kdo tomu rozumí – v PPC Profits vám do 5 dnů od zadání vytvoříme a nastavíme výkonové PPC reklamy pro vyhledávače napříč reklamními systémy Google Ads, Sklik a Microsoft Ads. (Google, Seznam a Bing) Přivedeme na váš web jen relevantní zákazníky se zájmem o váš produkt nebo službu.

PPC řešíme nejen pro český, ale i pro slovenský, německý, americký, anglický, rakouský, švýcarský, polský a francouzský trh.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Video file

4 důvody, proč se o nejlepší PPC reklamu pro vyhledávače postará PPC Profits:

  1. Jsme autoritou v oblasti PPC reklamy – na její správu máme v Google Ads uznávanou certifikaci a každý klient od nás dostane do začátku kredit 500 - 8 500 Kč. 
  2. PPC kampaně spravujeme přes 15 let, sledujeme také nejnovější trendy a už víme, jak v tom chodit – kde jít po špičkách, a kde do toho naopak šlápnout.
  3. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všem přehled, a můžete s ním kdykoliv cokoliv probrat
  4. Nejenže u nás máte neomezený přístup ke svému reklamnímu účtu, ale v průběhu měsíce vás průběžně informujeme, jak plníme stanovené cíle (1 report/měsíc)

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Založíme vám reklamní účty, pokud je ještě nemáte. Pokud již máte PPC reklamu, podrobíme ji hloubkovému PPC auditu. Nastavíme analytické nástroje (např. Google Analytics), aby byla kampaň transparentně měřitelná.
  • Připravíme důkladnou analýzu klíčových slov relevantních pro váš obor podnikání a porovnáme metriky (cena, hledanost, konkurence), na jejichž základě vám doporučíme ta klíčová slova, která pro vás budou zisková.
  • Napíšeme inzeráty, které zaujmou vaše zákazníky. Inzeráty s vámi zkonzultujeme, abyste měli přehled. Poté je nasadíme do reklamních účtů, účty propojíme s Google Analytics a nastavíme měření konverzí (objednávek) a remarketing.
  • Kampaň spravujeme a optimalizujeme, čímž snižujeme cenu za proklik a zároveň zvyšujeme konverze (poptávky, prodeje v e-shopu apod.). Díky naší správě bude vaše PPC kampaň maximálně efektivní a zisková.

Ceník

  • Nastavení PPC reklamy pro menší e-shopy a firmy... 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.
  • Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů... 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

 

Nejste si jisti, jak funguje vaše PPC reklama? Připravíme pro vás PPC audit zdarma.

Podívejte se, jak zvýšit tržby z PPC reklamy v našich případových studiích.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

Lubomír Stéha, lubeton.com
Lubeton
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet