Kariéra

Chceš pracovat pro skvělé klienty a pomáhat jim s marketingem, který přináší viditelné výsledky? Přidej se k týmu PPC Profits

Pojď s námi bořit mýty

Kolem zaměstnání panuje spoustu mýtů… Však je znáš určitě taky: třeba že do práce se chodí jen pro to, aby měl člověk peníze na to nejnutnější, že kdo nepracuje od nevidím do nevidím, tak si nevydělá slušné peníze a tak podobně. U nás to tak není. Naším cílem není zaměstnávat, ale umožnit lidem dělat to, co je baví, v době, která jim vyhovuje, v prostředí, kde se budou cítit jako doma (a klidně i z domova). A finanční odměna už je pak jen tou pomyslnou třešničkou na dortu.

 

V našem týmu pracují profíci, kteří propadli danému oboru, a jejich práce je zároveň jejich koníčkem a smyslem života. Nechodí do práce, protože musí, ale protože je to baví. Chodí tam, kde se cítí skvěle, mají kolem sebe stejně naladěné kolegy, prostředí vybavené těmi nejmodernějšími přístroji a technikou, a přistupují s nadšením k plnění svých úkolů, které rozhodně nejsou povinnostmi, ale výzvami. Výzvami, kterými pomáhají našim zákazníkům dostat se na špici. U nás se totiž nebijeme do prsou, jak jsme skvělí – my se necháváme plácat po ramenou od zákazníků, když nám děkují za svůj úspěch. Jejich úspěch je náš úspěch. Díky jejich růstu rosteme i my. Naším cílem je jediné – dostat naše zákazníky na vrchol. A tím se dostaneme na vrchol i my.

 

Pokud máš odvahu šlapat s námi cestu na vrchol, cestu, která není vždy jen zalitá sluncem (občas na ní prší, občas lítají blesky a bijí hromy, někdy může dojít i k pádu, ale vždy je důvod vstát a jít dál), pak neváhej a přidej se k nám. Nehledáme ale kdejakého pocestného. Hledáme někoho, kdo ví, co chce a jak dosáhnout vrcholu. Hledáme parťáka, který se nebojí udat směr a vytrvá až do cíle. Chceme v našem týmu jen ty nejlepší, ty, pro které nebude práce jen zdrojem obživy, ty, kteří budou odhodlaní táhnout za jeden provaz. Ty, kteří s námi zboří všechny mýty a ukážou světu, čeho všeho se dá dosáhnout, když člověk dělá to, co má rád, a dává do toho nadšení.

 

Láká Tě přidat se na naši cestu? Podívej se na nabídku volných pozic a vyber si tu, ve které budete hrdinou. A pokud si ještě nejsi stoprocentně jist, jestli jsme pro Tebe tou pravou cílovou stanicí, začti se do zkušeností našich kolegů – třeba v nich najdeš odpovědi na to, nad čím ještě přemýšlíš.

PPC konzultant senior/ka

Zvládáš plout v divokých vlnách PPC reklam a rád/a bys zakotvil/a v přístavu, kde budeš moct naplno předvést, co se v Tobě ukrývá? Pak napni plachty a připluj k nám. Aktuálně hledáme parťáka či parťačku do naší digitální agentury na pozici senior PPC konzultanta/konzultantky.
Zobrazit více

SEO konzultant/ka pro digitální agenturu

Pohodová parta lidí, spousta zajímavých projektů, žádné píchačky, dobré finanční ohodnocení. Jediné, co nám momentálně chybí, je schopný SEO konzultant – tedy někdo, kdo si vezme pod palec kompletní SEO v naší digitální agentuře a nezalekne se při tom práce na nejrůznějších projektech. Budeš to právě Ty?
Zobrazit více

Proč se přidat k PPC Profits?

Jsme specialisté na on-line marketing. Věříme, že se jimi můžeme nazvat, protože se SEO a PPC věnujeme již od roku 2008, takže jsme nasbírali opravdu pořádnou kupu zkušeností. Specializujeme se na PPC – nastavení a správu PPC reklamy a SEO optimalizaci webu pro vyhledávače. Zajišťujeme ale také komplexní internetový marketing, zabýváme se správou sociálních sítí, vytváříme a spravujeme efektivní e-mailingové kampaně, poskytujeme komplexní služby pro audit, nastavení a správu zbožových vyhledávačů a dokážeme našim klientům pomoci i s CRO – optimalizací konverzního poměru webu/e-shopuPR a obsahovým marketingem. Ti, kteří s podnikáním teprve začínají, nám mohou svěřit i samotnou tvorbu webu. A pomáháme pronikat i na zahraniční trhy.

V našem týmu složeném ze skutečných profesionálů najdeš PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery. Tito lidé vkládají do své práce nejen jedinečné znalosti a zkušenosti, ale také nadšení –každý je tu sám ze sebe, ale zároveň jsme všichni za jednoho. Pracujeme jako tým, kde se na sebe můžeme navzájem spolehnout.

Není žádné místo pro Tebe?

Nenašel jsi zde pozici, která by tě zaujala ale přesto se domníváš, že nám máš co nabídnout? Ozvi se nám prosím na
e-mail  info@ppcprofits.cz.

Vlastimil

V naší agentuře  PPC profits.cz se mi pracuje velmi dobře. Oceňuji zejména možnost uplatnit mé znalosti a zkušenosti v oboru internetového marketingu v prostředí nabitém tvůrčí spoluprací. Společně s ostatními tvoříme synergii, jejímž hlavním cílem je spokojenost klientů.

 

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet