Odnesto.cz - případová studie

Se stěhovací firmou Odnesto.cz spolupracujeme již déle než 8 let. Cílem naší spolupráce je zvednout návštěvnost jejich webu pomocí obsahového marketingu, SEO a PPC reklamy a zvýšit tak počet jejich objednávek.

Odnesto.cz je stěhovací firma z Prahy, která však zajišťuje stěhování bytů, domů či firem po celé České republice i do zahraničí. Nabízejí také stěhování těžkých břemen a vyklízení nemovitostí.

Odnesto - logo
Odnesto screen

 

Jak naše spolupráce s firmou Odnesto.cz probíhá?

Pro firmu Odnesto zajišťujeme správu jejich firemního blogu, což zahrnuje pravidelnou tvorbu kvalitních článků na téma stěhování. Kvalitní články, které tvoříme a publikujeme se umisťují na předních místech ve vyhledávačích a zajištují přísun stále nových zájemců o stěhovací služby.

Naše práce spočívá v hledání témat a klíčových slov, která zájemci o stěhování hledají, a následnou tvorbu relevantních článků na jejich základě. Výsledné články jsou poté zařazeny do publikačního plánu a pravidelně publikovány na webu Odnesto.cz, díky čemuž jej navštěvuje stále více lidí. Netvoříme obsah primárně pro roboty vyhledávačů, ale naopak pro lidi. Naše články obsahují hodnotné informace, rady a tipy ohledně stěhování, a jejich cílem je zodpovědět potenciálním zájemcům o stěhování veškeré dotazy, na které by se mohli chtít zeptat.

Spravujeme také celkové SEO webu Odnesto.cz. Vyhledáváme vhodná klíčová slova, která hledají zájemci o stěhovací služby a zajišťujeme vhodné zpětné odkazy, které webu dodají potřebnou autoritu, nezbytnou pro jeho zobrazování na předních příčkách vyhledávání.

Nové zákazníky přivádíme na web Odnesto.cz také pomocí PPC reklamy. Ze všeho nejdříve jsme provedli důkladný výzkum klíčových slov, kde jsme odhalili výrazy, které lidé, hledající stěhovací služby, často používají, které však nejsou příliš konkurenční, i když je u nich vysoký komerční potenciál. Na základě těchto klíčových slov jsme pak vytvořili PPC reklamní kampaně, které přivádějí zákazníky s minimálními náklady. Zapracovali jsme také na vylučovacích klíčových slovech, abychom zabránili plýtvání reklamním rozpočtem na nesouvisející dotazy.

 

Graf odnesto.cz
Odnesto.cz - graf

Jakých výsledků jsme dosáhli

Pod naší SEO správou získává blog Odnesto.cz stále větší popularitu u vyhledávačů, které jeho obsah nabízejí na stále vyšších pozicích. Díky tomu masivně stoupá návštěvnost, tvořená tím správným publikem – lidmi, kteří se chystají na stěhování a shání profesionální stěhovací firmu. Obsahový marketing blogu se proto pozitivně projevuje i na počtu objednávek. Významných úspěchů dosahujeme i na poli PPC reklamy.

Co plánujeme do budoucna?

Požadavky zájemců o stěhování se v průběhu času mění, stejně tak jako algoritmy internetových vyhledávačů. Stále proto budeme hledat nová, neotřelá témata na téma stěhování, která budou odpovídat momentálně probíhajícím trendům a budeme se věnovat tvorbě kvalitního SEO obsahu, který zaujme nejen vyhledávače, ale hlavně čtenáře. Nadále budeme také zkvalitňovat PPC reklamu, hledat nová klíčová slova a zvyšovat počet zákazníků z placených reklamních kanálů.

 

Dotazy a odpovědi:

  • Jste spokojeni s dosavadním průběhem naší spolupráce? Ano, jsme velmi spokojeni.
  • Jaký největší přínos vidíte v naší spolupráci? Největší přínos je v tom, že jsme vidět na internetu, tudiž máme mnoho zakázek.
  • Doporučili byste naše služby i dalším lidem? Ano, již se tak děje. Doporučuji každému.

Zobrazit všechny studie

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp
Brno
Praha

Pojďme probrat váš byznys

Napište nám a my se vám obratem ozveme.

PPF
Dr. Oetker
VUT
Adidas
Nestlé
TÜV SÜD
SUEZ
Skrivanek
UNIS
Roche

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů