PPC kariéra

Kolem zaměstnání panuje spousta mýtů… Však je znáte určitě taky: Třeba že do práce se chodí jen pro to, aby měl člověk peníze na to nejnutnější, že kdo nepracuje od nevidím do nevidím, tak si nevydělá slušné peníze a tak podobně. U nás to tak není. Naším cílem není zaměstnávat, ale umožnit lidem dělat to, co je baví, v době, která jim vyhovuje, v prostředí, kde se budou cítit jako doma. A finanční odměna už je pak jen tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Pojďte s námi bořit mýty

Kolem zaměstnání panuje spoustu mýtů… Však je znáte určitě taky: třeba že do práce se chodí jen pro to, aby měl člověk peníze na to nejnutnější, že kdo nepracuje od nevidím do nevidím, tak si nevydělá slušné peníze a tak podobně. U nás to tak není. Naším cílem není zaměstnávat, ale umožnit lidem dělat to, co je baví, v době, která jim vyhovuje, v prostředí, kde se budou cítit jako doma. A finanční odměna už je pak jen tou pomyslnou třešničkou na dortu.

V našem týmu pracují profíci, kteří propadli danému oboru, a jejich práce je zároveň jejich koníčkem a smyslem života. Nechodí do práce, protože musí, ale protože je to baví. Chodí tam, kde se cítí skvěle, mají kolem sebe stejně naladěné kolegy, prostředí vybavené těmi nejmodernějšími přístroji a technikou, a přistupují s nadšením k plnění svých úkolů, které rozhodně nejsou povinnostmi, ale výzvami. Výzvami, kterými pomáhají našim zákazníkům dostat se na špici. U nás se totiž nebijeme do prsou, jak jsme skvělí – my se necháváme plácat po ramenou od zákazníků, když nám děkují za svůj úspěch. Jejich úspěch je náš úspěch. Díky jejich růstu rosteme i my. Naším cílem je jediné – dostat naše zákazníky na vrchol. A tím se dostaneme na vrchol i my.

Pokud máš odvahu šlapat s námi cestu na vrchol, cestu, která není vždy jen zalitá sluncem (občas na ní prší, občas lítají blesky a bijí hromy, někdy může dojít i k pádu, ale vždy je důvod vstát a jít dál), pak neváhej a přidej se k nám. Nehledáme ale kdejakého pocestného. Hledáme někoho, kdo ví, co chce a jak dosáhnout vrcholu. Hledáme parťáka, který se nebojí udat směr a vytrvá až do cíle. Chceme v našem týmu jen ty nejlepší, ty, pro které nebude práce jen zdrojem obživy, ty, kteří budou odhodlaní táhnout za jeden provaz. Ty, kteří s námi zboří všechny mýty a ukážou světu, čeho všeho se dá dosáhnout, když člověk dělá to, co má rád, a dává do toho nadšení.

Láká vás přidat se na naši cestu? Podívejte se na nabídku volných pozic a vyber si tu, ve které budeš hrdinou. A pokud si ještě nejste stoprocentně jisti, jestli jsme pro vás tou pravou cílovou stanicí, začtěte se do zkušeností našich kolegů – třeba v nich najdete odpovědi na to, nad čím ještě přemýšlíte.

Zkušenosti zaměstnanců

Volné pozice

Proč se přidat k PPC Profits?

Jsme specialisté na on-line marketing. Věříme, že se jimi můžeme nazvat, protože se SEO a PPC věnujeme již od roku 2008, takže jsme nasbírali opravdu pořádnou kupu zkušeností. Specializujeme se na PPC – nastavení a správu PPC reklamy a SEO optimalizaci webu pro vyhledávače. Zajišťujeme ale také komplexní internetový marketing, zabýváme se správou sociálních sítí, vytváříme a spravujeme efektivní e-mailingové kampaně, poskytujeme komplexní služby pro audit, nastavení a správu zbožových vyhledávačů a dokážeme našim klientům pomoci i s CRO – optimalizací konverzního poměru webu/e-shopuPR a obsahovým marketingem. Ti, kteří s podnikáním teprve začínají, nám mohou svěřit i samotnou tvorbu webu. A pomáháme pronikat i na zahraniční trhy.

V našem týmu složeném ze skutečných profesionálů najdete PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, social media manažery, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery. Tito lidé vkládají do své práce nejen jedinečné znalosti a zkušenosti, ale také nadšení –každý je tu sám ze sebe, ale zároveň jsme všichni za jednoho. Pracujeme jako tým, kde se na sebe můžeme navzájem spolehnout.

Všechny pracovní pozice