Projektový manažer/ka v digitální agentuře

Láká tě projektový management a práce v digitální reklamě? Přidej se k nám na pozici koordinování SEO a PPC projektů.

Chtěl/a bys pracovat v online marketingu, kde kolem sebe budeš mít profesionály ve svém oboru? Víš, co znamenají pojmy jako SEO, PPC, CRO, e-mailing či zbožové vyhledávače, aniž by sis je musel/a googlit, a rád/a by ses v tomto oboru zdokonalil/a? Láká Tě vidina práce s těmi nejmodernějšími nástroji, možnost řídit si čas dle svých možností a podílet se na zajímavých projektech klientů, o kterých se Ti možná ani nesnilo? Pak neváhej a přidej se k nám – třeba máme volnou židli právě pro Tebe.

Co bys o nás měl/a vědět:

Už od roku 2008 se pohybujeme na poli on-line marketingu a za ty roky zkušeností můžeme říci, že jsme opravdoví specialisté. Věnujeme se nejen SEO a PPC, ale poskytujeme komplexní internetový marketing, kam patří i audit, nastavení a správa zbožových vyhledávačů, optimalizace konverzního poměru webu/e-shopu či tvorba webů včetně jejich obsahu. A hravě si poradíme i s internetovým marketingem do zahraničí. V našem týmu složeném ze skutečných profesionálů a profesionálek najdeš PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit zisk našich klientů. Zapomeň proto na složité a předražené analýzy – u nás se jede na reálné obchodní výsledky. Vytváříme strategie, které fungují, a děláme pro naše klienty maximum. I proto se na nás obracejí nejrůznější e-shopy a firmy, a to od těch malých a začínajících až po rozjeté giganty. Přidáš-li se k nám, čekají na Tebe klienti ze společností jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas či Skřivánek.

Co Tě u nás čeká?

 • Každodenní náplní Tvojí práce bude příprava a realizace nabídek pro nové klienty.
 • Starat se budeš i o naše stávající lokální a zahraniční klienty, kterým budeš pomáhat rozvíjet jejich byznys. Budeš vytvářet strategické návrhy, které budou směřovat k rozvoji jejich aktivit.
 • Se všemi klienty budeš aktivně komunikovat, zasílat jim reporting a informovat je o tom, jak jejich projekt nabírá na obrátkách.
 • Svěříme Ti tým konzultantů, kterému budeš šéfovat, ale pro který budeš také skvělým parťákem/parťačkou a osobou, na kterou se mohou kdykoliv s čímkoliv obrátit.
 • Budeš styčnou osobou, která hlídá dodržování termínů a kvalitu práce – Tvoji hlavu nechceme, ale za odevzdanou práci bys měl/a dát ruku do ohně.

 Co od Tebe očekáváme?

 • Hledáme někoho, pro koho není internetový marketing jen definicí, kterou si přečetl na Wikipedii. Bez předchozí zkušenosti s prací v reklamní či digitální agentuře po dobu alespoň 1 roku to u nás neklapne.
 • Je třeba, aby ses orientoval/a v různých oblastech online marketingu (SEO, PPC, sociální sítě, e-mailing, zbožové vyhledávače), protože přesně v těchto vodách u nás budeš plavat.
 • Nemáme prostor na to, abychom Tě vodili za ručičku a popostrkovali Tě do každé akce. Samostatnost a houževnatost jsou proto nezbytností, stejně jako tah na branku.
 • Potřebujeme také, aby ses nebál/a komunikovat, a to jak osobně, tak po telefonu. U nás upotřebíš i angličtinu, kterou bys měl/a ovládat alespoň na úrovni B1.
 • Stejně tak očekáváme, že jakožto manažer/ka se ke své práci postavíš opravdu zodpovědně a budeš vystupovat jako opravdový profesionál.
 • Nesmí Ti chybět týmový duch a nadšení do práce. S ostatními členy týmu musíš vycházet stůj co stůj. U nás jsou všichni na jedné lodi, jejímž jediným cílem je dosažení výsledků a spokojenosti klientů.
 • Takovou samozřejmost, že po Tobě budeme chtít dodržovat termíny, snad není potřeba ani zmiňovat...

Co Ti nabídneme za dobře odvedenou práci?

 • Kromě zajímavé práce se zajímavými klienty nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení, které se odvíjí od Tvých zkušeností.
 • U nás nemáme píchačky a nikdo po Tobě nebude chtít, abys byl/a v přesný čas na značkách. Svůj čas si uzpůsobíš flexibilně dle svých možností – je zde i možnost home office.
 • K práci Ti poskytneme skvělé zázemí. Budeš pracovat s těmi nejmodernějšími nástroji a aplikacemi a dostaneš od nás mobil a notebook.
 • Zajistíme Ti také pravidelná školení, abys neustále rostl/a a rozvíjel/a své znalosti.
 • Umožníme Ti taky občas pracovat z domova na home office. A když se zrovna nebudeš cítit nejlépe, nemusíš hned čerpat dovolenou nebo běžet k lékaři – u nás máš nárok na sick days.
 • Za skvěle odvedenou práci pro Tebe máme připraveny i další bonusy, o kterých Ti rádi řekneme osobně.

Kdy můžeš obsadit nabízenou židli?

Dveře jsou Ti otevřené okamžitě, ale chápeme, že ne vždy jde přeskočit raz dva. Když nás zaujmeš, rádi si na Tebe počkáme.

Tak neváhej a dej nám o sobě vědět. Zavolej nám na telefonní číslo 775 646 333 nebo nám o sobě pošli pár slov na e-mail info@ppcprofits.cz – ideálně připoj i svůj životopis a popiš své dosavadní zkušenosti.

 

 

 

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp