SEO konzultant/ka pro digitální agenturu

Pohodová parta lidí, spousta zajímavých projektů, žádné píchačky, dobré finanční ohodnocení. Jediné, co nám momentálně chybí, je další schopný SEO konzultant – tedy někdo, kdo si vezme pod palec kompletní SEO pro vybrané klienty naší digitální agentury a nezalekne se při tom práce na nejrůznějších projektech. Budeš to právě Ty?

Co bys o nás měl/a vědět:

Jsme digitální agentura, která se už od roku 2008 specializuje na SEO – optimalizaci webu pro vyhledávače a PPC – nastavení a správu PPC reklamy. Během těch let zkušeností jsme dotáhli k dokonalosti efektivní e-mailing a nabídku komplexních služeb pro naše zákazníky, kam patří mimo jiné detailní audit, nastavení, správa zbožových vyhledávačů či optimalizace konverzního poměrů webu/e-shopu. Věnujeme se také tvorbě webů včetně jejich obsahu a hravě si poradíme i s internetovým marketingem do zahraničí. Náš tým je složený ze zkušených specialistů na online marketing – najdeš v něm PPC konzultanty, CRO/UX konzultanty, PR manažery, konzultanty sociálních médií, specialisty na e-mailing, SEO konzultanty, linkbuildery i copywritery.

Naším prvořadým cílem je zvýšit zisk našich klientů. Neprovádíme tedy žádné složité a předražené analýzy, ale soustřeďujeme se na reálné obchodní výsledky. Vytváříme strategie, které fungují, a děláme pro naše klienty maximum. I proto se na nás obracejí nejrůznější e-shopy a firmy, a to od těch malých a začínajících až po rozjeté společnosti. Přidáš-li se k nám, čekají na Tebe mimo jiné klienti ze společností jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, PPF, Adidas či Skřivánek.

Co Tě u nás čeká?

 • Kompletní tvorba SEO strategie pro široký záběr klientů – takže to rozhodně nebude žádná nuda.
 • Své mozkové závity si procvičíš při analýze klíčových slov, které budeš dělat na denní bázi.
 • Nevyhneš se ani SEO auditům, díky kterým budeme schopni navrhnout klientům to nejlepší řešení pro jejich potřeby.
 • Své zkušenosti i kreativitu uplatníš při návrzích onpage faktoru.
 • Svěříme Ti také kompletní péči o linkbuilding, včetně vytváření strategií.
 • A nevyhneš se ani obsahovému marketingu, pro který budeš nejen vytvářet strategie, ale rovnou je i realizovat.

 Co od Tebe očekáváme?

 • Našim klientům chceme poskytovat jen ty nejlepší služby, proto hledáme i toho nejlepšího kolegu. Víme, že žádný učený z nebe nespadl, proto nehledáme génia, ale i tak požadujeme alespoň roční zkušenosti se SEO.
 • Důvěra je pro nás důležitá, ale ne nadarmo se říká: „Důvěřuj, ale prověřuj“. Proto po Tobě budeme chtít doložit prokazatelné výsledky toho, na čem jsi pracoval/a.
 • Očekáváme od Tebe také samostatnost, houževnatost a tah na branku – musíš prostě umět dobře zacílit, aby klient mohl slavit.
 • Nesmí Ti chybět týmový duch a nadšení do práce. Chceme, abys zapadl/a do našeho týmu a společně s námi pracoval/a na našem cíli – dosáhnout skvělých výsledků a spokojenosti klientů.
 • A samozřejmě potřebujeme někoho, kdo dodržuje termíny a dal by za svou práci ruku do ohně.

Co Ti nabídneme za dobře odvedenou práci?

 • Kromě zajímavé práce se zajímavými klienty nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení, které se odvíjí od Tvých zkušeností.
 • U nás nemáme píchačky a nikdo po Tobě nebude chtít, abys byl/a v přesný čas na značkách. Svůj čas si uzpůsobíš flexibilně dle svých možností. Můžeš pracovat i na home office.
 • K práci Ti poskytneme skvělé zázemí. Budeš pracovat s těmi nejmodernějšími nástroji a aplikacemi.
 • Zajistíme Ti také pravidelná školení, abys neustále rostl/a a rozvíjel/a své znalosti.
 • Za skvěle odvedenou práci pro Tebe máme připraveny i další bonusy, o kterých Ti rádi řekneme osobně.

Kdy můžeš nastoupit?

Pozice je volná ihned, ale pokud nás zaujmeš, rádi si na Tebe počkáme, pokud bude potřeba. Vše záleží na naší domluvě.

Pokud jsi dočetl/a až sem a máš pocit, že jsi to právě Ty, kdo by se měl stát dalším členem našeho skvělého týmu, pak nám zavolej na telefonní číslo 775 646 333 nebo pošli své CV na e-mail info@ppcprofits.cz a nezapomeň důkladně popsat projekty, na kterých jsi pracoval/a (zadání, cíle, výsledky) – bez těchto informací Tě nemůžeme zařadit do výběrového řízení. 

 

Všechny pracovní pozice

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp