O nás

 
Jsme zkušený tým odborníků na PPC a další disciplíny internetového marketingu. Od roku 2008 navrhujeme, vytváříme a spravujeme výkonové PPC reklamy pro vyhledávače, a to napříč reklamními systémy Adwords, Sklik, Etarget. Věnujeme se i real-time biddingu (RTB), remarketingu a reklamě na Facebooku. Jelikož víme, že nic v online marketingu nefunguje izolovaně, pomůžeme vám i se SEO – optimalizací pro vyhledávače Seznam a Google, CRO – optimalizací konverzního poměru vašich webových stránek, emailingem i tvorbou nového webu a PR, obsahovým marketingem nebo vylepšením starých webových stránek.

Pokud plánujete expandovat, rádi pomůžeme s internetovým marketingem v zahraničí (SEO a PPC).

Při práci je naší prioritou výkon kampaní klienta – tedy výsledek, kdy je výnos z reklamy znatelně vyšší než náklad. Při spolupráci si zakládáme na transparentnosti – reklamní účty jsou vaše a máte k nim neomezený přístup. Snažíme se být také maximálně dostupní, takže se nemusíte bát, že vám nebudeme brát telefony nebo neodpovíme na e-mail - nejpozději do 24 hodin vždy dostanete odpověď, v průměru však už do 1 hodiny.

Z 80 % pracujeme pro živnostníky a malé a střední firmy, zbytek našich klientů tvoří velké společnosti. Podívejte se, jaké nám zanechali reference.

  • Zaměřujeme se na PPC, ale pomůžeme vám i se SEO, emailingem nebo zbožovými vyhledávači.
  • Vždy nás zajímá, zda to, co děláme, přinese klientovi zisk.
  • Klíčem ke stále výkonnějším kampaním je kontinutální analýza a vyhodnocování.
  • Neusínáme na vavřínech a stále reklamu vylepšujeme.

Nezávazná konzultace

Máte zájem o naše služby? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nechcete čekat? Zavolejte nám: Tel. 775 646 333

Proč zvolit PPC Profits pro vaše PPC kampaně?

  • Stanovujeme si měřitelné a dosažitelné cíle.
  • Na vaší zakázce vždy pracuje jeden speciálně přidělený konzultant.
  • Všichni naši konzultanti mají certifikáty Adwords.
  • Garantujeme spokojenost a jsme vám neustále k dispozici.

10 důvodů, proč si vybrat právě nás:

1. S internetovým marketingem máme téměř 10 let zkušeností a víme, co funguje.

2. Vždy nás zajímá, zda to, co děláme, něco přinese (více konverzí, snížení ceny za konverzi).

3. Stále rozšiřujeme své know-how a také ho předáváme dál. Počtěte si na našem blogu.

4. Soustředíme se na analýzu a vyhodnocování – to co fungovalo včera, již dnes nemusí, proto kampaně operativně upravujeme.

5. Náš pohled je komplexní. Aby byl váš byznys úspěšný, je potřeba mít nejen dobrou PPC reklamu, ale i web, který prodává (= má vysoký konverzní poměr a je uživatelsky přívětivý), fungující prezentaci na sociálních sítích a v neposlední řadě klientský servis na úrovni. S tím vším vám umíme poradit.

6. Neúčtujeme vám každou maličkost jako jiné firmy. Spoustu rad a tipů od nás získáte zcela zdarma.

7. Stanovujeme reálné, měřitelné a dosažitelné cíle, o jejichž plnění máte vždy přehled. Průběžně vás informujeme o tom, co děláme, proč to děláme a co vám to přinese.

8. Na vaší zakázce vždy pracuje jeden přidělený konzultant, kterého můžete kdykoli kontaktovat. Všichni naši konzultanti mají certifikáty, vzdělávají se a na kontě mají desítky úspěšných kampaní.

9. Pracujeme hlavně pro menší a střední firmy, ale kampaně jsme vytvářeli i pro velikány jako Nestlé, VUT, Dr. Oetker, Adidas a další. Nepůsobíme jen v České republice, ale po celé Evropě a v USA.

10. Nehrajeme na tisíce klientů. Snažíme se vždy dodat maximální kvalitu za minimum vynaložených prostředků, a i proto k nám 80 % klientů přijde na doporučení jiného spokojeného zákazníka.

 

Vyjádření klientů

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!
Ivan Kleiber, www.zajeckyvinnysklep.cz
Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla naším potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme na Vaši společnost.
Robert Zámečník, www.ibrs.cz
Firma PPC Profits nabízí velmi dobré služby, ve spolupráci pokračujeme.
Tomáš Havlín, www.balbex.cz
V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z Vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.
Jan Hoferik, www.jhmobil.cz
Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.
Ing. Zdeněk Kočí, http://www.up-i.cz/
S firmou PPC Profits jsme začali spolupracovat v roce 2011. Oceňujeme zejména profesionální a kvalitní služby za přijatelné ceny a příjemnou a rychlou komunikaci.
Hana Borovcová, www.ckconti.cz

Zobrazit všechny reference