PPC reklama na YouTube

Hledáte způsob, jak získat nové zákazníky a zvýšit povědomí o vašem produktu či službě? Nabízíme řešení! Naše agentura nabízí profesionální nastavení a optimalizaci PPC reklam na největším video portálu světa – YouTube.

YouTube má ohromnou uživatelskou základnu, která neustále roste. Ať už je vaším zákazníkem kdokoli, s nejvyšší pravděpodobností navštěvuje YouTube minimálně několikrát týdně, což znamená, že máte obrovský potenciál oslovit svou cílovou skupinu. YouTube nabízí mnoho různých formátů reklamy, jako jsou In-Stream reklamy, In-Display reklamy a Bumper reklamy, takže máte možnost vybrat si ten nejvhodnější pro vaše potřeby. YouTube také umožňuje cílení reklam na základě řady faktorů, jako jsou geografická poloha, věk, pohlaví, zájmy, chování a další. To znamená, že vaše reklamy budou zobrazeny pouze uživatelům, kteří mají zájem o vaši značku nebo produkt.

Všechny výše zmíněné funkce pro vás zajistíme – naši konzultanti mají s nastavováním a správou video reklam na YouTube dlouholeté zkušenosti. Pomohou vám získat kvalitní návštěvnost pro váš webu či e-shop a zároveň zvýšit povědomí o vaší značce. Vytvoříme pro vás efektivní a cílenou reklamní kampaň, která osloví přesně vaši cílovou skupinu a zajistí vám kvalitní zákazníky.

Profesionálním nastavením a optimalizací reklamních kampaní na YouTube ovšem naše služby ani zdaleka nekončí. Průběžně sledujeme výkon jednotlivých kampaní a video reklam a reportování až po přizpůsobení reklamních kampaní aktuálním trendům a preferencím vašich zákazníků.

Kromě nastavení a správy PPC reklamy na YouTube nabízíme komplexní služby i v dalších oblastech online marketingu. Zajistíme pro vás kompletní marketingovou strategii včetně PPC reklamy pro vyhledávače a sociální sítě, optimalizace pro vyhledávače, e-mailingu a dalších. S online marketingem máme zkušenosti již od roku 2008 a věříme, že jsme tím správným partnerem pro váš růst a úspěch na trhu. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost ukázat, co dokážeme!

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama na Youtube

5 důvodů, proč pro video reklamu na YouTube zvolit právě PPC Profits

  1. Snažíme se být kreativní a přinášet neobvyklé a originální nápady pro vaše reklamní kampaně. Díky tomu jsou naše reklamy na YouTube výrazné a upoutávají pozornost, což vede ke zvýšení konverzí a návratnosti investic.
  2. Věříme v transparentní přístup a vždy vám poskytneme úplné informace o tom, jak jsou vaše reklamy na YouTube využívány a jaké jsou výsledky. Takže budete mít úplnou kontrolu nad svými reklamními výdaji.
  3. Disponujeme bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti PPC reklamy na YouTube. S našimi zkušenými konzultanty vám garantujeme vytvoření efektivní a účinné reklamní kampaně, která přiláká co nejvíce zákazníků.
  4. Každý klient je pro nás jedinečný, a proto se snažíme přistupovat k němu individuálně. Budeme s vámi spolupracovat na tvorbě reklamní strategie, která bude odpovídat vašim cílům a přáním. Naším cílem je budování vaší značky a úspěchu vaší firmy.
  5. Neustále sledujeme probíhající reklamní kampaně a průběžně je optimalizujeme, abychom dosáhli co nejvyšší efektivity a návratnosti vložených prostředků. Díky pravidelným reportům budete vždy v obraze.

Jak to probíhá?

  • Prvním krokem je určit cíle vaší reklamní kampaně a definovat, co chcete pomocí PPC reklamy na YouTube dosáhnout. Může to být zvýšení prodeje, zvýšení návštěvnosti webových stránek, zvýšení povědomí o značce nebo další cíle.
  • Zajistíme přesné cílení na vhodné publikum, což je klíčové pro úspěch kampaně. Díky tomuto cílení si budete moci být jisti, že se vaše reklamy zobrazí jen těm lidem, kteří jsou nejpravděpodobněji vašimi potenciálními zákazníky.
  • Vytvoříme kreativní obsah, abychom zaujali pozornosti diváků. Zvolíme takovou formu prezentace, abychom se strefili do vkusu publika, u kterého je vysoká pravděpodobnost, že bude mít zájem o produkty či služby, které nabízíte.
  • Reklamy na YouTube přizpůsobíme podle vašich potřeb a požadavků. Můžete určit rozpočet, délku a formát reklamy a můžete být plně zapojeni do tvorby kampaně. Budete tak mít plnou kontrolu nad vaší reklamní strategií.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Oceňujeme profesionální přístup a velmi rychlou komunikaci. Tohoto dodavatele můžeme jedině doporučit!

Jakub Dosoudil
LINTECH, spol. s r.o.
Zobrazit více

Spolupracovat s PPC profits se nám vyplatilo. Díky PPC reklamě pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, IMOS development, a.s.
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp