Instagram Stories nyní umožňují označování, přidání odkazů nebo Boomerang videa

27.11.2016
0

Obrázek uživatele Martina Rosenkrácová
Martina Rosenkrancová

Již před třemi měsíci byly představeny tzv. Instagram Stories. A nyní už mají své první aktualizace, které ocení zejména firmy k bezplatné propagaci!

Již před třemi měsíci byly představeny tzv. Instagram Stories. A nyní už mají své první aktualizace. Patří mezi ně další zajímavé funkce, mezi které patří přidání odkazů, Boomerang videa nebo označování. Díky těmto funkcím mohou být vaše Stories ještě poutavější a zábavnější.

Uživatelé mohou poprvé v historii Instagramu vkládat odkazy přímo do svých příspěvků a zvýšit tak jejich atraktivitu.

Aplikace Boomerang

Díky aplikaci Boomerang mohou uživatelé velice jednoduše vytvářet cyklická videa pomocí 10 snímků, které pořídí pouhým delším kliknutím. Aplikaci již nově není nutné stahovat zvlášť, nyní je totiž tato funkce součástí aplikace Instagram. Pro vytvoření zajímavého cyklického videa už tedy stačí pouze otevřít aplikaci Instagram, přejít na fotoaparát Stories a přepnout na video Boomerang. Zkrátka, vytvářet cyklická videa nyní můžete rychle a jednoduše.

Mentions neboli zmínky

V Instagram Stories je nyní možné zmínit až 10 uživatelů. Označování osob je jednoduché. Stačí napsat znak @ a poté přidat uživatelské jméno osoby, kterou chcete ve svém příspěvku označit. Uživatelé tak mohou jednoduše označit osoby, se kterými právě jsou. Navíc po kliknutí na odkaz, který je takto vytvořen, je možné zobrazit profily jednotlivých označených uživatelů.

Odkazy