PPC reklama pro Facebook, Instagram

Navrhneme reklamní strategii a zařídíme následnou realizaci vaší PPC kampaně na Facebook (a Instagram) tak, aby se pro vás stal opravdu výdělečným kanálem. V dnešní době vám facebookový profil včetně reklam může spravovat kdejaký středoškolák. Pokud si však chcete udělat z této sociální sítě mašinku na peníze, oslovte nás. Facebooku se věnujeme od roku 2008, kdy jsme realizovali 1. kampaň.

Facebook by ve vašem mediaplánu rozhodně neměl chybět. Jedná se o největší sociální síť, která ani v ČR nemá konkurenci a čítá zde více než 5 milionů aktivních uživatelů. Pomocí této sociální sítě navíc můžete oslovit uživatele ve všech fázích nákupního cyklu. Navíc nabízí velmi široké možnosti cílení, a to dle demografických údajů, lokality, zájmů, vzdělání atd. Můžete dokonce oslovit zákazníky, kteří interagovali s vaší stránkou na Facebooku, kteří navštívili váš web, nebo uživatele podobné návštěvníkům vašeho webu.

Kromě Facebooku české firmy čím dál více jako jeden z marketingových kanálů využívají Instagram. Díky spojení s Facebookem je od roku 2015 možné i zde propagovat vaše produkty a služby. Na tuto sociální síť se postupně přesouvají mladí lidé, kteří jí velmi často dávají přednost před Facebookem. Propagace na Instagramu by tedy rozhodně neměla být opomíjena. Ať už si přejete zvýšit povědomí o vašich konkrétních produktech, informovat současné zákazníky o novinkách, nebo získat nové fanoušky vašeho profilu, pomůžeme vám!

V ČR jsou na Facebooku přes 4 miliony uživatelů.Po zpravodajských serverech právě zde uživatelé tráví nejvíce času.
Skvělé možnosti cílení dle věku, pohlaví, vzdělání, bydliště a zájmů zákazníků.
Výborný poměr cena/výkon.
Kompletní a detailní statistiky o kampani.

Máte zájem o PPC reklamu na Facebook,Instagram? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit PPC Profits pro Facebook, Instagram reklamu
Připravíme detailně propracovanou strategii získávání nových fanoušků a komunikace s nimi.
Připravíme zajímavý obsah pro vaše facebookové stránky, který vybudí aktivitu fanoušků.
Efektivní správa PPC reklamy na Facebooku od PPC Profits vám v prvním měsíci sníží náklady na získání jednoho fanouška stránky až o 71%.
Reklamě na Facebooku se věnujeme už od roku 2008 a realizovali jsme stovky kampaní.

Jak postupujeme, aby reklama na Facebooku, Instagramu vydělávala?

1. Uděláme si detailní analýzu – vašeho produktu/služby, konkurence, vaší cílové skupiny.

2. Navrhneme strategii – jak a na koho cílit, jak komunikovat.

3. Společně se domluvíme na hlavních cílech a metrikách kampaně.

4. Kampaň nastavíme a spustíme.

5. Neustále kampaň testujeme a hledáme možnosti, kde získat více a kde ušetřit. V rámci facebookové reklamy vám také rádi pomůžeme nejen se získáváním nových fanoušků, ale i s komunikací s těmi současnými, s tvorbou obsahového plánu nebo s grafikou Timeline stránky.

Cena za nastavení PPC reklamy na Facebook je v rozmezí 2 500 - 9 000 Kč bez DPH.

Podívejte se, jak se stát oblíbenou značkou na Facebooku v našich případových studiích.

Reklamu na Facebooku poskytujeme v rámci celé ČR, osobně je možné se potkat v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.