Telefonické konzultace zdarma

Zasáhla současná krize okolo nového koronaviru i vaše podnikání? Čelíte propadu tržeb a odlivu zákazníků? Bojíte se o osud vašeho byznysu v nadcházející ekonomické krizi? Obraťte se na nás!

Nově nyní nabízíme bezplatné telefonické konzultace, během kterých vám zdarma poradíme, jak provést váš byznys současnou nelehkou situací. Jsme digitální marketingová agentura PPC Profits a máme více než 12 let zkušeností, které vám nyní nabízíme zdarma.

Spoustu informací naleznete také na našem blogu.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Telefonické konzultace zdarma

S čím vám poradíme:

 1. Jak nastavit marketing v době koronavirové krize.
 2. Jak zastavit propad tržeb.
 3. Jak si udržet stávající zákazníky.
 4. Jak se připravit na budoucnost po krizi.

Jak to probíhá

  Akce je časově omezená, pokud máte zájem o bezplatnou konzultaci, napište nám do zítřka do 12.00 na e-mail: info@ppcprofits.cz, nebo do následujícího formuláře.

   

  Ozvěte se nám! Rádi vám pomůžeme překonat toto nelehké období.

   

  Chci nezávazně poptat

  Co o nás říkají klienti?

  Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

  Soural, furniture-nabytok.sk
  DALURA Design s.r.o.
  Zobrazit více

  Správa a návrhy kampaní – jsme spokojeni. Oceňuji především komunikaci, odpovědi na všechny otázky a návrhy vlastních hesel. Měsíční reporty jsou krátké, ale výstižné. Doporučuji. :-) Šárka Kuchtová, COOLAGENT.

  Šárka Březovská
  Coolagent s.r.o.
  Zobrazit více

  Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

  Lubomír Stéha, lubeton.com
  Lubeton
  Zobrazit více

  Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

  Jiří Jelínek, Hotel N***
  Hotel N***
  Zobrazit více