Správa PPC reklamy

Zajistíme Vám efektivní správu PPC reklamy pro vyhledávače a sociální síť Facebook. Naše správa sníží celkové náklady na prokliky a konverze (např. při nákupu v e-shopu nebo při objednávce služeb) a přivede k vám více relevantních zákazníků se zájmem o nákup. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všem přehled. Průběžnou optimalizací kampaně zjistí, kde vám zbytečně unikají peníze(prokliky) a kde je možnost vydělat více.

Správa kampaní efektivně řídí prostředky vložené do PPC reklamy.
Díky reportům jste stále v obraze a víte, co se s vaší PPC kampaní děje a jak si vede.
Certifikovaná profesionální správa vám sníží náklady na proklik.
Specializujeme se úzce pouze na PPC reklamu, jsme autoritou v oboru.

Máte zájem o správu PPC reklamy? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit PPC Profits pro správu PPC kampaně
Na správu PPC kampaní v Google AdWords máme certifikaci a dostanete navíc kredit 1 000 Kč zdarma.
Na Facebooku vám 1.měsíc správy nebudeme účtovat.
Efektivní správa PPC reklamy vám sníží náklady na kredit a zvýší poptávku po vašich službách.
PPC kampaně spravujeme už 5 let. Sledujeme novinky v oboru, pracujeme s moderními nástroji.

Nejen, že u nás máte transparentní a neomezený přístup ke svému reklamnímu účtu, ale v průběhu měsíce vás aktivně informujeme, jak plníme stanovenou strategii a cíle. Detailní měsíční report s přesným rozpisem prací, které jsme vykonali, je samozřejmostí. Na optimalizaci reklamy se vždy díváme komplexně - poradíme vám například, jak vylepšit webové stránky směrem k vyššímu konverznímu poměru, jak lépe pracovat s texty či jak vyhodnocovat měření v Google Analytics.

Rozpočet kampaně a cenu za prokliky kontrolujeme každý den, abychom ji dokázali snížit na nejnižší možnou úroveň. K našim službám patří dále vypínání neefektivních inzerátů a zvýhodňování těch efektivních. Zajišťujeme tagování a propojení s Google Analytics. Neustále hledáme nový potenciál pro zvýšení vašich zisků.

S PPC Profits budete spokojení, ať už jste velká společnost, nebo menší firma či živnostník. Cena za správu PPC reklamy (kampaně) pro vyhledávače je v rozmezí 1 000 - 6 000 Kč bez DPH za měsíc.

Správu PPC reklamy poskytujeme v rámci celé ČR, osobně je možné se potkat v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Českých Budějovicích nebo Pardubicích.

Nezapomeňte na reklamu na sociálních sítích. Podívejte se, jak se stát oblíbenou značkou na Facebooku v našich případových studiích.

 Podívejte se také, jak zvýšit tržby z PPC reklamy - případová studie.