PPC reklama Google Ads a Sklik

PPC reklama bezesporu patří mezi nejoblíbenější online kanály. A není divu. Právě PPC reklama je totiž jednou z nejefektivnějších možností online propagace. Například PPC reklamy ve vyhledávání se na základě klíčových slov v různých shodách zobrazují uživatelům, kteří skutečně hledají daný produkt. Z tohoto důvodu je pro PPC reklamy typická vyšší míra konverze. Nejčastější je u nás PPC reklama v Google Ads a Skliku, dále je velmi oblíbený Facebook (u této platformy však není možné cílení na klíčová slova).

Například PPC reklama v Google Ads zaznamenává čím dál více možností optimalizace i samotného nastavení reklam. Oproti PPC reklamě v Skliku je možné propojení s Google Analytics a následný import cílů do Google Ads, je zde možné obohatit reklamy o spoustu rozšíření i využívat tzv. chytrých kampaní či různých vylepšených strategií, které využívají schopnosti strojového učení. PPC reklama v Google Ads i Skliku umožňuje spuštění klasických kampaní ve vyhledávání, DSA kampaní, remarketingu, produktových kampaní nebo display kampaní. Díky PPC kampaním je možné velmi snadno, efektivně a za minimum vynaložených prostředků oslovit zákazníky v různých fázích nákupního cyklu.  

Nevíte si rady s nastavením a správou PPC kampaní, nebo vám na péči o vaše kampaně nezbývá dostatek času? Svěřte vaše PPC reklamy nám. Náš tým PPC specialistů se tomuto oboru věnuje již řadu let. Perfektně známe možnosti i úskalí jednotlivých systémů a víme, jaká strategie bude pro váš byznys nejvhodnější. PPC kampaně navíc chápeme jako součást marketingového mixu a kromě klasických PPC vám rádi pomůžeme také s e-mailingem, PPC reklamou na Facebooku a Instagramu, CRO, tvorbou webu nebo PR.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Google Ads a Sklik

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit PPC Profits?

  1. Neustále sledujeme nejnovější trendy, používáme nejmodernější nástroje a s nastavením i správou PPC kampaní máme řadu let zkušeností.
  2. Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  3. Vaše kampaně pravidelně sledujeme v souvislosti s návštěvností webu i splněnými cíli a pravidelně se věnujeme jejich optimalizaci.
  4. Kromě PPC kampaní se věnujeme také e-mailingu, optimalizaci pro vyhledávače, PR, CRO, tvorbě webu SEO a PPC reklamě v zahraničí atd.

Jak to probíhá

  • Než začneme pracovat na vašich PPC kampaních, založíme vám váš vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup a bude patřit výhradně vám.
  • Nastavíme pro vás analytiku, abychom mohli efektivitu kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu a konkrétní kampaně ještě lépe optimalizovat.
  • Pokud již máte vlastní PPC účty, ale nejste spokojeni se stavem současných kampaní, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.
  • Napíšeme pro vás poutavé reklamní texty, které přitáhnou pozornost relevantních zákazníků. S námi budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Google Ads a Skliku?

PPC reklama v Skliku je velmi často konverznější než reklama v Google Ads. Velmi záleží na cílové skupině, kterou pomocí reklamy chceme oslovit.

Pro skutečně efektivní PPC reklamu je velmi důležité mít dostatek znalostí a zkušeností, vědět, kdy je vhodné použít konkrétní typy PPC kampaní a na co se zaměřit v rámci optimalizace. Náš tým má řadu let zkušeností nejen v oblasti PPC reklamy. Víme, jakou strategii zvolit a na co se zaměřit, aby byly vaše kampaně co nejefektivnější.

Než se pustíme do nastavení a správy vašich PPC kampaní, založíme vám PPC účty, které budou patřit výhradně vám. Zaměříme se také na správné nastavení Google Analytics a propojení s Google Ads, abychom mohli co nejlépe sledovat efektivitu kampaní v souvislosti s návštěvností webu. Vytvoříme pro vás také poutavé a relevantní texty, které zaujmou vaše zákazníky. Pomocí PPC kampaní efektivně oslovíme relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy v Google Ads a v Skliku:

Pro menší e-shopy a firmy: 2 500 – 4 000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů: 4 000 – 10 000 Kč bez DPH.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet