PPC reklama Google Ads a Sklik

PPC reklama bezesporu patří mezi nejoblíbenější online kanály. A není divu. Právě PPC reklama je totiž jednou z nejefektivnějších možností online propagace. Například PPC reklamy ve vyhledávání se na základě klíčových slov v různých shodách zobrazují uživatelům, kteří skutečně hledají daný produkt. Z tohoto důvodu je pro PPC reklamy typická vyšší míra konverze. Nejčastější je u nás PPC reklama v Google Ads a Skliku, dále je velmi oblíbený Facebook (u této platformy však není možné cílení na klíčová slova).

Například PPC reklama v Google Ads zaznamenává čím dál více možností optimalizace i samotného nastavení reklam. Oproti PPC reklamě v Skliku je možné propojení s Google Analytics a následný import cílů do Google Ads, je zde možné obohatit reklamy o spoustu rozšíření i využívat tzv. chytrých kampaní či různých vylepšených strategií, které využívají schopnosti strojového učení. PPC reklama v Google Ads i Skliku umožňuje spuštění klasických kampaní ve vyhledávání, DSA kampaní, remarketingu, produktových kampaní nebo display kampaní. Díky PPC kampaním je možné velmi snadno, efektivně a za minimum vynaložených prostředků oslovit zákazníky v různých fázích nákupního cyklu.  

Nevíte si rady s nastavením a správou PPC kampaní, nebo vám na péči o vaše kampaně nezbývá dostatek času? Svěřte vaše PPC reklamy nám. Náš tým PPC specialistů se tomuto oboru věnuje již řadu let. Perfektně známe možnosti i úskalí jednotlivých systémů a víme, jaká strategie bude pro váš byznys nejvhodnější. PPC kampaně navíc chápeme jako součást marketingového mixu a kromě klasických PPC vám rádi pomůžeme také s e-mailingem, PPC reklamou na Facebooku a Instagramu, CRO, tvorbou webu nebo PR.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Google Ads a Sklik

Proč pro nastavení a správu PPC reklamy zvolit PPC Profits?

  1. Neustále sledujeme nejnovější trendy, používáme nejmodernější nástroje a s nastavením i správou PPC kampaní máme řadu let zkušeností.
  2. Vaše PPC reklamy spustíme do 5 pracovních dnů.
  3. Vaše kampaně pravidelně sledujeme v souvislosti s návštěvností webu i splněnými cíli a pravidelně se věnujeme jejich optimalizaci.
  4. Kromě PPC kampaní se věnujeme také e-mailingu, optimalizaci pro vyhledávače, PR, CRO, tvorbě webu SEO a PPC reklamě v zahraničí atd.

Jak to probíhá

  • Než začneme pracovat na vašich PPC kampaních, založíme vám váš vlastní PPC účet, ke kterému budete mít kdykoliv přístup a bude patřit výhradně vám.
  • Nastavíme pro vás analytiku, abychom mohli efektivitu kampaní sledovat v souvislosti s návštěvností webu a konkrétní kampaně ještě lépe optimalizovat.
  • Pokud již máte vlastní PPC účty, ale nejste spokojeni se stavem současných kampaní, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit.
  • Napíšeme pro vás poutavé reklamní texty, které přitáhnou pozornost relevantních zákazníků. S námi budete vždy o krok napřed před vaší konkurencí.

Jak postupujeme při nastavení a správě PPC reklamy v Google Ads a Skliku?

PPC reklama v Skliku je velmi často konverznější než reklama v Google Ads. Velmi záleží na cílové skupině, kterou pomocí reklamy chceme oslovit.

Pro skutečně efektivní PPC reklamu je velmi důležité mít dostatek znalostí a zkušeností, vědět, kdy je vhodné použít konkrétní typy PPC kampaní a na co se zaměřit v rámci optimalizace. Náš tým má řadu let zkušeností nejen v oblasti PPC reklamy. Víme, jakou strategii zvolit a na co se zaměřit, aby byly vaše kampaně co nejefektivnější.

Než se pustíme do nastavení a správy vašich PPC kampaní, založíme vám PPC účty, které budou patřit výhradně vám. Zaměříme se také na správné nastavení Google Analytics a propojení s Google Ads, abychom mohli co nejlépe sledovat efektivitu kampaní v souvislosti s návštěvností webu. Vytvoříme pro vás také poutavé a relevantní texty, které zaujmou vaše zákazníky. Pomocí PPC kampaní efektivně oslovíme relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.

Svěřte své PPC kampaně našemu týmu PPC specialistů. Kromě PPC kampaní se vám rádi postaráme také o PPC reklamy na Facebooku a Instagramu, PR, tvorbu webu, SEO, CRO, e-mailing a další.

Ceny za nastavení PPC reklamy v Google Ads a v Skliku:

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp