Optimalizace pro vyhledávače Olomouc

Již řadu let se věnujeme internetovému marketingu a lokálnímu SEO. Zajistíme, že se váš web v Olomouci bude zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávání. Svěřte SEO vašeho webu nám a my vám zajistíme, že váš web bude v Olomouci opravdu vidět.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Optimalizace pro vyhledávače Olomouc

Proč pro SEO v Olomouci zvolit PPC Profits?

  1. Zajistíme vám pouze kvalitní odkazy z autoritativních webů
  2. SEO a internetovému marketingu se věnujeme již od roku 2008
  3. Platíte za prokazatelné výsledky optimalizace
  4. Váš web bude ve vyhledávání v Olomouci skutečně vidět

Jak to probíhá

  • Naše SEO v Olomouci má dlouhodobý efekt
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy
  • Víme, jaké SEO postupy opravdu fungují
  • Používáme nejmodernější nástroje

Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače v Olomouci, zhodnotíme jeho stávající stav a navrhneme případné úpravy. Zjistíme také, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání při zadání souvisejících klíčových slov.

Dále zjistíme, na jaká klíčová slova se váš web vyplatí optimalizovat. S těmito slovy pak budeme dále pracovat při optimalizaci. Zhodnotíme také obsahovou stránku webu a uživatelskou přívětivost.

Zajistíme vám pouze relevantní a kvalitní zpětné odkazy, které přinesou požadované výsledky a pomohou vašemu webu dostat se výš ve výsledcích vyhledávání.

Kolik stojí SEO cílené na Olomouc?

Cena za SEO služby se odvíjí od velikosti konkurence ve vašem oboru podnikání a stávajícího stavu webu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc také malým firmám a živnostníkům.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet