Optimalizace pro vyhledávače Praha

Chcete oslovit své zákazníky v Praze? Zaměřte se na internetový marketing cílený na zákazníky v Praze. Lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let a naše strategie má prokazatelné výsledky. Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání v Praze.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Optimalizace pro vyhledávače Praha

Proč pro SEO v Praze zvolit PPC Profits?

  1. Váš web bude v Praze opravdu vidět
  2. Používáme nejmodernější nástroje
  3. Víme, jaké SEO postupy fungují nejlépe
  4. Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy

Jak to probíhá

  • Naše SEO v Praze má dlouhodobý efekt
  • Víme, jak účinně cílit na zákazníky v Praze
  • Neustále sledujeme nejnovější trendy
  • Platíte za prokazatelné výsledky

Optimalizaci pro vyhledávače v Praze a dalších městech se věnujeme již řadu let a víme, jaké SEO postupy fungují nejlépe. Naše strategie zahrnuje SEO audit, analýzu klíčových slov, budování odkazů a SEO správu.

SEO audit

V první řadě podrobně projdeme váš web a zjistíme případné nedostatky. Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání souvisejících klíčových slov.

Analýza klíčových slov

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme klíčová slova, která jsou vhodná pro optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače.

Linkbulding

Soustředíme se pouze na relevantní a kvalitní zpětné odkazy, které pomohou vašemu webu oslovit relevantní publikum a zlepšit pozici ve vyhledávání.

SEO správa

Zajistíme, že se váš web bude zobrazovat na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání v Praze. Vytváříme kvalitní texty a smysluplné odkazy, které na váš web přivedou správné zákazníky.

Kolik stojí SEO v Praze?

Cena za SEO v Praze se odvíjí od velikosti konkurence v oboru a stávajícího stavu webu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více