Optimalizace pro vyhledávače Ostrava

Chcete, aby byl váš web v Ostravě lépe vidět? Víme, jaké SEO postupy fungují nejlépe a umíme zajistit, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání v Ostravě. Svěřte SEO pro Ostravu nám.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. Oetker
Optimalizace pro vyhledávače Ostrava

Proč SEO v Ostravě s PPC Profits?

  1. SEO a internetovému marketingu se věnujeme již od roku 2008
  2. Kromě optimalizace webu se věnujeme také reklamě na internetu
  3. Platíte za prokazatelné výsledky
  4. Zhodnotíme stávající stav webu a navrhneme vhodné úpravy

Jak to probíhá

  • Pracujeme s nejnovějšími nástroji
  • Neustále sledujeme nejaktuálnější trendy
  • Naše SEO v Ostravě má dlouhodobý efekt
  • Váš web bude v Ostravě opravdu vidět

SEO a náš postup

Nejprve zhodnotíme stávající stav vašeho webu a navrhneme případné úpravy, které pomohou k lepším výsledkům ve vyhledávání v Ostravě.

Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme nejvhodnější slova, pro která se vyplatí váš web optimalizovat. S těmito slovy budeme dále pracovat.

Zaměřujeme se jak na on-page, tak na off-page faktory. Zajistíme pro vás smysluplné zpětné odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky v Ostravě. Pravidelně vám budeme reportovat průběžné výsledky naší práce a dále pokračovat v optimalizaci.

Kolik stojí SEO v Ostravě?

Cena za SEO v Ostravě se odvíjí od velikosti konkurence a stávajícího stavu webu. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi vyjdeme vstříc také malým firmám a živnostníkům.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více