Optimalizace pro vyhledávače Brno

Uvítali byste vyšší návštěvnosti vašeho webu v Brně? Chcete oslovit relevantní zákazníky v Brně a zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávání? Lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let. Rádi vám poskytneme kvalitní SEO služby v Brně s dlouhodobým efektem.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Optimalizae pro vyhledávače Brno

Proč pro SEO v Brně zvolit PPC profits?

  1. Naše SEO v Brně má dlouhodobý efekt
  2. Víme, jaké SEO postupy opravdu fungují
  3. Váš web bude ve vyhledávání v Brně dobře vidět
  4. Platíte za prokazatelné výsledky 

Jak to probíhá

  • Používáme nejmodernější SEO nástroje
  • Garantujeme lepší pozici webu ve vyhledávání v Brně
  • Zajistíme vám pouze kvalitní zpětné odkazy
  • Lokálnímu SEO se věnujeme již mnoho let

Již řadu let se věnujeme lokálnímu SEO v různých zemích i městech. Víme, jaké postupy fungují nejlépe, a umíme váš web dostat na lepší pozice ve vyhledávání. Součástí našich SEO služeb je SEO audit, analýza klíčových slov, linkbuilding a SEO správa.

SEO audit

Váš web si nejdříve podrobně projdeme a zhodnotíme jeho stávající stav. V případě potřeby navrhneme vhodné úpravy na vašem webu. Zjistíme také, na jakých pozicích se váš web zobrazuje ve výsledcích vyhledávání na související klíčová slova.

Analýza klíčových slov

V rámci podrobné analýzy klíčových slov zvolíme nejvhodnější slova pro SEO vašeho webu. S těmito slovy pak budeme dále pracovat.

Linkbuilding

Zajistíme pro vás relevantní a kvalitní zpětné odkazy, které přivedou na váš web nové zákazníky v Brně a zajistí vám lepší pozici ve vyhledávání.

SEO správa

Zaměříme se také na obsahovou stránku vašeho webu, protože obsah je čím dál důležitější součástí SEO. Pravidelně budeme sledovat, jak si váš web stojí ve vyhledávání, a budeme dále pokračovat v optimalizaci.

Kolik stojí SEO v Brně?

Cena za SEO v Brně se odvíjí od stávajícího stavu webu a velikosti konkurence v oboru podnikání. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet