PPC reklama v zahraničí

Fakt: Český spotřebitel se na internetu chová jinak než třeba Američan či Němec – tudíž i reklamy musíte psát jinak. Expandovali jste do zahraničí a chcete nyní relevantně, adekvátně oslovit zdejší zákazníky? V PPC Profits víme, jaké postupy fungují nejlépe a jak oslovit relevantní publikum.

PPC reklamu poskytujeme v Německu, USA, Anglii, Rakousku, Švýcarsku, na Slovensku, v Polsku a ve Francii a spustíme ji do 5 dnů.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama v zahraničí

5 důvodů, proč se o nejlepší PPC reklamu v zahraničí postará PPC Profits:

  1. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude doopravdy rozumět nákupnímu chování zákazníků v daných zemích a můžete s ním kdykoliv cokoliv probrat. 
  2. Jsme autoritou v oblasti PPC reklamy – na její správu máme v Google Ads uznávanou certifikaci a každý klient od nás dostane do začátku kredit 1 000 Kč. S námi bude vaše PPC reklama efektivnější. 
  3. PPC kampaně spravujeme přes 10 let a už víme, jak v tom chodit – kde jít po špičkách, a kde do toho naopak šlápnout. Pomůžeme vám využít i ostatní reklamní systémy jako například RTB nebo Facebook Ads.
  4. Nejenže u nás máte transparentní a neomezený přístup ke svému reklamnímu účtu, ale v průběhu měsíce vás aktivně informujeme, jak plníme stanovenou strategii a cíle.

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • Pokud ještě nemáte vlastní účet pro PPC reklamu, rádi vám ho založíme – a to tak, že k němu budete mít kdykoliv přístup. V případě, že již máte funkční účet pro PPC reklamy, na kterém běží PPC reklamy, zdarma pro vás zpracujeme PPC audit.
  • Zpracujeme pro vás analýzu klíčových slov a zvolíme obchodně zajímavá klíčová slova, na která má smysl PPC kampaně cílit. Slova, která na váš web přivedou solventní zákazníky, kteří hledají zboží či služby, které nabízíte.
  • Zhodnotíme také vstupní stránky a v případě potřeby navrhneme úpravy, které pomohou k lepším výsledkům PPC kampaní v zahraničí. Pro lepší sledování výkonu kampaní na vašem webu také nastavíme analytiku pomocí nástroje Google Analytics.
  • Protože se snažíme o co nejlepší výkon vašich kampaní a orientujeme se na výsledky, všechny kampaně sledujeme a optimalizujeme na denní bázi a pravidelně zasíláme průběžný report, takže budete vždy v obraze.

Ceník

Cena za nastavení a správu PPC v zahraničí záleží na vašich konkrétních potřebách, časové náročnosti úprav a dalších faktorech. Služby i ceny jsou u nás individuální a na míru, proto se nám pro přesnější cenovou nabídku ozvěte. 

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Tímto bych rád poděkoval za velmi efektivní spolupráci, díky níž se neustále daří zvyšovat prodeje.

Tomáš Maluš, Malicomputer.cz
Malicomputer
Zobrazit více

Oceňujeme profesionální přístup a velmi rychlou komunikaci. Tohoto dodavatele můžeme jedině doporučit!

Jakub Dosoudil
LINTECH, spol. s r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp