PPC audit a strategie

Nejste spokojeni s výkonem své PPC reklamy? Platíte příliš vysokou cenu za konverzi? Anebo zkrátka něco nefunguje, a vy nevíte co? Pusťte na to pár nezaujatých očí z PPC Profits, které odhalí to, co vy nevidíte – a rázem můžete koukat na zvýšenou návratnost PPC reklamy i snížené ceny za konverzi. Často opravdu stačí jeden řádně provedený PPC audit k tomu, aby se vše jako mávnutím kouzelného proutku zázračně zlepšilo – a vy ušetřili tisíce korun.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC audit a strategie

5 důvodů, proč se o nejlepší PPC audit postará PPC Profits:

  1. Jsme autoritou v oblasti PPC – kampaně spravujeme přes 15 let a už víme, kde se nejčastěji dělají ty zákeřné, miniaturní, avšak klíčové chyby
  2. Neustále sledujeme trendy a novinky v oboru, abyste díky nám dokázali být o krok napřed před vaší konkurencí
  3. Umíme chodit také ve všech dalších oblastech online marketingu, proto vám dokážeme různé služby propojit a vidět svět v souvislostech
  4. Celý audit vám vyhotovíme zcela bezplatně a obdržíte ho do 5 pracovních dnů od objednání
  5. Audit vás nezavazuje k žádné další spolupráci – ale většina klientů s námi ráda zůstane

Jak to probíhá?

  • Nejdříve zhodnotíme potenciál vašich aktuálních kampaní – lze vydělávat více, je zde prostor pro snížení nákladů, nebo by bylo lepší na to jít pěkně od začátku? 
  • Podíváme se na správnost a relevanci použitých klíčových slov, včetně těch vylučujících, popřípadě navrhneme nová se zajímavým potenciálem.
  • Nenecháme nic náhodě a zkontrolujeme také strukturu účtu, rozpočet, ceny za proklik i měření konverzí, nastavení remarketingu, kvalitu copywritingu či relevanci cílové stránky.

Co o nás říkají klienti?

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Správa kampaní PPC probíhala se společností na vysoké úrovni. Komunikace byla každý týden a akce, které jsme na našem e-shopu pořádali, měly vysokou účinnost. Společnost jde s trendy v on-line marketingu a opravdu své ,branži‘ rozumí. Můžeme pouze doporučit.

Zdeněk Štuksa
Kompresory Vzduchotechnika s.r.o
Zobrazit více

Oceňujeme profesionální přístup a velmi rychlou komunikaci. Tohoto dodavatele můžeme jedině doporučit!

Jakub Dosoudil
LINTECH, spol. s r.o.
Zobrazit více

Správa a návrhy kampaní – jsme spokojeni. Oceňuji především komunikaci, odpovědi na všechny otázky a návrhy vlastních hesel. Měsíční reporty jsou krátké, ale výstižné. Doporučuji. :-) Šárka Kuchtová, COOLAGENT.

Šárka Březovská
Coolagent s.r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet