PPC reklama pro TikTok 

Propagace vaší firmy na TikToku se vyplatí – tato populární sociální síť a současně reklamní platforma nabízí nejen širokou uživatelskou základnu, z níž se mohou stát vaši zákazníci, ale také množství různých formátů reklamy, včetně videí ve feedu, značkových hashtagů a značkových efektů, které umožňují vytvářet poutavé a interaktivní reklamy s vysokým konverzním potenciálem. TikTok je jedna z nejrychleji rostoucích sociálních sítí dnešní doby. Díky tomu, že jde o poměrně nové reklamní médium, není zde ještě tak vysoká konkurence jako na jiných PPC platformách, jako například na Facebooku. Díky tomu zde můžete snadno a poměrně levně oslovit obrovské množství lidí.

Pokud byste rádi získali nové zákazníky pro váš firemní web či e-shop, vytvoříme pro vás účinnou reklamní kampaň na TikToku, která cíleně osloví relevantní zákazníky, připravené nakupovat vaše produkty či služby. 

Přestože TikTok vznikl teprve v roce 2016, téměř okamžitě se stal jednou z nejoblíbenějších sociálních platforem. Jeho uživatelská základna roste nejrychleji ze všech sociálních sítí, a je velice oblíbený také v Česku, což firmám jako je právě ta vaše nabízí neopakovatelnou šanci, jak navázat kontakt s potenciálními zákazníky a oslovit je s vaší skvělou nabídkou. 

TikTok mezi ostatními sociálními sítěmi vyniká zapojením svého publika. Jeho uživatelé velmi rádi sdílejí příspěvky, takže zde můžete snadno získat skutečně velký dosah. O kvalitě TikToku svědčí i to, že se jej stále více ostatních sociálních sítí snaží napodobit. 

TikTok je známý svým zábavným a kreativním obsahem, což z něj činí ideální platformu pro propagaci produktů a služeb, které oslovují zejména mladší demografické skupiny. Ovšem nejen ty – na TikToku již dnes najdete uživatele všech věkových skupin, mezi nimiž jsou zcela jistě i vaši budoucí věrní zákazníci.   

TikTok se hodně zaměřuje také na obsah vytvářený uživateli, což znamená, že můžete využít sílu svých stávajících zákazníků k propagaci svých produktů a služeb. Podporou zákazníků, aby vytvářeli a sdíleli obsah týkající se vaší značky, můžete ještě více zviditelnit svou firmu

PPC reklama na TikToku je pro firmy účinným způsobem, jak zvýšit povědomí o značce, podpořit prodej a vybudovat trvalé vazby se svými zákazníky. Pokud tedy chcete své podnikání posunout na vyšší úroveň, je načase začít inzerovat na TikToku. 

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Reklama na TikToku

Proč zvolit pro TikTok reklamu právě PPC Profits?

  1. Reklamě na sociálních sítích se věnujeme už od roku 2008 a reklamě na TikToku od roku 2016. Zkušenosti, kterých jsme za tu dobu nabyli, využijeme k přivedení platících zákazníků pro váš web či e-shop. 
  2. Dokážeme oslovit konkrétní uživatelské skupiny na základě demografických faktorů, jako jsou věk, poloha nebo zájmy. Díky tomu vaše reklamní kampaně zasáhnou správné lidi ve správný čas. 
  3. Naplánujeme sofistikovanou strategii propagace vaší firmy na TikToku, která vám přivede nové zákazníky, a přesvědčí ty stávající, aby u vás nakupovali opakovaně.  Navíc zvýší povědomí o vaší firmě! 
  4. Na základě podrobné analýzy vašich potenciálních zákazníků vytipujeme nejvhodnější cílovou skupinu pro vaše produkty či služby, a tu poté oslovíme pomocí PPC reklam šitých na míru zájmům vašeho publika. 

Jak bude naše spolupráce probíhat?

  • Nejprve důkladně analyzujeme váš web, vaše potenciální zákazníky a vaše konkurenty.  
  • S pomocí těchto informací vybudujeme promyšlenou PPC kampaň, s níž oslovíme potenciální zákazníky. 
  • Navrhneme strategii cílení na jednotlivé segmenty publika a způsoby jak komunikovat s danou cílovou skupinou. 
  • Vaši PPC kampaň budeme dále průběžně optimalizovat na základě dosažených výsledků. 

Reklama na TikToku se vyplatí 

TikTok  nabízí rozsáhlou sbírku nástrojů, s jejichž pomocí dostaneme vaše reklamy k těm správným zákazníkům ve správný čas. Jelikož je uživatelská základna TikToku v ČR velice široká a počet jeho aktivních uživatelů neustále roste, je jasné, že většina vašich zákazníků je zde. PPC reklama na  TikToku dokáže oslovit zákazníky ve všech fázích nákupního cyklu, je efektivní a nestojí mnoho. Pokud chcete získat nové zákazníky, PPC reklama na TikToku by rozhodně ve vašem marketingovém mixu neměla chybět. 

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp