PPC reklama Microsoft Ads

PPC reklama je jednou z nejefektivnějších forem propagace. Tedy, pokud je správně nastavená. Správně nastavenou PPC reklamou Microsoft Ads (dříve známá jako Bing Ads) můžete oslovit velké publikum potenciálních zákazníků, kteří používají vyhledávač Bing od Microsoftu.

Proto byste si ji měli nechat rychle a efektivně nastavit někým, kdo tomu skutečně rozumí – u nás v PPC Profits se věnujeme PPC reklamě již více než 15 let a výkonové PPC reklamy pro vyhledávač Bing od Microsoftu pro vás vytvoříme a nastavíme do 5 dnů od zadání. Přivedeme na váš web jen relevantní zákazníky se zájmem o váš produkt nebo službu.

PPC reklamu na Microsoft Ads řešíme nejen pro český, ale i pro slovenský, německý, americký, anglický, rakouský, švýcarský, polský a francouzský trh.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC reklama Microsoft Ads

Proč se o nejlepší PPC reklamu pro Microsoft Ads postará PPC Profits?

  1. PPC kampaně spravujeme více než 15 let, sledujeme také nejnovější trendy a už víme, jak v tom chodit – kde chodit po špičkách, a kde do toho naopak šlápnout.
  2. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všem přehled, a můžete s ním kdykoliv cokoliv probrat.
  3. Nejenže u nás budete mít neomezený přístup ke svému reklamnímu účtu, ale v průběhu měsíce vás budeme průběžně informovat, jak plníme stanovené cíle (1 report/měsíc).

Jak to probíhá?

  • Založíme vám reklamní účty v Microsoft Ads, pokud je ještě nemáte. Pokud již PPC reklamu máte, provedeme její hloubkový audit. Nastavíme potřebné analytické nástroje (např. Google Analytics) pro transparentní měření kampaně.
  • Provedeme pečlivou analýzu klíčových slov, která jsou relevantní pro vaše podnikání, a na základě metrik, jako jsou cena, hledanost či konkurence, vám doporučíme ta klíčová slova, která pro vás budou nejziskovější.
  • Napíšeme PPC inzeráty, které zaujmou vaše zákazníky. Po konzultaci s vámi je nasadíme do reklamního účtu Microsoft Ads, který propojíme s Google Analytics a nastavíme měření konverzí (objednávek) a remarketing.
  • PPC kampaň budeme spravovat a průběžně optimalizovat, abychom snížili cenu za proklik a zároveň zvýšili konverze (poptávky, prodeje v e-shopu apod.). Díky naší správě bude vaše PPC kampaň Microsoft Ads maximálně efektivní a zisková.

Nastavení PPC reklamy Microsoft Ads pro menší e-shopy a firmy... 2500–4000 Kč bez DPH.

Pro webové stránky a e-shopy s větším rozsahem služeb a produktů... 4000–10000 Kč bez DPH.

Chtěli byste znát podrobnosti o tom, jak funguje vaše PPC reklama? Připravíme pro vás PPC audit zdarma.

Podívejte se, jak zvýšit tržby z PPC reklamy v našich případových studiích.

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet