PPC reklama LinkedIn

PPC reklama na LinkedInu je jednou z nejefektivnějších forem propagace. Tedy, pokud je správně nastavená. Správně nastavenou PPC reklamou na sociální síti LinkedIn můžete oslovit velké publikum potenciálních B2B zákazníků, kteří tuto sociální síť používají.

Pokud chcete oslovit zákazníky z B2B segmentu, měli byste si reklamu nechat rychle a efektivně nastavit někým, kdo jí skutečně rozumí. Naši PPC specialisté se věnují reklamě na LinkedInu již dlouhá léta a za tu dobu získali spoustu neocenitelných zkušeností, díky nimž dokážou z PPC reklamy na LinkedInu vytěžit skutečné maximum. Vaše reklamy nejen nastavíme, ale budeme je průběžně optimalizovat, abychom získali co nejvíce konverzí. 

Proč zvolit PPC reklamu na LinkedInu?

PPC reklama na LinkedInu funguje na principu platby za proklik nebo za zobrazení a nabízí různé typy a formáty reklam, jako jsou sponzorovaný obsah, textové reklamy, sponzorované zprávy, obrázkové reklamy nebo dynamické reklamy. 

PPC reklama na LinkedInu je ideální pro získávání B2B klientů. Na této sociální síti totiž můžete snadno oslovit potenciální firemní zákazníky, kteří mají ve společnostech rozhodovací pravomoc, a je u nich vysoká pravděpodobnost, že s nimi uzavřete obchod. LinkedIn umožňuje cílit reklamy na základě profesních údajů, jako jsou například:

 • pracovní pozice,
 • odvětví,
 • název společnosti,
 • seniorita,
 • dovednosti.

PPC reklama na LinkedInu je skvělý nástroj pro B2B marketing. Pokud chcete oslovit relevantní publikum, generovat kvalitní leady a budovat povědomí o vaší značce, obraťte se na nás. S naší pomocí můžete efektivně řídit vaše PPC kampaně na LinkedInu a dosáhnout optimálních výsledků pro váš podnik. 

PPC reklamy pro sociální síť LinkedIn pro vás vytvoříme a nastavíme od základu. Přivedeme na váš web jen relevantní B2B zákazníky se zájmem o váš produkt nebo službu. Kontaktujte nás a svěřte PPC reklamu na LinkedInu do rukou profesionálů.

PPC reklamu na LinkedInu řešíme nejen pro český, ale i pro slovenský, německý, americký, anglický, rakouský, švýcarský, polský a francouzský trh.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
PPC Linkedin

Proč se s nastavením a správou PPC reklamy pro LinkedIn obrátit na PPC Profits?

 1. PPC reklamu na LinkedInu spravujeme více než 15 let a víme o ní všechno. Díky zkušenostem našich konzultantů zlepšíme váš konverzní poměr a přivedeme vám solventní B2B zákazníky.
 2. Vaší kampani se bude po celou dobu věnovat jeden speciálně přidělený konzultant, který bude mít o všech vašich reklamách přehled, a můžete se na něj kdykoliv obrátit.
 3. K vašemu účtu budete mít neomezený přístup, a navíc vás budeme průběžně informovat, jak plníme stanovené cíle. Každý měsíc také dostanete pravidelný podrobný report.

Jak to probíhá?

 • Založíme vám reklamní účty na LinkedInu, pokud je ještě nemáte. Pokud již PPC reklamu na LinkedInu provozujete, důkladně prověříme její nastavení. Nastavíme také potřebné analytické nástroje (např. Google Analytics) pro transparentní měření kampaně.
 • Provedeme pečlivou analýzu vašeho trhu, konkurence a cílových skupin, které jsou relevantní pro vaše podnikání, a na základě toho vybereme vhodný typ a formát reklamy, například sponzorovaný obsah, textové reklamy, sponzorované zprávy, obrázkové reklamy nebo dynamické reklamy.
 • Společně s vámi nastavíme rozpočet pro vaši PPC kampaň. Můžete si zvolit, zda chcete platit za proklik nebo za zobrazení, a jakou maximální částku chcete utratit za den nebo za celou kampaň. Nastavíme také cílení pro vaše reklamy. Můžete si vybrat z různých kritérií, jako jsou profesní údaje, zájmy, dovednosti atd.
 • Vytvoříme reklamní inzeráty, které zaujmou vaše potenciální klienty. Po konzultaci s vámi je nasadíme do reklamního účtu LinkedIn, který propojíme s Google Analytics a nastavíme měření konverzí (objednávek) a remarketing.
 • Vaši PPC kampaň na LinkedInu budeme spravovat a průběžně optimalizovat, abychom snížili cenu za proklik a zároveň zvýšili množství konverzí (leady, prodeje apod.). Zajistíme, aby vaše PPC kampaň byla maximálně efektivní a zisková.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte. 

Chci nezávazně poptat

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Na spolupráci s PPC profits se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování termínů a skvělé výsledky.

Mgr. Naďa Botková, VUT Brno
VUT Brno
Zobrazit více

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp