Facebook správa

Téměř každý, kdo je aktivní online, je zaregistrovaný v nějaké sociální síti. A právě sociální sítě jsou skvělou příležitostí pro firmy. Díky firemnímu profilu na sociálních sítích totiž můžete snadno a okamžitě komunikovat se svými zákazníky, informovat je o různých novinkách, eventech či slevových akcích, pořádat soutěže za minimum nákladů, a v neposlední řadě budovat brand.

Nejrozšířenější sociální sítí u nás je stále Facebook. Na této sociální síti je aktivní téměř zhruba polovina obyvatel České republiky. Není proto divu, že většina firem se chopila příležitosti a založila si firemní profil na Facebooku. Objevte i vy kouzlo Facebooku a využijte výhod, které tato sociální síť bezesporu přináší. Buďte pomocí Facebooku svým zákazníkům blíž.

Vytváření firemních stránek na Facebooku i jejich správě se náš tým věnuje již řadu let. Pomůžeme vám spravovat váš firemní Facebook profil na profesionální úrovni tak, aby se na vaši stránku stávající zákazníci rádi vraceli, a noví přicházeli.

 

Díky firemnímu profilu na Facebooku můžete snadno budovat brand.
Budete v těsném kontaktu se svými zákazníky.
Díky neustálému měření dat budete mít přehled, co vaše uživatele skutečně zajímá.
Získáte další velmi efektivní prodejní kanál. Firemní profil na Facebooku bude samozřejmě patřit vám a ke své stránce budete mít kdykoliv neomezený přístup.

Máte zájem o Facebook správu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit pro Facebook správu PPC Profits?
Naši odborníci mají se správou firemních profilů na Facebooku řadu let zkušeností.
Kromě správy vašeho firemního profilu pro vás rádi nastavíme také placenou reklamu, která efektivně osloví velmi přesně specifikované publikum.
Pomocí Facebooku můžete snadno a rychle poskytovat zákaznický servis za minimum nákladů.
Příspěvky vám před publikací zašleme ke schválení a pravidelně vám budeme posílat report s výsledky naší práce.

Jak bude probíhat správa Facebooku pod vedením specialistů z PPC Profits?

Díky firemnímu profilu na Facebooku budete tam, kde jsou vaši zákazníci.

1) I když je Facebook velmi zajímavou příležitostí pro firmy, není pro každého. V první řadě s vámi tedy zhodnotíme, zda je pro vás tato sociální síť vhodná, nebo zda raději doporučíme jiné řešení.

2) Poté s vámi probereme vaše očekávání, společně stanovíme cíle a seznámíme se s vaším oborem. Pak už nám nic nebrání v tom, abychom vytvořili vaši novou firemní stránku na Facebooku nebo převzali tu stávající.

3) V případě, že již máte založenou vlastní firemní stránku na Facebooku, zanalyzujeme efektivitu přidávaného obsahu a navrhneme případné zlepšení.

4) Než se pustíme do správy vašeho Facebook profilu, zanalyzujeme také vaši konkurenci a identifikujeme vaše silné a slabé stránky.

5) Na základě zjištěných informací navrhneme efektivní strategii a zpracujeme pro vás obsahový plán. Vytvoříme pro vás poutavé příspěvky, které budou napsané tak, aby odpovídaly jazyku vaší cílové skupiny, a po vašem schválení budeme tyto příspěvky postupně publikovat.

6) Publikované příspěvky budeme neustále monitorovat a výsledky naší práce vám budeme pravidelně reportovat.

7) Aby byla správa firemního profilu ještě efektivnější a přivedli jsme na vaši stránku další relevantní uživatele, v případě zájmu z vaší strany pro vás rádi zajistíme také placenou reklamu jak na Facebooku, tak na Instagramu nebo v Messengeru. Díky informacím, které o sobě uživatelé na Facebooku vyplňují, jsou reklamy v rámci této sociální sítě velmi přesně cílené. Navíc vypadají stejně jako ostatní příspěvky, a proto uživatele nijak neruší.

Nemáte s Facebookem zkušenosti a nevíte, jak na to? Nemáte dostatek času na správu vašeho firemního profilu? Svěřte Facebook správu týmu z PPC Profits, který se postará o dosažení stanovených cílů.