SEO Olomouc

Chcete-li, aby byl váš web viditelný pro zákazníky v Olomouci, pouze vizuálně vyladěné stránky již v dnešní době nestačí. Čím dál více zákazníků vyhledává produkty či služby na internetu, ale je zde také čím dál více konkurentů, kteří se vždy budou snažit být o krok před vámi. Uvítali byste, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání zákazníkům, kteří vyhledávají vaše služby v Olomouci? Svěřte své SEO (optimalizaci) webu pro Olomouc nám a my se postaráme o to, aby byl váš web v dané lokalitě skutečně vidět.

Náš tým konzultantů má řadu let zkušeností v oblasti lokálního SEO, používá nejmodernější SEO nástroje a ví, jaké postupy opravdu fungují. Díky našemu SEO bude váš web opravdu vidět.

 

Naše optimalizace pro vyhledavače má dlouhodobý efekt.
Váš web bude opravdu vidět ve výsledcích vyhledávání v Olomouci.
Naši konzultanti mají letité zkušenosti v oblasti lokálního SEO.
Používáme nejmodernější nástroje, které nám pomáhají dosáhnout co nejlepších výsledků.

Máte zájem o SEO v Olomouci? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Olomouci zvolit PPC Profits?
Víme, jak na efektivní SEO (optimalizaci) v Olomouci.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

SEO cílené na Olomouc zahrnuje několik kroků, které spolu úzce souvisí a společně tvoří efektivní SEO strategii. Na začátku spolupráce nejprve provedeme SEO audit a zpracujeme analýzu klíčových slov. Dále pro vás zajistíme kvalitní linkbuilding, pravidelnou SEO správu, zaměříme se na mobilní SEO, obsahovou stránku vašeho webu atd.

SEO audit

Než začneme pracovat na optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme zjistit jeho aktuální stav. Neobejdeme se proto bez podrobného SEO auditu, díky kterému odhalíme případné nedostatky, které brání vašemu webu získat lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Zjistíme také, na jaké pozici ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání konkrétních klíčových slov.

V rámci SEO auditu se zaměříme na strukturu a přehlednost webu, práci s obrázky, klíčovými slovy, nadpisy, rychlost načítání stránek, responzivitu webu, zjistíme, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní, atd. Zjistíme také, zda web splňuje důležité technické parametry a neobsahuje chyby, které se vyhledavačům nelíbí, nebo je dokonce penalizují.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí každé úspěšné SEO strategie je analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit relevantní klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výsledky této analýzy pracujeme po celou dobu optimalizace tak, abychom zlepšili pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Kvalita zpětných odkazů je důležitější než jejich kvantita. Naši specialisté pro vás proto zajistí pouze kvalitní zpětné odkazy, které přivedou na váš web relevantní zákazníky.

Obsahová strategie

Čím dál důležitější součástí SEO strategie je také kvalitní obsah. Obsahová strategie je jednou z důležitých součástí optimalizace webu pro vyhledavače. Zjistíme, kde se ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova nacházíte vy, a kde vaši konkurenti. Naši zkušení copywriteři jsou připraveni napsat pro vás atraktivní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Olomouc SEO (optimalizace) - cena: 

Cena SEO pro Olomouc se odvíjí od mnoha faktorů. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Pro efektivní SEO pro Olomouc doporučujeme spolupráci v minimální délce alespoň 4–6 měsíců.