SEO Olomouc

Chcete-li, aby byl váš web viditelný pro zákazníky v Olomouci, pouze vizuálně vyladěné stránky již v dnešní době nestačí. Čím dál více zákazníků vyhledává produkty či služby na internetu, ale je zde také čím dál více konkurentů, kteří se vždy budou snažit být o krok před vámi. Uvítali byste, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání zákazníkům, kteří vyhledávají vaše služby v Olomouci? Svěřte své SEO (optimalizaci) webu pro Olomouc nám a my se postaráme o to, aby byl váš web v dané lokalitě skutečně vidět.

Náš tým konzultantů má řadu let zkušeností v oblasti lokálního SEO, používá nejmodernější SEO nástroje a ví, jaké postupy opravdu fungují. Díky našemu SEO bude váš web opravdu vidět.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO Olomouc

Proč pro SEO v Olomouci zvolit PPC Profits?

  1. Víme, jak na efektivní SEO (optimalizaci) v Olomouci a jejím nejbližším okolí. Vaši zákazníci vás mnohem lépe najdou.
  2. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
  3. Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším pro zákazníky z Olomouce a nejbližšího okolí, kteří jsou připraveni nakupovat.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav a návštěvnost vašich webových stránek. Pravidelně vám zasíláme podrobné reporty.

Jak to probíhá

  • Naše optimalizace pro vyhledavače má dlouhodobý efekt.
  • Váš web bude opravdu vidět ve výsledcích vyhledávání v Olomouci.
  • Naši konzultanti mají letité zkušenosti v oblasti lokálního SEO.
  • Používáme nejmodernější nástroje, které nám pomáhají dosáhnout co nejlepších výsledků.

Chci nezávazně poptat

SEO cílené na Olomouc zahrnuje několik kroků, které spolu úzce souvisí a společně tvoří efektivní SEO strategii. Na začátku spolupráce nejprve provedeme SEO audit a zpracujeme analýzu klíčových slov. Dále pro vás zajistíme kvalitní linkbuilding, pravidelnou SEO správu, zaměříme se na mobilní SEO, obsahovou stránku vašeho webu atd.

SEO audit

Než začneme pracovat na optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme zjistit jeho aktuální stav. Neobejdeme se proto bez podrobného SEO auditu, díky kterému odhalíme případné nedostatky, které brání vašemu webu získat lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Zjistíme také, na jaké pozici ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání konkrétních klíčových slov.

V rámci SEO auditu se zaměříme na strukturu a přehlednost webu, práci s obrázky, klíčovými slovy, nadpisy, rychlost načítání stránek, responzivitu webu, zjistíme, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní, atd. Zjistíme také, zda web splňuje důležité technické parametry a neobsahuje chyby, které se vyhledavačům nelíbí, nebo je dokonce penalizují.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí každé úspěšné SEO strategie je analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit relevantní klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S výsledky této analýzy pracujeme po celou dobu optimalizace tak, abychom zlepšili pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Kvalita zpětných odkazů je důležitější než jejich kvantita. Naši specialisté pro vás proto zajistí pouze kvalitní zpětné odkazy, které přivedou na váš web relevantní zákazníky.

Obsahová strategie

Čím dál důležitější součástí SEO strategie je také kvalitní obsah. Obsahová strategie je jednou z důležitých součástí optimalizace webu pro vyhledavače. Zjistíme, kde se ve výsledcích vyhledávání na důležitá klíčová slova nacházíte vy, a kde vaši konkurenti. Naši zkušení copywriteři jsou připraveni napsat pro vás atraktivní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Olomouc SEO (optimalizace) - cena: 

Cena SEO pro Olomouc se odvíjí od mnoha faktorů. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z Vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.

Jan Hoferik
JHM Online Store s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp