SEO Plzeň

Uvítali byste, kdyby byl váš web viditelný pro zákazníky v Plzni? Oslovte zákazníky v této lokalitě v organickém vyhledávání a přiveďte na váš web uživatele, kteří skutečně hledají vaše služby. Náš tým konzultantů má řadu let zkušeností v oblasti lokálního SEO. Svěřte nám své SEO (optimalizaci) pro Plzeň a my dostaneme váš web výš ve výsledcích vyhledávání.

Díky internetu dnes můžete oslovit většinu obyvatel České republiky. Čím dál více zákazníků se přesouvá do online prostředí a využívá internet k nákupu zboží, k objednání služeb nebo k získání důležitých informací. Pouze graficky vyladěný web už ale pro úspěšné SEO nestačí. Vaše webové stránky musí splňovat mnoho faktorů a na optimalizaci webu je nutné kontinuálně pracovat.

 

Zajistíme pro vás lepší pozici ve vyhledávání v Plzni.
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Máte zájem o SEO v Plzni? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Plzni zvolit PPC Profits?
V rámci podrobného SEO auditu zhodnotíme technickou i obsahovou stránku vašeho webu a navrhneme případné úpravy, které zlepší vaše SEO v Plzni.
Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže vylepšit vaše SEO (optimalizaci) v Plzni.
Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.
Pro optimalizaci webů využíváme nejmodernější nástroje a víme, jaké postupy opravdu fungují.

SEO cílené na Plzeň se skládá z několika důležitých kroků, které společně tvoří efektivní SEO strategii. Nejprve provedeme podrobný SEO audit a zjistíme případné nedostatky, které brání vašemu webu k vyšší pozici ve vyhledávání. Velmi důležitou součástí je také analýza klíčových slov, efektivní linkbuilding či obsahová strategie. Práce na SEO je dlouhodobějším procesem. Mějte proto na paměti, že výsledky jsou dobře viditelné po 4–6 měsících.  

SEO audit

Prvním krokem k efektivní optimalizaci webu pro vyhledavače je podrobný SEO audit, který nám pomůže zjistit, jaký je aktuální stav. Než tedy začneme pracovat na SEO cíleném na Plzeň, zpracujeme SEO audit a zhodnotíme technickou i obsahovou stránku vašeho webu. Případné nedostatky vám v rámci optimalizace rádi pomůžeme odstranit.

V rámci SEO auditu se zaměříme například na přehlednost navigace, rychlost načítání stránek, zjistíme, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní a jednoduchý, atd. Zjistíme také, na jaké pozici ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání důležitých klíčových slov v cílové lokalitě.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie je analýza klíčových slov. Tato analýza nám pomůže zjistit, na jaká klíčová slova má smysl váš web pro SEO cílené na Plzeň smysl optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme po celou dobu optimalizace vašeho webu.

Kvalitní linkbuilding

Naši specialisté zajišťují pouze kvalitní zpětné odkazy, jejichž tematika souvisí s obsahem webu, a přivedou na web relevantní zákazníky.

Plzeň SEO (optimalizace) - cena:

Cena SEO pro Plzeň se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost webu, velikost konkurence atd.). Ke každému projektu přistupujeme individuálně a rádi pro vás připravíme cenovou nabídku na míru. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Pro efektivní SEO cílené na Plzeň doporučujeme spolupráci v minimální délce alespoň 4–6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro Pardubice, Brno, Ústí nad Labem, Prahu, Ostravu, Olomouc, Liberec, Hradec Králové a České Budějovice.