SEO Plzeň

Uvítali byste, kdyby byl váš web viditelný pro zákazníky v Plzni? Oslovte zákazníky v této lokalitě v organickém vyhledávání a přiveďte na váš web uživatele, kteří skutečně hledají vaše služby. Náš tým konzultantů má řadu let zkušeností v oblasti lokálního SEO. Svěřte nám své SEO (optimalizaci) pro Plzeň a my dostaneme váš web výš ve výsledcích vyhledávání.

Díky internetu dnes můžete oslovit většinu obyvatel České republiky. Čím dál více zákazníků se přesouvá do online prostředí a využívá internet k nákupu zboží, k objednání služeb nebo k získání důležitých informací. Pouze graficky vyladěný web už ale pro úspěšné SEO nestačí. Vaše webové stránky musí splňovat mnoho faktorů a na optimalizaci webu je nutné kontinuálně pracovat.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO Plzeň

Proč pro SEO v Plzni zvolit PPC Profits?

  1. V rámci podrobného SEO auditu zhodnotíme technickou i obsahovou stránku vašeho webu a navrhneme případné úpravy, které zlepší vaše SEO v Plzni.
  2. Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže vylepšit vaše SEO (optimalizaci) v Plzni. Učiníme váš web přehlednějším a poutavějším.
  3. Pro optimalizaci webů využíváme nejmodernější nástroje a víme, jaké postupy opravdu fungují. Přivedeme na váš web zákazníky z Plzně a okolí.

Jak to probíhá

  • Zajistíme pro vás lepší pozici ve vyhledávání v Plzni.
  • Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
  • Neustále monitorujeme aktuální stav.

Chci nezávazně poptat

SEO cílené na Plzeň se skládá z několika důležitých kroků, které společně tvoří efektivní SEO strategii. Nejprve provedeme podrobný SEO audit a zjistíme případné nedostatky, které brání vašemu webu k vyšší pozici ve vyhledávání. Velmi důležitou součástí je také analýza klíčových slov, efektivní linkbuilding či obsahová strategie. Práce na SEO je dlouhodobějším procesem. Mějte proto na paměti, že výsledky jsou dobře viditelné po 4–6 měsících.  

SEO audit

Prvním krokem k efektivní optimalizaci webu pro vyhledavače je podrobný SEO audit, který nám pomůže zjistit, jaký je aktuální stav. Než tedy začneme pracovat na SEO cíleném na Plzeň, zpracujeme SEO audit a zhodnotíme technickou i obsahovou stránku vašeho webu. Případné nedostatky vám v rámci optimalizace rádi pomůžeme odstranit.

V rámci SEO auditu se zaměříme například na přehlednost navigace, rychlost načítání stránek, zjistíme, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní a jednoduchý, atd. Zjistíme také, na jaké pozici ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání důležitých klíčových slov v cílové lokalitě.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie je analýza klíčových slov. Tato analýza nám pomůže zjistit, na jaká klíčová slova má smysl váš web pro SEO cílené na Plzeň smysl optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme po celou dobu optimalizace vašeho webu.

Kvalitní linkbuilding

Naši specialisté zajišťují pouze kvalitní zpětné odkazy, jejichž tematika souvisí s obsahem webu, a přivedou na web relevantní zákazníky.

Plzeň SEO (optimalizace) - cena:

Cena SEO pro Plzeň se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost webu, velikost konkurence atd.). Ke každému projektu přistupujeme individuálně a rádi pro vás připravíme cenovou nabídku na míru. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

Lubomír Stéha, lubeton.com
Lubeton
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp