SEO Praha

Pomocí vašeho webu můžete oslovit většinu obyvatel České republiky. Potřebujete ale, aby byl váš web dobře viditelný ve výsledcích vyhledávání přímo v Praze? Lidé čím dál více vyhledávají různé produkty a služby online, a proto je dnes pro většinu firem vlastní web klíčovou záležitostí. Pouze pěkná grafika ale nestačí. Abyste byli opravdu vidět na předních pozicích ve vyhledávání, je třeba věnovat se dlouhodobě optimalizaci webu pro vyhledavače. Náš tým se oblasti SEO věnuje již řadu let a víme, které postupy skutečně fungují. Svěřte nám SEO (optimalizace webu) v Praze a my váš web dostaneme na vyšší příčky ve vyhledávání.

 

Víme, které SEO postupy opravdu fungují.
Víme, jak cílit na relevantní uživatele v Praze.
Váš web se bude vyhledávajícím v Praze zobrazovat na předních příčkách ve vyhledávání.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Máte zájem o SEO v Praze? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Praze zvolit PPC Profits?
Platíte za prokazatelné výsledky.
Lokálnímu SEO se věnujeme již řadu let.
Používáme pouze moderní SEO nástroje.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.

SEO (optimalizace) pro Prahu se typicky skládá z několika návazných kroků, jako například SEO audit, analýza klíčových slov, linkbuilding, obsahová strategie a průběžná optimalizace.

SEO audit neboli analýza stávajícího stavu

Než se pustíme do SEO cíleného na Prahu, potřebujeme vědět, jak si v současné chvíli stojí váš web ve výsledcích vyhledávání v souvislosti s danou lokalitou. Z tohoto důvodu nejprve provedeme SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky a je prvním krokem k vytvoření efektivní SEO strategie.

V rámci SEO auditu se zaměříme na technickou i obsahovou stránku webu a podíváme se například na přehlednost navigace, rychlost načítání stránek, strukturu jednotlivých kategorií, práci s nadpisy či obrázky, objednávkový proces atd. Zaměříme se také na vhodnost vstupní stránky pro jednotlivá klíčová slova, zkontrolujeme přístupnost vašich stránek robotům, podíváme se na interní prolinkování vašeho webu a zkontrolujeme, zda nepoužíváte zakázané SEO techniky.

Analýza klíčových slov

Efektivní SEO pro Prahu, ale i jakékoliv jiné lokality, se neobejde bez analýzy klíčových slov. Pro účinné cílení na relevantní uživatele je třeba znát správná klíčová slova, na která se vyplatí váš web optimalizovat. A právě s tímto úkolem nám pomůže zmíněná analýza klíčových slov. Díky správně zvoleným klíčovým slovům a další optimalizaci budou vašemu webu rozumět uživatelé i roboti.

Efektivní linkbuilding

Kvantita zpětných odkazů již dávno není tak důležitá, jako jejich relevance a kvalita. Náš tým pro vás zajistí pouze kvalitní odkazy, které na váš web přivedou cílovou skupinu zákazníků, kteří mají o podobné produkty či služby opravdu zájem a s velmi vysokou pravděpodobností provedou konverzi.

Obsahová strategie

Nedílnou součástí úspěšné optimalizace webu pro vyhledavače je také obsahová strategie. Zhodnotíme efektivitu vašeho současného obsahu a navrhneme vám případné úpravy. V případě potřeby jsou naši zkušení copywriteři připraveni napsat pro vás texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

 

Kolik stojí SEO cílené na Prahu?

Cena SEO s cílením na Prahu se odvíjí od mnoha faktorů. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Pro efektivní SEO cílené na Prahu doporučujeme spolupráci v minimální délce alespoň 4–6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro Pardubice, Brno, Ústí nad Labem, Plzeň, Ostravu, Olomouc, Liberec, Hradec Králové a České Budějovice.