SEO Pardubice

Přejete si být vidět ve výsledcích vyhledávání v Pardubicích? Potřebujete vylepšit SEO webu pro Pardubice? Na lokální SEO se zaměřujeme již řadu let. Rádi vám zajistíme lepší pozici ve vyhledávání a zvýšíme tak návštěvnost vašeho webu v dané lokalitě. Svěřte optimalizaci webu pro Pardubice nám a my zajistíme, že budete ve vyhledávání opravdu vidět.

 

SEO cílené na Pardubice má prokazatelné výsledky.
Naši konzultanti mají dlouholeté zkušenosti v oblasti lokálního SEO.
Umíme efektivně cílit na uživatele v Pardubicích.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní zpětné odkazy.

Máte zájem o SEO v Pardubicích? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Pardubicích zvolit PPC Profits?
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Odhalíme případné nedostatky vašeho webu, které brání lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání.
Naše SEO (optimalizace) pro Pardubice má dlouhodobý efekt.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

SEO cílené na Pardubice zahrnuje několik důležitých kroků, mezi které patří například SEO audit, analýza klíčových slov, obsahová strategie, linkbuilding a další.

SEO audit

Před samotnou optimalizací vašeho webu potřebujeme vědět, jaký je jeho současný stav a identifikovat případné nedostatky, které brání k lepším výsledkům webu ve výsledcích vyhledávání.

Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu. Zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání v Pardubicích, zaměříme se na vhodnost vstupních stránek, strukturu vašeho webu, rychlost načítání stránek, mobilní verzi vašeho webu, interní prolinkování, externí odkazy, objednávkový proces atd. Prověříme také, zda neporušujeme pravidla SEO, za která by váš web mohl být penalizován.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitým krokem k efektivní SEO strategii je také analýza klíčových slov. Tato analýza nám napoví, se kterými klíčovými slovy má smysl dále pracovat, aby se zlepšila pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Doby, kdy stačilo, aby na váš web bylo odkazováno ze spousty zdrojů, jsou již dávno pryč. Kvalita je dnes mnohem důležitější než kvantita. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které souvisí s obsahem vašeho webu a přivedou na váš web relevantní uživatele.

Obsahová strategie

V posledních letech se v souvislosti se SEO čím dál více dostává do popředí kvalitní obsah. Zjistíme, na jakých pozicích se zobrazuje váš web ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova a porovnáme současný stav s vaší konkurencí. Navrhneme vám efektivní obsahovou strategii, jejíž součástí jsou texty na samotném webu, PR články, případně aktivita na sociálních sítích atd.

V rámci obsahové strategie pracujeme se zmíněnou analýzou klíčových slov s cílem zlepšení pozice ve vyhledávání, ale také přivedení relevantních zákazníků na váš web. Náš tým copywriterů je připraven napsat pro vás v případě potřeby atraktivní texty, které budou odpovídat dnešním požadavkům SEO.

Pardubice SEO (optimalizace) - cena: 

Cena SEO  pro Pardubice se odvíjí od mnoha faktorů. Ke každému projektu přistupujeme individálně. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Pro efektivní SEO pro Pardubice doporučujeme spolupráci v minimální délce alespoň 4-6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro  Brno, Ústí nad Labem, Prahu, Plzeň, Ostravu, Olomouc, Liberec, Hradec Králové a České Budějovice.