SEO Pardubice

Přejete si být vidět ve výsledcích vyhledávání v Pardubicích? Potřebujete vylepšit SEO webu pro Pardubice? Na lokální SEO se zaměřujeme již řadu let. Rádi vám zajistíme lepší pozici ve vyhledávání a zvýšíme tak návštěvnost vašeho webu v dané lokalitě. Svěřte optimalizaci webu pro Pardubice nám a my zajistíme, že budete ve vyhledávání opravdu vidět.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO Pardubice

Proč pro SEO v Pardubicích zvolit PPC Profits?

  1. Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  2. Odhalíme případné nedostatky vašeho webu, které brání lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání.
  3. Naše SEO (optimalizace) pro Pardubice má dlouhodobý efekt.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak to probíhá

  • SEO cílené na Pardubice má prokazatelné výsledky.
  • Naši konzultanti mají dlouholeté zkušenosti v oblasti lokálního SEO.
  • Umíme efektivně cílit na uživatele v Pardubicích.
  • Zajistíme pro vás pouze kvalitní zpětné odkazy.

SEO cílené na Pardubice zahrnuje několik důležitých kroků, mezi které patří například SEO audit, analýza klíčových slov, obsahová strategie, linkbuilding a další.

SEO audit

Před samotnou optimalizací vašeho webu potřebujeme vědět, jaký je jeho současný stav a identifikovat případné nedostatky, které brání k lepším výsledkům webu ve výsledcích vyhledávání.

Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu. Zjistíme, jak si váš web stojí ve výsledcích vyhledávání v Pardubicích, zaměříme se na vhodnost vstupních stránek, strukturu vašeho webu, rychlost načítání stránek, mobilní verzi vašeho webu, interní prolinkování, externí odkazy, objednávkový proces atd. Prověříme také, zda neporušujeme pravidla SEO, za která by váš web mohl být penalizován.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitým krokem k efektivní SEO strategii je také analýza klíčových slov. Tato analýza nám napoví, se kterými klíčovými slovy má smysl dále pracovat, aby se zlepšila pozice vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Doby, kdy stačilo, aby na váš web bylo odkazováno ze spousty zdrojů, jsou již dávno pryč. Kvalita je dnes mnohem důležitější než kvantita. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které souvisí s obsahem vašeho webu a přivedou na váš web relevantní uživatele.

Obsahová strategie

V posledních letech se v souvislosti se SEO čím dál více dostává do popředí kvalitní obsah. Zjistíme, na jakých pozicích se zobrazuje váš web ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova a porovnáme současný stav s vaší konkurencí. Navrhneme vám efektivní obsahovou strategii, jejíž součástí jsou texty na samotném webu, PR články, případně aktivita na sociálních sítích atd.

V rámci obsahové strategie pracujeme se zmíněnou analýzou klíčových slov s cílem zlepšení pozice ve vyhledávání, ale také přivedení relevantních zákazníků na váš web. Náš tým copywriterů je připraven napsat pro vás v případě potřeby atraktivní texty, které budou odpovídat dnešním požadavkům SEO.

Pardubice SEO (optimalizace) - cena: 

Cena SEO  pro Pardubice se odvíjí od mnoha faktorů. Ke každému projektu přistupujeme individálně. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Pro efektivní SEO pro Pardubice doporučujeme spolupráci v minimální délce alespoň 4-6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro  Brno, Ústí nad Labem, Prahu, Plzeň, Ostravu, Olomouc, Liberec, Hradec Králové a České Budějovice.

 

 

Chci nezávazně poptat

Co o nás říkají klienti?

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet