SEO Ostrava

Přejete si oslovit zákazníky v Ostravě v organickém vyhledávání? Chcete, aby byl váš web pro uživatele v Ostravě viditelný? Náš tým konzultantů má řadu let zkušeností v oblasti lokálního SEO. Rádi vám pomůžeme zlepšit SEO v Ostravě i v dalších městech.

V dnešní době, kdy čím dál více zákazníků nakupuje či objednává služby online, je vlastní web klíčovou záležitostí. Díky internetu a webovým stránkám je dnes možné snadno oslovit zákazníky v celé České republice, ať už se nachází kdekoliv.

 

Zlepšíme vaše SEO (optimalizaci) v Ostravě.
Víme, jaké postupy opravdu fungují.
Náš tým se lokálnímu SEO věnuje již řadu let.
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.

Máte zájem o SEO v Ostravě? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO v Ostravě zvolit PPC Profits?
Víme, že kvalita odkazů je důležitější než jejich kvantita. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže vylepšit vaše SEO v Ostravě.
Vytvoříme pro vás efektivní SEO strategii a dostaneme obsah vašeho webu k zákazníkům v Ostravě.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

SEO webu pro Ostravu zahrnuje několik důležitých kroků, jako například SEO audit, který nám pomůže zjistit, jak si váš web v současné době stojí ve výsledcích vyhledávání, a odhalí případné nedostatky, které brání lepším výsledkům. Neobejdeme se také bez analýzy klíčových slov. Zpracujeme pro vás efektivní SEO strategii, zajistíme kvalitní linkbuilding a zaměříme se i na obsahovou stránku vašeho webu.

SEO audit

Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme zjistit, jaký je aktuální stav. Proto prvním krokem SEO pro Ostravu bude podrobný SEO audit. Tento audit nám napoví, co brání lepší pozici vašeho webu ve vyhledávání, a odhalí případné nedostatky, na kterých budeme v rámci optimalizace vašeho webu soustavně pracovat.

V rámci SEO auditu se zaměříme například na vhodnost vstupních stránek, rychlost načítání stránek, práci s nadpisy a obrázky, interní prolinkování, strukturu jednotlivých kategorií, UX, přístupnost jednotlivých stránek pro vyhledávací roboty nebo objednávkový proces. Zjistíme také, na jaké pozici ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání důležitých klíčových slov v cílové lokalitě.

Neméně důležitá je také obsahová strategie. Zhodnotíme efektivitu vašeho obsahu a v případě potřeby pro vás napíšeme kvalitní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie je analýza klíčových slov. Tato analýza nám pomůže zjistit, na jaká klíčová slova má smysl váš web pro SEO cílené na Ostravu smysl optimalizovat. Díky práci s klíčovými slovy oslovíte svým webem zákazníky, kteří hledají podobné produkty či služby v cílové lokalitě.

Kvalitní linkbuilding

V rámci linkbuildingu vám nebudeme slibovat vysoký počet zpětných odkazů. Víme, že nejdůležitější pro vyhledavače je jejich kvalita. Proto pro vás zajistíme pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

 

Ostrava SEO (optimalizace) - cena: 

Cena SEO pro Ostravu se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost webu, velikost konkurence atd.). Ke každému projektu přistupujeme individuálně a rádi pro vás připravíme cenovou nabídku na míru. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

 

Pro efektivní SEO cílené na Ostravu doporučujeme spolupráci v minimální délce alespoň 4–6 měsíců.

Služby SEO poskytujeme také pro Pardubice, Brno, Ústí nad Labem, Prahu, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové a České Budějovice.