SEO Ostrava

Přejete si oslovit zákazníky v Ostravě v organickém vyhledávání? Chcete, aby byl váš web pro uživatele v Ostravě viditelný? Náš tým konzultantů má řadu let zkušeností v oblasti lokálního SEO. Rádi vám pomůžeme zlepšit SEO v Ostravě i v dalších městech.

V dnešní době, kdy čím dál více zákazníků nakupuje či objednává služby online, je vlastní web klíčovou záležitostí. Díky internetu a webovým stránkám je dnes možné snadno oslovit zákazníky v celé České republice, ať už se nachází kdekoliv.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO Ostrava

Proč pro SEO v Ostravě zvolit PPC Profits?

  1. Víme, že kvalita odkazů je důležitější než jejich kvantita. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy.
  2. Zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže vylepšit vaše SEO v Ostravě.
  3. Vytvoříme pro vás efektivní SEO strategii a dostaneme obsah vašeho webu k zákazníkům v Ostravě.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak to probíhá

  • Zlepšíme vaše SEO (optimalizaci) v Ostravě.
  • Víme, jaké postupy opravdu fungují.
  • Náš tým se lokálnímu SEO věnuje již řadu let.
  • Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.

Chci nezávazně poptat

SEO webu pro Ostravu zahrnuje několik důležitých kroků, jako například SEO audit, který nám pomůže zjistit, jak si váš web v současné době stojí ve výsledcích vyhledávání, a odhalí případné nedostatky, které brání lepším výsledkům. Neobejdeme se také bez analýzy klíčových slov. Zpracujeme pro vás efektivní SEO strategii, zajistíme kvalitní linkbuilding a zaměříme se i na obsahovou stránku vašeho webu.

SEO audit

Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme zjistit, jaký je aktuální stav. Proto prvním krokem SEO pro Ostravu bude podrobný SEO audit. Tento audit nám napoví, co brání lepší pozici vašeho webu ve vyhledávání, a odhalí případné nedostatky, na kterých budeme v rámci optimalizace vašeho webu soustavně pracovat.

V rámci SEO auditu se zaměříme například na vhodnost vstupních stránek, rychlost načítání stránek, práci s nadpisy a obrázky, interní prolinkování, strukturu jednotlivých kategorií, UX, přístupnost jednotlivých stránek pro vyhledávací roboty nebo objednávkový proces. Zjistíme také, na jaké pozici ve vyhledávání se váš web zobrazuje při zadání důležitých klíčových slov v cílové lokalitě.

Neméně důležitá je také obsahová strategie. Zhodnotíme efektivitu vašeho obsahu a v případě potřeby pro vás napíšeme kvalitní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie je analýza klíčových slov. Tato analýza nám pomůže zjistit, na jaká klíčová slova má smysl váš web pro SEO cílené na Ostravu smysl optimalizovat. Díky práci s klíčovými slovy oslovíte svým webem zákazníky, kteří hledají podobné produkty či služby v cílové lokalitě.

Kvalitní linkbuilding

V rámci linkbuildingu vám nebudeme slibovat vysoký počet zpětných odkazů. Víme, že nejdůležitější pro vyhledavače je jejich kvalita. Proto pro vás zajistíme pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

 

Ostrava SEO (optimalizace) - cena: 

Cena SEO pro Ostravu se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost webu, velikost konkurence atd.). Ke každému projektu přistupujeme individuálně a rádi pro vás připravíme cenovou nabídku na míru. Pro konkrétní nabídku nás prosím neváhejte kontaktovat.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

V globále jsem prozatím spokojen, aktivita z Vaší strany je na dobré úrovni, návrhy mají logiku i nápad.

Jan Hoferik
JHM Online Store s.r.o.
Zobrazit více

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp