Tvorba e-shopu na Shoptetu

S platformou Shoptet budete mít e-shop, který splní všechny vaše požadavky a předčí vaše očekávání. Shoptet je moderní a flexibilní platforma, která vám umožní snadno spravovat váš sortiment, objednávky, zákazníky i marketing. Shoptet lze snadno optimalizovat pro vyhledávače, je přizpůsoben pro mobilní zařízení a rychlé načítání. Ať už chcete přejít z jiné platformy, nebo začít úplně od nuly, vytvoříme a spustíme pro vás e-shop na Shoptetu. A nejen to, budeme vám poskytovat i pravidelnou podporu a aktualizace, abyste mohli věnovat svůj čas tomu, co je pro vás důležité – vašemu podnikání.

Proč zvolit Shoptet jako e-shopovou platformu? 

 • Shoptet vám nabízí bohatý výběr z různých designů, funkcí a doplňků, které můžete upravit podle toho, co chcete a potřebujete.
 • Shoptet se neustále zlepšuje a aktualizuje, aby vám poskytoval nejmodernější a nejkvalitnější systém, který splní všechny požadavky trhu.
 • Shoptet má nízké a jasné ceny, které pokrývají všechny služby, které potřebujete pro svůj e-shop, jako je hosting, doména, SSL certifikát, technická podpora a další.
 • Shoptet lze propojit se všemi důležitými službami a nástroji, které vám usnadní a zefektivní provoz a propagaci vašeho e-shopu, jako jsou platební brány, dopravci, srovnávače, analytika, sociální sítě a další.
 • Shoptet vám umožní importovat produkty a zákazníky z jiných e-shopových řešení, jako jsou např. Shopify, WooCommerce, Webareal, Atomer a podobně.
 • Shoptet vám ušetří čas a sníží riziko chyb díky automatizaci objednávek, párování plateb, doplňování souvisejících produktů, zasílání e-mailů a dokladů zákazníkům a dalším funkcím.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Tvorba e-shopu Shoptet

Proč zvolit pro e-shop na Shoptetu právě PPC Profits?

 1. Jsme držiteli stříbrného certifikátu Shoptet partner – naši specialisté se zabývají výrobou a správou e-shopů na Shoptetu už více než 10 let a umí pro vás vytvořit e-shop, který budou vaši zákazníci milovat.
 2. Jsme specialisty na online marketing a dokážeme vám zajistit synergii mezi dokonale fungujícím e-shopem a jeho propagací pomocí SEO, PPC reklamy, e-mailingu a dalších marketingových kanálů.
 3. Žádný e-shop pro nás není příliš malý ani moc velký – vytvoříme vám funkční internetový obchod s originální grafikou a možností individuálních úprav struktury a funkcionalit.
 4. Kompletní e-shop vám postavíme na klíč přesně podle vašich požadavků, vše vám předvedeme a v práci s e-shopem vás zaškolíme. 
 5. Výběr správného řešení je pro tvorbu e-shopu klíčový – kombinace Shoptetu a PPC Profits je optimální volbou, která posune váš byznys na novou úroveň.

Jak probíhá tvorba e-shopu s PPC Profits?

 • Zaregistrujeme váš nový e-shop na Shoptetu a poradíme vám, jaký tarif je pro vás nejvhodnější s ohledem na váš byznys.
 • V případě, že již e-shop máte, zajistíme jeho bezproblémový přesun na platformu Shoptet.
 • Nastavením e-shopu naše služby nekončí – můžeme zajistit propagaci e-shopu pomocí nejrůznějších nástrojů internetového marketingu.
 • Váš nový e-shop od začátku do konce nastavíme, včetně designu, grafiky, nejrůznějších doplňků a propojení e-shopu s dopravci a platebními bránami.
 • Napíšeme příhodné texty pro každou kategorii e-shopu, aby se na vašem webu dobře orientovali jak zákazníci, tak roboti vyhledávačů.
 • Pomůžeme vám vložit do e-shopu produkty, které chcete prodávat, včetně fotografií, popisků a cen.

Kolik stojí tvorba e-shopu na Shoptetu?

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupracovat s PPC profits se nám vyplatilo. Díky PPC reklamě pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, IMOS development, a.s.
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp