SEO pro Eshop-rychle

Platforma Eshop-rychle nabízí vytvoření funkčního a moderního e-shopu za velmi krátký čas. Je zde možné publikovat neomezený počet produktů a moderní vzhled je velmi snadno editovatelný. Další výhodou je bezproblémové mobilní zobrazení. Rozhodli jste se pro e-shop v platformě Eshop-rychle a řešíte už pouze to, jak váš web dostat na vyšší pozice ve vyhledávání? Hledáte-li partnera pro SEO pro Eshop-rychle, jste na správném místě! Náš tým SEO specialistů se SEO pro Eshop-rychle, Wix, FastCentrik, Shopify, Shoptet, PrestaShop, Drupal a další věnuje již řadu let.

V případě spolupráce na SEO pro Eshop-rychle s námi nejprve zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky vašeho webu. S implementací potřebných změn s námi samozřejmě můžete počítat! Další nedílnou součástí spolupráce s námi je analýza klíčových slov, díky které zjistíme, na která slova má smysl váš web optimalizovat. Navrhneme efektivní SEO strategii, zhodnotíme také efektivitu obsahu vašeho webu a budeme se na pravidelné bázi věnovat optimalizaci, která váš web posune výš.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
 SEO pro Eshop-rychle

Proč pro správu SEO pro Eshop-rychle zvolit PPC Profits?

  1. Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů. Naše SEO má navíc dlouhodobý efekt, takže z dlouhodobého hlediska ušetříte za PPC reklamu.
  2. Vytvoříme pro vás efektivní SEO strategii na základě podrobného auditu.
  3. SEO pro Eshop-rychle a další platformy se věnujeme již řadu let. Můžeme tedy nabídnout bohaté zkušenosti v oboru.
  4. Zajistíme pro vás kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Jak u nás probíhá správa SEO pro Eshop-rychle?

  • Nejen u SEO pro Eshop-rychle platí pravidlo, že pro zjištění případných nedostatků webu, které mu brání k lepším výsledkům ve vyhledávání, je třeba zpracovat podrobný SEO audit. Ten bude prvním krokem naší společné spolupráce. S implementací požadovaných změn s námi samozřejmě můžete počítat.
  • Další velmi důležitou součástí úspěšné SEO strategie je analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na která klíčová slova dává smysl váš web optimalizovat. S jejími výsledky pak pracujeme po celou dobu optimalizace.
  • Pro lepší pozice vašeho webu ve vyhledávání je také velmi důležité, zaměřit se na kvalitní a relevantní linkbuilding. Získáme pro vás pouze kvalitní zpětné odkazy, které na váš web přivedou potenciální zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
  • V neposlední řadě se zaměříme také na efektivitu obsahové stránky vašeho webu. V případě potřeby vám pak naši copywriteři pomohou napsat kvalitní texty, které se budou líbit nejen vašim zákazníkům, ale také vyhledávačům.

Ceník

Cenu za SEO pro Eshop-rychle stanovujeme individuálně. Výsledná cena se odvíjí od velikosti konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

• Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 2500–3000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 3000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

• Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Co o nás říkají klienti?

Na spolupráci s PPC profits se nám líbila zejména rychlá komunikace, dodržování termínů a skvělé výsledky.

Mgr. Naďa Botková, VUT Brno
VUT Brno
Zobrazit více

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet