SEO pro Shopify

Shopify je nejrozšířenější e-commerce platformou na světě a v současné době na ní běží více než 1 milion e-shopů. Pokud jste se tedy v rámci tvorby vlastního e-shopu rozhodli pro tuto platformu, rozhodně jste neudělali chybu. Co se však týče samotné optimalizace webu pro vyhledávače, je třeba zmínit, že stejně jako jiné platformy, ani tato vám bez zásahů specialisty nezajistí požadovanou organickou návštěvnost.

Chcete, aby se váš web zobrazoval na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání? Svěřte své SEO pro Shopify našemu týmu odborníků, kteří se již řadu let věnují SEO pro různé platformy, jako jsou například Drupal, FastCentrik, Wix, Shopify, Shoptet a další. Náš tým SEO specialistů ví, na co je třeba se zaměřit, aby váš web dosáhl vytoužené vyšší pozice ve vyhledávání.

Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, nejprve pro vás zpracujeme podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov, ze kterých budeme vycházet po celou dobu optimalizace. V případě potřeby také zrealizujeme nutné úpravy na webu a samozřejmě vám rádi pomůžeme i s vytvořením efektivního obsahu, který se bude líbit jak vašim zákazníkům, tak vyhledávačům.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Shopify

Proč pro správu SEO pro Shopify zvolit PPC Profits?

  1. Oblasti SEO opravdu rozumíme. Již řadu let se věnujeme SEO pro Shopify i další platformy.
  2. Naše SEO má dlouhodobý efekt. Dlouhodobě se tedy budete zobrazovat na lepších pozicích ve vyhledávání.
  3. Neustále sledujeme nejnovější trendy a známe osvědčené postupy, které opravdu fungují.
  4. Na začátku naší spolupráce zpracujeme podrobný SEO audit a analýzu klíčových slov, na jejichž základě navrhneme efektivní SEO strategii přímo na míru.

Jak u nás probíhá správa SEO pro Shopify?

  • Nejen u SEO pro Shopify je základním kamenem úspěšné strategie podrobný SEO audit, který pro vás zpracujeme na začátku spolupráce. Tento audit nás upozorní na případné nedostatky, které vašemu webu brání k získání lepší pozice ve vyhledávání. Na základě SEO auditu navrhneme efektivní SEO strategii, s jejíž implementací vám rádi pomůžeme.
  • Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na která slova má smysl váš web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov v rámci SEO pro Shopify pracujeme po celou dobu optimalizace.
  • Dále pro vás zajistíme kvalitní a relevantní linkbuilding, díky kterému na váš web přivedeme relevantní zákazníky s velmi vysokou pravděpodobností konverze.
  • Zaměříme se také na efektivitu obsahové stránky vašeho webu. V případě potřeby pro vás náš tým zkušených copywriterů vytvoří kvalitní texty, které se budou líbit jak vašim zákazníkům, tak vyhledávačům.

Ceník

Cenu za SEO pro Shopify stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S PPC kampaní, kterou jste pro nás vytvořili jsme byli velice spokojeni. Určitě opět objednáme.

Magdalena Dvořáková, Dvorak Artists International
Dvorak Artists International
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp