SEO pro Shoptet

Rozhodli jste se pro e-shop, který poběží na Shoptetu, nebo již máte e-shop na této platformě postavený? Řešíte momentálně, jak se postavit k SEO, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve vyhledávání? Naši SEO experti dostanou vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýší vaše tržby. Svěřte optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače našim konzultantům, kteří mají v dané oblasti řadu let zkušeností.

Jsme spolehlivým partnerem na správu SEO pro Shoptet, Drupal, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify, Webflow a další platformy.

I přesto, že je Shoptet největší platformou pro tvorbu e-shopů v ČR, je nutné zdůraznit, že žádná platforma sama o sobě nezajistí vyšší organickou návštěvnost. Pro lepší výsledky ve vyhledávání je třeba svěřit SEO do rukou zkušených SEO specialistů.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO pro Shoptet

Proč pro správu SEO pro Shoptet zvolit PPC Profits?

  1. Náš tým SEO specialistů má bohaté zkušenosti se SEO pro Shoptet a ví, jaké postupy skutečně fungují. Dostaneme váš web výš ve výsledcích vyhledávání.
  2. Naše SEO má dlouhodobý efekt. Dlouhodobě se tedy budete zobrazovat na lepších pozicích ve vyhledávání.
  3. Váš web bude trvale optimalizovaný podle nejnovějších trendů. Pracujeme komplexně a v souvislostech – provedeme SEO audit vašeho webu, odstraníme překážky v indexaci a vyladíme on-page faktory.
  4. Zajistíme, aby váš web ve vyhledávání zaujal vaši cílovou skupinu, a to zejména pomocí analýzy klíčových slov. Pomůžeme s úpravou obsahu a tvorbou zpětných odkazů.

Jak u nás probíhá správa SEO pro Shoptet?

  • Nejprve se zaměříme na SEO audit webu. Ten nám pomůže odhalit případné nedostatky, které vašemu webu brání k lepším pozicím ve vyhledávání. Na základě výsledků SEO auditu navrhneme efektivní strategii, která dostane váš web výš.
  • Základním kamenem úspěšné SEO strategie je také analýza klíčových slov. I tato analýza je samozřejmě nedílnou součástí našich služeb. S výsledky analýzy klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.
  • Velmi důležité jsou jak interní, tak externí odkazy. V případě linkbuildingu se soustředíme pouze na velmi kvalitní a relevantní odkazy, které zaujmou vaši cílovou skupinu.
  • Podíváme se i na obsahovou stránku vašeho webu a v případě potřeby vám náš tým copywriterů pomůže vytvořit texty, které se budou líbit jak vašim zákazníkům, tak vyhledávačům.

Ceník

Cenu za SEO pro Shoptet stanovujeme individuálně. Odvíjí se zejména od míry konkurence, velikosti webu i jeho aktuálního stavu. Je také třeba zmínit, že úspěšná optimalizace pro vyhledávače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp