SEO (optimalizace) test

SEO je souborem aktivit, které vedou k lepší pozici webu ve výsledcích vyhledávání. Oproti placené reklamě má SEO dlouhodobý efekt. Pro úspěšnou SEO strategii je však nutné mít v dané oblasti dostatek zkušeností a vědět, které postupy skutečně fungují a čemu byste se raději měli vyhnout. Při neodborném zásahu je totiž možné, že svému webu spíše uškodíte.  

Zejména v případě malých firem se často stává, že člověk, který má společně s dalšími aktivitami na starosti i marketing, provede v rámci SEO (optimalizace) test, který však prakticky nemá příliš velkou vypovídací hodnotu. Jedná se totiž o velmi základní testy a optimalizace na jejich základě napáchá často více škody než užitku.

Pro efektivní SEO je třeba zjistit, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání. Místo rychlých SEO textů proto doporučujeme provést podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící webu k lepším výsledkům ve vyhledávání.

Nemáte v oblasti SEO dostatek zkušeností, nebo nemáte čas věnovat se optimalizaci webu tak, aby byla skutečně efektivní? Rádi se vám postaráme o SEO od A do Z. Neprovádíme v rámci SEO (optimalizace) testy, které nic neříkají. Zpracujeme pro vás podrobný audit, který je velmi cenným podkladem pro skutečně účinnou SEO strategii.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO (optimalizace) test

Proč pro optimalizaci webu zvolit PPC profits?

  1. Naše SEO bude přivádět návštěvníky na váš web dlouhodobě.
  2. Optimalizaci pro vyhledavače se věnujeme již řadu let.
  3. Výsledky naší práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav a pravidelně se věnujeme optimalizaci.

Jak to probíhá

  • Provedeme podrobný SEO audit a navrhneme účinnou SEO strategii, které se budeme držet po celou dobu optimalizace. Používáme nejmodernější nástroje a víme, které postupy opravdu fungují.
  • SEO chápeme jako součást marketingového mixu a rádi pro vás zajistíme i další marketingové aktivity, jako jsou například tvorba webu, správa sociálních sítí, PPC reklama, CRO, e-mailing, PR a další.
  • Zajistíme pro vás kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou návštěvníky u kterých je vysoká pravděpodobnost, že se stanou vašimi novými zákazníky.

Jak probíhá optimalizace pro vyhledavače s PPC profits?

Zapomeňte na rychlý test SEO (optimalizace), který vám o kvalitě vaší práce na SEO příliš neřekne. Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů, kteří se postarají o SEO vašeho webu od A do Z.

Provedeme pro vás podrobný SEO audit, ve kterém se zaměříme na důležité parametry ovlivňující pozici vašeho webu ve vyhledávání. Výstupy z tohoto SEO auditu jsou cenným podkladem pro tvorbu efektivní SEO strategie. V rámci SEO auditu se zaměříme na objednávkový proces, rychlost načítání stránek, mobilní verzi webu, strukturu webu, práci s textem atd.

Velmi cenným podkladem pro úspěšné SEO je také analýza klíčových slov. Analýza klíčových slov, která je součástí našich SEO služeb, nám pomůže identifikovat nejvhodnější slova pro optimalizaci, se kterými budeme pracovat po celou dobu SEO správy vašeho webu.

Zajistíme pro vás také kvalitní zpětné odkazy a zaměříme se na obsahovou stránku vašeho webu, která je z pohledu SEO čím dál důležitější.

 

Cena SEO

Cena za SEO se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Efektivní optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp