SEO (optimalizace) test

SEO je souborem aktivit, které vedou k lepší pozici webu ve výsledcích vyhledávání. Oproti placené reklamě má SEO dlouhodobý efekt. Pro úspěšnou SEO strategii je však nutné mít v dané oblasti dostatek zkušeností a vědět, které postupy skutečně fungují a čemu byste se raději měli vyhnout. Při neodborném zásahu je totiž možné, že svému webu spíše uškodíte.  

Zejména v případě malých firem se často stává, že člověk, který má společně s dalšími aktivitami na starosti i marketing, provede v rámci SEO (optimalizace) test, který však prakticky nemá příliš velkou vypovídací hodnotu. Jedná se totiž o velmi základní testy a optimalizace na jejich základě napáchá často více škody než užitku.

Pro efektivní SEO je třeba zjistit, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání. Místo rychlých SEO textů proto doporučujeme provést podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící webu k lepším výsledkům ve vyhledávání.

Nemáte v oblasti SEO dostatek zkušeností, nebo nemáte čas věnovat se optimalizaci webu tak, aby byla skutečně efektivní? Rádi se vám postaráme o SEO od A do Z. Neprovádíme v rámci SEO (optimalizace) testy, které nic neříkají. Zpracujeme pro vás podrobný audit, který je velmi cenným podkladem pro skutečně účinnou SEO strategii.

 

Provedeme podrobný SEO audit a navrhneme účinnou SEO strategii, které se budeme držet po celou dobu optimalizace.
Používáme nejmodernější nástroje a víme, které postupy opravdu fungují.
SEO chápeme jako součást marketingového mixu a rádi pro vás zajistíme i další marketingové aktivity, jako jsou například tvorba webu, správa sociálních sítí, reklama na Facebooku a Instagramu, PPC reklama, CRO, e-mailing, PR a další.
Zajistíme pro vás kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro optimalizaci webu zvolit SEO Consult?
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Optimalizaci pro vyhledavače se věnujeme již řadu let.
Výsledky naší práce vám budeme zasílat v pravidelných reportech.
Neustále monitorujeme aktuální stav a pravidelně se věnujeme optimalizaci.

Jak probíhá optimalizace pro vyhledavače se SEO Consult?

Zapomeňte na rychlý test SEO (optimalizace), který vám o kvalitě vaší práce na SEO příliš neřekne. Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů, kteří se postarají o SEO vašeho webu od A do Z.

Provedeme pro vás podrobný SEO audit, ve kterém se zaměříme na důležité parametry ovlivňující pozici vašeho webu ve vyhledávání. Výstupy z tohoto SEO auditu jsou cenným podkladem pro tvorbu efektivní SEO strategie. V rámci SEO auditu se zaměříme na objednávkový proces, rychlost načítání stránek, mobilní verzi webu, strukturu webu, práci s textem atd.

Velmi cenným podkladem pro úspěšné SEO je také analýza klíčových slov. Analýza klíčových slov, která je součástí našich SEO služeb, nám pomůže identifikovat nejvhodnější slova pro optimalizaci, se kterými budeme pracovat po celou dobu SEO správy vašeho webu.

Zajistíme pro vás také kvalitní zpětné odkazy a zaměříme se na obsahovou stránku vašeho webu, která je z pohledu SEO čím dál důležitější.

 

Cena SEO

Cena za SEO se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Efektivní optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.