SEO online

SEO online neboli optimalizace pro vyhledávače. Právě pod tímto kouzelným slovíčkem se skrývá klíčová součást péče o váš web. Cílem vašeho webu je, aby byl viditelný pro relevantní uživatele. Samozřejmě, je možné pomoci si placenou reklamou, díky které může být váš web zobrazován nad organickými výsledky ve vyhledávání. Pokud si ale přejete, aby návštěvnost vašeho webu nebyla po vypnutí PPC kampaní téměř na nule, doporučujeme věnovat dostatek pozornosti právě SEO.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO online

Proč pro SEO zvolit PPC Profits?

  1. Náš tým SEO konzultantů se dané oblasti věnuje již řadu let. Pracujeme s nejmodernějšími SEO nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.
  2. Zpracujeme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na jaká klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. S touto analýzou budeme pracovat po celou dobu správy vašeho SEO.
  3. Naše SEO má prokazatelné výsledky. Neustále sledujeme, na jaké pozici ve vyhledávání se na zvolená slova web zobrazuje, a výsledky vám zasíláme v pravidelných reportech.

Jak to probíhá

  • Díky našemu SEO získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání a váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Naše SEO má dlouhodobý efekt. Jakmile vypnete PPC reklamy, nemusíte se díky efektivní optimalizaci pro vyhledávače bát toho, že by návštěvnost vašeho webu spadla na nulu.
  • Provedeme SEO audit vašeho webu a navrhneme úpravy, které mu brání k lepší pozici ve vyhledávání.
  • Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledávače?

SEO optimalizace zahrnuje hned několik důležitých kroků, které na sebe navazují.

Analýza stávajícího stavu neboli SEO audit

Velmi důležitý je z našeho pohledu SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky, které vašemu webu brání k získání lepší pozice ve vyhledávání.

V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigace na vašem webu, na objednávkový proces, změříme rychlost načítání stránek a celkově zhodnotíme stav webu jak po technické, tak po obsahové stránce.  Na základě výsledků SEO auditu vám navrhneme změny, které budou mít přínos nejen pro vaše SEO a navrhneme efektivní SEO strategii.

Podrobná analýza klíčových slov

Dalším neméně důležitým krokem je podrobná analýza klíčových slov, díky které identifikujeme správná klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Se zmíněnou analýzou pak pracujeme po celou dobu optimalizace. Během optimalizace webu pro vyhledávače monitorujeme, jak si váš web na zadaná klíčová slova či fráze stojí ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Naším cílem je přivést na váš web pouze relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt. Proto v rámci linkbuildingu budujeme pouze kvalitní a relevantní odkazy, které posunou váš web výše ve výsledcích vyhledávání. Pracujeme s faktem, že kvalita je mnohem důležitější než kvantita.

Kolik stojí SEO online?

Aby optimalizace pro vyhledávače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců. Cena za SEO online se odvíjí od mnoha faktorů (např. velikost webu, konkurence, současný stav SEO atd.). Pro přesnou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Spolupráci mohu jen doporučit. Tržby na studiích se mi zvedly a internetová reklama funguje famózně. Komunikace nikdy nevázla a vše rychle a bez problémů vyřešeno. Při dalších projektech se nebudu obracet jinam.

Adam Lang, Lavaro House s.r.o.
Lavaro House s.r.o.
Zobrazit více

Perfektní služby a někdy myslí i za mě. Spokojen jak přístupem, tak i prací. Na internetu jsme vidět více jak kdy předtím. Poradí, vytvoří a hlavně sestaví vše přímo na míru vašeho podnikání. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další pokračující spolupráci. Jelínek Hotel N*** a Penzion Přehrada***.

Jiří Jelínek, Hotel N***
Hotel N***
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Spolupráce s firmou PPC Profits je perfektní. Komunikace funguje skvěle, vše nám vždy vysvětlí, práce je odvedená včas a hlavně vidíme výsledky. Pokud se rozhodujete mezi více firmami, tak z vlastní zkušenosti můžu říci, že PPC Profits jsou nejlepší a také cena je příznivá.

Markéta Gojdová, Joyin.cz
Joyin s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp