SEO online

SEO online neboli optimalizace pro vyhledávače. Právě pod tímto kouzelným slovíčkem se skrývá klíčová součást péče o váš web. Cílem vašeho webu je, aby byl viditelný pro relevantní uživatele. Samozřejmě, je možné pomoci si placenou reklamou, díky které může být váš web zobrazován nad organickými výsledky ve vyhledávání. Pokud si ale přejete, aby návštěvnost vašeho webu nebyla po vypnutí PPC kampaní téměř na nule, doporučujeme věnovat dostatek pozornosti právě SEO.

 

Díky našemu SEO získáte lepší pozici ve výsledcích vyhledávání a váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Naše SEO má dlouhodobý efekt. Jakmile vypnete PPC reklamy, nemusíte se díky efektivní optimalizaci pro vyhledávače bát toho, že by návštěvnost vašeho webu spadla na nulu.
Provedeme SEO audit vašeho webu a navrhneme úpravy, které mu brání k lepší pozici ve vyhledávání.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou relevantní zákazníky.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro SEO zvolit PPC Profits?
Náš tým SEO konzultantů se dané oblasti věnuje již řadu let.
Pracujeme s nejmodernějšími nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.
Zpracujeme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže odhalit, na jaká klíčová slova má smysl váš web optimalizovat. S touto analýzou budeme pracovat po celou dobu správy vašeho SEO.
Naše SEO má prokazatelné výsledky. Neustále sledujeme, na jaké pozici ve vyhledávání se na zvolená slova web zobrazuje, a výsledky vám zasíláme v pravidelných reportech.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledávače?

SEO optimalizace zahrnuje hned několik důležitých kroků, které na sebe navazují.

Analýza stávajícího stavu neboli SEO audit

Velmi důležitý je z našeho pohledu SEO audit, který nám pomůže odhalit případné nedostatky, které vašemu webu brání k získání lepší pozice ve vyhledávání.

V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigace na vašem webu, na objednávkový proces, změříme rychlost načítání stránek a celkově zhodnotíme stav webu jak po technické, tak po obsahové stránce.  Na základě výsledků SEO auditu vám navrhneme změny, které budou mít přínos nejen pro vaše SEO a navrhneme efektivní SEO strategii.

Podrobná analýza klíčových slov

Dalším neméně důležitým krokem je podrobná analýza klíčových slov, díky které identifikujeme správná klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. Se zmíněnou analýzou pak pracujeme po celou dobu optimalizace. Během optimalizace webu pro vyhledávače monitorujeme, jak si váš web na zadaná klíčová slova či fráze stojí ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding

Naším cílem je přivést na váš web pouze relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt. Proto v rámci linkbuildingu budujeme pouze kvalitní a relevantní odkazy, které posunou váš web výše ve výsledcích vyhledávání. Pracujeme s faktem, že kvalita je mnohem důležitější než kvantita.

 

Kolik stojí SEO online?

Aby optimalizace pro vyhledávače byla maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4 – 6 měsíců. Cena za SEO online se odvíjí od mnoha faktorů (např. velikost webu, konkurence, současný stav SEO atd.). Pro přesnou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2 500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.

SEO online pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.