SEO expert

Být vidět v online světě je v dnešní době pro většinu firem klíčové. Lidé čím dál více vyhledávají informace o produktech či službách, kontakty, reference atd. na internetu. Naši SEO experti se již optimalizaci webů pro vyhledavače věnují řadu let a vědí, které postupy fungují nejlépe. Díky SEO s námi bude váš web ve výsledcích vyhledávání opravdu vidět.

Počet návštěvníků na vašem webu nemusí být stále stejný. Náš tým expertů ví, jak na váš web přivést více relevantních návštěv, zvýšit jeho pozici ve vyhledávání na důležitá klíčová slova.

 

Víme, které SEO postupy opravdu fungují.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude trvale optimalizovaný dle nejnovějších trendů.
Zlepšíme pozici vašeho webu ve vyhledávání.

Máte zájem o SEO experta? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč zvolit SEO experta z PPC Profits?
Naši SEO experti se již optimalizaci pro vyhledavače věnují řadu let
Naše SEO má prokazatelné výsledky.
Neustále sledujeme nejnovější trendy.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a online reklamy.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Máte graficky hezký web, ale jeho návštěvnost zůstává pořád stejná a pozice ve výsledcích vyhledávání je neměnná, nebo dokonce čím dál horší? V rámci SEO optimalizace využíváme nejmodernější nástroje a neustále sledujeme nejnovější trendy, které dále aplikujeme v našich postupech. Cílem našeho SEO není pouze zlepšení pozice vašeho webu ve vyhledávání.  V rámci SEO poskytujeme komplexní služby, které zahrnují například efektivní linkbuilding, mobilní SEO, SEO copywriting, analýzu klíčových slov, obsahovou strategii atd. Výsledkem je nejen lepší pozice webu ve vyhledávání, ale také konverzní obsah, který na váš web přivede relevantní uživatele.

SEO audit

Než se pustíme do samotné optimalizace vašeho webu pro vyhledavače, zhodnotíme současný stav jednotlivých stránek, a to jak z obsahové, tak z technické stránky. Zaměříme se například na UX, efektivnost textového obsahu a technické parametry, které jsou důležité při hodnocení webů vyhledávacími roboty.

Zhodnotíme také přehlednost navigace, proces objednávek, kontaktní formuláře, rychlost načítání stránek nebo efektivitu obsahové stránky webu.

Analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí SEO strategie je vstupní analýza klíčových slov, díky které odhalíme relevantní klíčová slova, na která má smysl web optimalizovat. S výsledky analýzy klíčových slov dále pracujeme v rámci SEO optimalizace, ale je možné použít je také v PPC kampaních.Kvalitní obsahy zároveň pomohou zlepšit pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Efektivní linkbuilding aneb kvalita je důležitější než kvantita

Naši SEO experti vědí, že kvalita odkazů je čím dál důležitější. Zajistíme vám proto pouze relevantní a kvalitní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správnou cílovou skupinu zákazníků. Kvalitní obsahy zároveň pomohou zlepšit pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová stránka webu

Nedílnou součástí SEO je kvalitní obsah. Prověříme proto efektivitu textového obsahu vašeho webu a navrhneme úpravy, které pomohou vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání. Náš tým copywriterů vám také pomůže připravit kvalitní obsah, který odpovídá dnešním požadavkům SEO.

Kolik stojí služby našeho SEO experta?

Cena za služby našich SEO expertů se odvíjí od mnoha faktorů (například velikost konkurence v oboru, velikost webu atd.). Pro účinnou optimalizaci pro vyhledavače doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2 500 Kč bez DPH.
 
Cena SEO auditu se pohybuje od 3 000 Kč bez DPH.
 
SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3 000 - 5 000 Kč bez DPH za měsíc.
 
SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5 000 - 8 000 Kč bez DPH za měsíc.
 
SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8 000 Kč bez DPH za měsíc.