SEO firma

V dnešní době je pro úspěšné podnikání klíčové, aby byl web vaší firmy viditelný ve výsledcích vyhledávání. Zákazníci jsou dnes zvyklí vyhledávat informace o produktech či službách na internetu, recenze nevyjímaje. Pomůžeme vám optimalizovat vaše webové stránky pro vyhledavače tak, aby byly opravdu vidět a uživatelé je nepřehlédli. Naše SEO firma se optimalizaci pro vyhledavače věnuje již řadu let a víme, které postupy skutečně fungují. Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a reklamy na internetu.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO firma

Proč zvolit PPC Profits?

  1. Oblasti SEO se věnujeme již řadu let. Naše zkušenosti nyní používáme ve váš prospěch.
  2. SEO propojujeme s online reklamou a pomůžeme vám tak dosáhnout stanovených cílů.
  3. Přivedeme na váš web relevantní návštěvy, kteří mají zájem o produkty, které nabízíte.
  4. Naše SEO má dlouhodobý efekt - zvýšení cílené návštěvnosti z online vyhledávačů.

Jak to probíhá

  • Poskytujeme komplexní služby v oblasti SEO a online reklamy.
  • Víme, které SEO postupy opravdu fungují a jak je co nejlépe použít.
  • Ke každému našemu klientovi přistupujeme s individuální péčí.
  • Pomůžeme vám optimalizovat váš web tak, aby ho uživatelé ve vyhledávání nepřehlédli.

Chci nezávazně poptat

Jak naše SEO firma postupuje při optimalizaci pro vyhledavače?

Naše SEO je kombinací technických faktorů, budování kvalitních zpětných odkazů, úpravy struktury webu i obsahové strategie. Naším cílem je, aby byl váš web zobrazován relevantním uživatelům. K optimalizaci pro vyhledavače přistupujeme u každého klienta individuálně. Nejprve provedeme SEO audit, který nám pomůže zjistit případné nedostatky webu. Zanalyzujeme také konkurenci, zpětné odkazy atd. Poté zpracujeme analýzu klíčových slov a navrhneme SEO strategii, která vám pomůže zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávání tak, aby zákazníci vaši firmu nepřehlédli. Rádi pro vás také zpracujeme SEO texty, které jsou rovněž důležitou součástí optimalizace webu pro vyhledavače.

SEO audit

Dobře vypadající web nestačí. V případě, že se vám nedaří zvýšit počet návštěv na webu a pozice ve vyhledávání zůstává stále stejná, je třeba zkontrolovat důležité parametry, které ovlivňují vaše SEO.

Než se pustíme do samotné optimalizace vašeho webu, potřebujeme proto v první řadě zjistit, v jakém stavu je vaše SEO. Zpracujeme tedy SEO audit, zanalyzujeme konkurenci, zpětné odkazy a zjistíme případné technické či obsahové nedostatky webu. Zaměříme se také na přehlednost navigace, změříme rychlost načítání stránek, zkontrolujeme, zda jsou formuláře dostatečně intuitivní a jednoduché, atd.

Na základě SEO auditu připravíme efektivní SEO strategii a navrhneme změny, které pomohou zvýšit efektivitu vašeho webu i pozici ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Pro účinné cílení na relevantní uživatele je třeba znát správná klíčová slova. Dalším krokem je proto zpracování analýzy klíčových slov, a to včetně longtailových. Vytvoříme pro vás přehled klíčových slov, na která má smysl váš web optimalizovat a se kterými budeme v rámci SEO dále pracovat.  

Budování kvalitních zpětných odkazů

Zaměřujeme se také na kvalitní linkbuilding. Každý zkušený SEO specialista ví, že kvalita je důležitější než kvantita. Zajistíme pro váš web pouze relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou správnou cílovou skupinu zákazníků a současně vašemu webu pomohou posunout se na přední pozice ve výsledcích vyhledávání.

Obsahová stránka webu

Pro úspěšné SEO je důležitý kvalitní obsah. Posoudíme proto i účinnost textového obsahu vašeho webu a případně navrhneme potřebné úpravy. Případně pro vás rádi zpracujeme efektivní SEO texty. Pomocí obsahu společně s vámi budujeme povědomí o vaší značce.

Kolik stojí služby naší SEO firmy?

Cena za služby naší SEO firmy závisí například na velikosti konkurence, oboru podnikání, velikosti webu atd. Pro cenovou kalkulaci nás proto neváhejte kontaktovat. Aby byla optimalizace pro vyhledavače účinná, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp