SEO (optimalizace) – jak na to?

SEO neboli optimalizace pro vyhledavače je souhrn aktivit, pomocí kterých ovlivňujeme výsledky ve vyhledávání, tedy konkrétně pozici daného webu ve vyhledávání. Čím výše se web ve vyhledávání zobrazuje, tím více vyhledávajících uživatelů ho uvidí a roste pravděpodobnost vyšší návštěvnosti i objednávek. Vyhledávací algoritmy se zaměřují na to, aby uživatelé našli ve vyhledávání relevantní a kvalitní výsledky. Proto je velmi důležité, aby vašemu webu rozuměli jak uživatelé, tak vyhledavače.

V posledních letech je také čím dál důležitější kvalita a relevance obsahu. Doby, kdy tedy stačilo mít graficky vyladěný web a trochu si „pohrát“ s klíčovými slovy, jsou dávno pryč. Web by měl také odpovídat nejnovějším trendům. Weby jsou tedy hodnoceny i podle toho, jak se zobrazují na mobilních zařízeních, jak rychle se načítají jednotlivé stránky, dle struktury, UX atd.

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, které postupy opravdu fungují a čemu bychom v rámci optimalizace měli dát prioritu. Vsaďte na znalosti a zkušenosti týmu z PPC Profits a posuňte váš web výš ve výsledcích vyhledávání.

 

Používáme nejmodernější nástroje, díky kterým dosahujeme ještě lepších výsledků.
Naši SEO konzultanti mají dlouholeté zkušenosti a vědí, jaké postupy opravdu fungují.
Zajistíme pro vás pouze relevantní a kvalitní externí odkazy, které na váš web přivedou zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
SEO chápeme jako součást marketingového mixu a zajistíme pro vás online marketing od A do Z. Kromě SEO se věnujeme také PPC reklamě, reklamě na Facebooku a Instagramu, tvorbě webu, e-mailingu, PR, CRO atd.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro optimalizaci webu zvolit PPC Profits?
Než se pustíme do samotné optimalizace, zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání, a pomocí podrobného SEO auditu identifikujeme případné nedostatky, které vašemu webu brání získat lepší pozici ve výsledcích vyhledávání.
Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii a postaráme se o její implementaci od A do Z.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.
Neustále monitorujeme aktuální stav a věnujeme se správě SEO tak, abychom dosáhli stanovených cílů. Pravidelně zasíláme reporty s výsledky naší práce. Naše práce na optimalizaci vašeho webu je skutečně vidět.

Jak postupujeme při SEO?

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to.

Prvním krokem k úspěšné optimalizaci je podrobný SEO audit, který odhalí případné nedostatky vašeho webu bránící jeho lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku webu a zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve vyhledávání na související vyhledávací dotazy. Na základě SEO auditu navrhneme efektivní SEO strategii.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je velmi důležitým podkladem pro optimalizaci webu. Díky této analýze identifikujeme klíčová slova, na která se vyplatí váš web optimalizovat. S analýzou klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Obsahová strategie

Vyhledávací algoritmus se čím dál více zaměřuje také na kvalitu obsahu. Zhodnotíme proto efektivitu vašeho současného obsahu a případně navrhneme úpravy. Naši copywriteři pro vás případně napíšou poutavé texty odpovídající požadavkům SEO.

Aktuální stav neustále monitorujeme a pravidelně se věnujeme SEO správě.

Kolik stojí SEO

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to! Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.