SEO (optimalizace) – jak na to?

SEO neboli optimalizace pro vyhledavače je souhrn aktivit, pomocí kterých ovlivňujeme výsledky ve vyhledávání, tedy konkrétně pozici daného webu ve vyhledávání. Čím výše se web ve vyhledávání zobrazuje, tím více vyhledávajících uživatelů ho uvidí a roste pravděpodobnost vyšší návštěvnosti i objednávek. Vyhledávací algoritmy se zaměřují na to, aby uživatelé našli ve vyhledávání relevantní a kvalitní výsledky. Proto je velmi důležité, aby vašemu webu rozuměli jak uživatelé, tak vyhledavače.

V posledních letech je také čím dál důležitější kvalita a relevance obsahu. Doby, kdy tedy stačilo mít graficky vyladěný web a trochu si „pohrát“ s klíčovými slovy, jsou dávno pryč. Web by měl také odpovídat nejnovějším trendům. Weby jsou tedy hodnoceny i podle toho, jak se zobrazují na mobilních zařízeních, jak rychle se načítají jednotlivé stránky, dle struktury, UX atd.

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, které postupy opravdu fungují a čemu bychom v rámci optimalizace měli dát prioritu. Vsaďte na znalosti a zkušenosti týmu z PPC Profits a posuňte váš web výš ve výsledcích vyhledávání.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO (optimalizace) – jak na to?

Proč pro optimalizaci webu zvolit PPC Profits?

  1. Než se pustíme do samotné optimalizace, zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. Pomocí podrobného SEO auditu identifikujeme nedostatky, které vašemu webu brání získat lepší pozici ve výsledcích vyhledávání.
  2. Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii a postaráme se o její implementaci od A do Z. Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.
  3. Neustále monitorujeme aktuální stav a věnujeme se správě SEO tak, abychom dosáhli stanovených cílů. Pravidelně zasíláme reporty s výsledky naší práce. Naše práce na optimalizaci vašeho webu je skutečně vidět.

Jak to probíhá

  • Používáme nejmodernější nástroje, díky kterým dosahujeme ještě lepších výsledků. Naši SEO konzultanti mají dlouholeté zkušenosti a vědí, jaké postupy opravdu fungují.
  • Zajistíme pro vás pouze relevantní a kvalitní externí odkazy z autoritativních a hojně navštěvovaných webů, které na váš web přivedou zákazníky s vysokou pravděpodobností konverze.
  • SEO chápeme jako součást marketingového mixu a zajistíme pro vás online marketing od A do Z. Kromě SEO se věnujeme také PPC reklamě, reklamě na Facebooku a Instagramu, tvorbě webu, e-mailingu, PR, CRO atd.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při SEO?

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to.

Prvním krokem k úspěšné optimalizaci je podrobný SEO audit, který odhalí případné nedostatky vašeho webu bránící jeho lepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku webu a zjistíme, jak si váš web aktuálně stojí ve vyhledávání na související vyhledávací dotazy. Na základě SEO auditu navrhneme efektivní SEO strategii.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je velmi důležitým podkladem pro optimalizaci webu. Díky této analýze identifikujeme klíčová slova, na která se vyplatí váš web optimalizovat. S analýzou klíčových slov budeme pracovat po celou dobu optimalizace.

Obsahová strategie

Vyhledávací algoritmus se čím dál více zaměřuje také na kvalitu obsahu. Zhodnotíme proto efektivitu vašeho současného obsahu a případně navrhneme úpravy. Naši copywriteři pro vás případně napíšou poutavé texty odpovídající požadavkům SEO.

Aktuální stav neustále monitorujeme a pravidelně se věnujeme SEO správě.

Kolik stojí SEO

Víme, co je to SEO (optimalizace) a jak na to! Cena za naše služby se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsem velice spokojen. Dosud neuplynula dlouhá doba od nového nastavení PPC reklamy, ale již po pár dnech se viditelně navýšily konverze a zaznamenávám větší odezvu v podobě nových poptávek. Tedy mohu určitě doporučit!

Lubomír Stéha, lubeton.com
Lubeton
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp