SEO pro Wordpress

Web, který se nezobrazuje na přednějších pozicích ve výsledcích vyhledávání, přichází o spoustu návštěv, které by mohly provést konverzi. Uvítali byste, aby se váš web zobrazoval na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání a zvýšil vám počet objednávek? Máte webové řešení postavené na Wordpressu? I když je Wordpress, co se týče SEO (optimalizace), tzv. „SEO friendly“, práce na optimalizaci pro vyhledavače by ani v tomto případě neměla být opomíjena. V zásadě je nutné věnovat se široké škále SEO aktivit, ať už máte web na Wordpressu či jiné platformě, nebo jste si nechali postavit web na míru.

SEO pro Wordpress v zásadě odpovídá optimalizaci pro vyhledavače v jakýchkoliv jiných platformách. Základ SEO je tedy stále stejný. Je třeba budovat kvalitní a relevantní odkazy, web musí odpovídat technickým požadavkům SEO, objednávkový proces by měl být maximálně intuitivní a jednoduchý, struktura webu by měla být přehledná, web by se měl správně zobrazovat na mobilních zařízeních, je vhodné pracovat s klíčovými slovy, obrázky atd.

Nemáte na SEO vašeho webu dostatek času, nebo si s optimalizací nevíte rady? Svěřte SEO vašeho webu na Wordpressu našemu zkušenému týmu odborníků. Oboru SEO se věnujeme již řadu let, používáme nejmodernější nástroje a víme, které postupy skutečně fungují. Kromě SEO vám rádi pomůžeme také s dalšími oblastmi online marketingu, jako jsou tvorba webu, PPC reklama, správa sociálních sítí, e-mailing, CRO, PR, reklama na Facebooku a Instagramu a další.

 

Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, která dostane váš web výš ve výsledcích vyhledávání.
Neustále monitorujeme aktuální stav a výsledky naší práce zasíláme v pravidelných reportech.
Naše SEO má dlouhodobé výsledky.
Zajistíme pro vás pouze kvalitní a relevantní odkazy, které na váš web přivedou uživatele s vysokou pravděpodobností konverze.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč pro optimalizaci pro vyhledavače zvolit SEO Consult?
Používáme pouze nejmodernější nástroje.
SEO chápeme jako součást marketingového mixu. Rádi pro vás zajistíme komplexní marketingové služby, které povedou k růstu vašeho byznysu.
Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který je velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie.
Zpracujeme pro vás podrobnou analýzu klíčových slov, která nám pomůže identifikovat klíčová slova vhodná pro optimalizaci.

Jak probíhá SEO (optimalizace) pro Wordpress se SEO Consult?

Než se budeme věnovat samotné optimalizaci webu pro Wordpress, potřebujeme zjistit, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. Zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání. Dalším velmi důležitým krokem je zpracování podrobné analýzy klíčových slov, se kterou budeme dále pracovat po celou dobu optimalizace.

Zajistíme pro vás také kvalitní a relevantní zpětné odkazy, které na váš web přivedou potenciální zákazníky zajímající se o vaše produkty či služby. Neopomeneme ani obsahovou strategii, která je čím dál důležitější součástí SEO. V případě potřeby pro vás naši zkušení copywriteři napíšou texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Kolik stojí SEO pro Wordpress?

Cena za SEO (optimalizaci) pro Wordpress se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.