SEO v zahraničí

Pomůžeme vám, aby se váš web vyjímal ve výsledcích vyhledávání na prvních příčkách i mezi zahraniční konkurencí. V PPC Profits se již od roku 2008 věnujeme optimalizaci pro vyhledávače a víme, jak váš web dostat na přední pozice ve vyhledávání nejen v ČR, ale také v ostatních zemích – například na Slovensku, v Německu, Anglii, USA, Rakousku, Polsku, Švýcarsku či Francii.

Pro optimální výsledky doporučujeme spolupráci alespoň 3 až 6 měsíců.

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO v zahraničí

5 důvodů, proč se vám o nejlepší zahraniční SEO postará PPC Profits:

  1. Efektivní SEO strategii tvoří 4 kroky – počáteční SEO audit, analýza klíčových slov, linkbuilding a obsahová stránka webu - my za vás zvládneme projít a optimalizovat všechny.
  2. Umíme oslovit relevantní publikum v zahraničí a už dokážeme odhadnout, co bude mít jaký úspěch – díky tomu má naše SEO v zahraničí dlouhodobý efekt.
  3. Víme, že každá země má jiné zvyklosti, chování uživatelů na internetu a další – a právě proto přizpůsobíme SEO co nejadekvátněji dané zemi.
  4. Neslibujeme, co nemůžeme splnit – ale víme ze stovek zkušeností, že učiníme váš web atraktivním jak pro uživatele, tak pro vyhledávače.
  5. Věnujeme se i dalším disciplínám online marketingu a neustále sledujeme nejnovější trendy – tak, abyste i vy byli vždy o krok napřed.

Chci nezávazně poptat

Jak to probíhá?

  • SEO audit – ještě než se pustíme do optimalizace vašeho webu pro vyhledávače, zrevidujeme a zanalyzujeme jeho stávající stav a navrhneme případné úpravy.
  • Analýza klíčových slov – bez správných klíčových slov by to nešlo, zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zvolíme taková, na která má smysl jednotlivé stránky optimalizovat.
  • Linkbuilding – chytře nastavíme zpětné odkazy, které na váš web přivedou nejen správné publikum, ale pomohou také zlepšit pozici vašeho webu ve vyhledávání.
  • Obsahová stránka SEO – obsah je čím dál důležitější součástí SEO, proto zhodnotíme stávající obsah na vašem webu a napíšeme pro vás články, texty na web nebo na sociální sítě.
  • Přehledné reporty – Pravidelně budeme sledovat, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání, a pokračovat v optimalizaci, zasílat reporty i konzultovat s vámi další kroky.

Ceník

Cena za SEO služby v zahraničí závisí na vašich konkrétních potřebách, aktuálním stavu webu, časové náročnosti úprav a dalších faktorech. Služby i ceny jsou u nás individuální a na míru, proto se nám pro přesnější cenovou nabídku ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Se PPC Profits jsem spolupracovala v oblasti PPC reklamy. Komunikace a celková práce byla výborná. Následná správa PPC reklamy zdarma byl pro mě zajímavý benefit. PPC Profits doporučuji jak na nastavení PPC reklamy, tak na její správu.

Mgr. Iveta Pečínkova, Pecinkova.cz
Překladatelský servis Pečinková
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp