SEO audit

Nejsou pozice vašeho webu či e-shopu ve vyhledávání takové, jaké byste si podle vás zasloužili? Je vaše návštěvnost z Google či Seznamu nízká, nebo se dokonce ještě snižuje? Máte pocit, že vás ve výsledcích vyhledávání předbíhají konkurenční weby, které jsou horší než ten váš? Pak je nejvyšší čas na SEO audit vašeho webu.

SEO audit je podrobným rozborem všech faktorů ovlivňujících umístění vašeho webu ve vyhledávačích. Během tohoto procesu budeme provádět náročné testy a prozkoumávat různé části vašich webových stránek, včetně obsahu, struktury webu, meta tagů, informační architektury, rychlosti načítání, interního i externího propojení a mnoha dalších faktorů. Cílem je odhalit silné a slabé stránky vašeho webu, identifikovat možné problémy, kterým váš web čelí, a navrhnout účinná řešení, jak jim předcházet.

Během SEO auditu se zaměříme na několik klíčových oblastí. Začneme vyhodnocením obsahu vašich webových stránek. Zhodnotíme, zda váš obsah odpovídá klíčovým slovům a frázím, na které cílíte, a zda je dostatečně kvalitní a relevantní pro vaše cílové publikum. Dále se zaměříme na strukturu vašeho webu a zjistíme, zda je přehledná a dobře organizovaná pro vyhledávače i uživatele. Prozkoumáme také vaše metadata, abychom zjistili, zda jsou správně optimalizované a lákavé pro uživatele.

Prozkoumáme, jak rychle se načítají vaše stránky a navrhneme opatření ke zrychlení načítání, pokud je to nutné. Taktéž se zaměříme na interní a externí prolinkování vašich stránek, abychom zjistili, zda je správně strukturované a zda máte dostatečné množství kvalitních zpětných odkazů.

Po provedení SEO auditu vám poskytneme podrobnou zprávu s výsledky rozboru a doporučeními pro optimalizaci vašeho webu. Tyto informace vám pomohou lépe porozumět současnému stavu vašeho webu a identifikovat oblasti, na které byste se měli zaměřit, abyste zlepšili jeho viditelnost ve vyhledávačích. Navíc vám poskytneme efektivní strategie a postupy, které vám umožní dosáhnout lepších výsledků a předčit konkurenci.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO audit

Proč zvolit pro SEO audit právě PPC Profits?

  1. Naši specialisté se věnují SEO auditům již od roku 2008. Za tu dobu získali obrovské množství zkušeností,  díky kterým dokážou odhalit, co vašemu webu chybí a jak to opravit.
  2. Naše SEO audity pomohly výrazně vylepšit návštěvnost a tržby již více než 700 online projektů.
  3. Pokud nám svěříte správu SEO vašeho webu, získáte od nás analýzu klíčových slov zdarma.
  4. Pomocí SEO auditu odhalíme možné problémy webu, najdeme příležitosti k vylepšení obsahu, vyladíme onpage faktory a postaráme se, aby byl web pro vyhledávače atraktivní.

Jak to probíhá

  • Díky SEO auditu získáte přehled fungování vašeho webu a odhalíte skryté příležitosti, jak jej ještě lépe optimalizovat.
  • V rámci SEO auditu posuzujeme desítky faktorů, ovlivňujících pozice a návštěvnost webu z vyhledávačů.
  • SEO audit zahrnuje vše od technických on-page faktorů, přes obsahové on-page faktory až po off-page faktory, například odkazový profil webu.
  • Pomocí auditu zjistíte, jaké SEO chyby web obsahuje, spolu s doporučením, jak je co nejlépe odstranit.
  • Jakmile zjistíme všechny oblasti ke zlepšení, předložíme vám podrobnou zprávu o SEO, ve které zdůrazníme doporučené další kroky.

Ceník

Pravidelný SEO audit je jedním ze základů optimalizace pro vyhledávače. SEO je neustále se měnící odvětví a to, co před lety fungovalo, může dnes být zdrojem problémů.  Je proto důležité nechat si pravidelně provádět SEO audit webu od profesionálů, kteří přesně vědí, na co se zaměřit. Jen tak můžete svůj web efektivně optimalizovat a zvyšovat množství zákazníků z přirozené návštěvnosti.

Pokud si přejete zlepšit umístění vašeho webu ve vyhledávání a zvýšit návštěvnost z vyhledávačů jako Google či Seznam, neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Naše odborné znalosti a zkušenosti v oblasti SEO vám pomohou dosáhnout lepších výsledků a zvýšit úspěch vašeho online podnikání.

Cena SEO auditu 

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají naši zákazníci

Se společností PPC profits se nám skvěle spolupracovalo. Jednoznačně doporučujeme.

UNIS
UNIS
Zobrazit více

Jsem velmi spokojený a doporučuji. Rychlá realizace a velice ochotní, ihned řešili všechny mé otázky a dodali další doporučení. Jako bonus mi nastavili Instagram zdarma

Soural, furniture-nabytok.sk
DALURA Design s.r.o.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Spolupracovat s PPC profits se nám vyplatilo. Díky PPC reklamě pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, IMOS development, a.s.
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp