SEO reklama

Máte vlastní webovou prezentaci, ale nejste spokojeni s její návštěvností? Nechodí vám z webu žádné objednávky, nebo jich je velmi málo? Uvítali byste, kdyby na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří se skutečně zajímají o vaše produkty či služby?

V dnešní době již pouze graficky vyladěný web nestačí. Pokud si přejete být vidět na předních pozicích ve vyhledavačích, je třeba věnovat se kontinuálně SEO reklamě, tedy optimalizaci webu pro vyhledavače. SEO sice není viditelné ihned, jako je tomu u PPC reklamy, zato ale přináší dlouhodobé výsledky.

Svěřte svou SEO reklamu do rukou našich zkušených odborníků, kteří pravidelně sledují nejnovější trendy, pracují s nejmodernějšími nástroji a vědí, jaké postupy skutečně fungují. Vyhledavače neustále vylepšují své algoritmy, na jejichž základě řadí stránky na konkrétní pozice ve výsledcích vyhledávání. Kromě optimalizace pro vyhledavače se věnujeme také dalším souvisejícím marketingovým aktivitám, jako jsou například tvorba webu, PPC reklama, správa sociálních sítí, e-mailing a další. Buďte napřed před vaší konkurencí. Svěřte své SEO nám a buďte ve vyhledávání opravdu vidět.

 

Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit a odhalíme případné nedostatky, které brání vašemu webu k lepšímu umístění ve výsledcích vyhledávání.
Zaměříme se jak na technickou, tak na obsahovou stránku vašeho webu.
Zajistíme pro vás pouze velmi kvalitní externí odkazy, které na váš web přivedou relevantní uživatele.
Pravidelně monitorujeme aktuální stav a výsledky naší práce zasíláme v přehledném reportu.

Máte zájem o SEO reklamu? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO reklama s PPC Profits?
Kromě SEO pro vás rádi zajistíme komplexní marketingové služby, které povedou k růstu vašeho byznysu.
Náš tým odborníků má řadu let zkušeností a ví, jaké postupy opravdu fungují.
Používáme pouze nejmodernější nástroje.
Naše SEO reklama má dlouhodobé výsledky.

Jak probíhá SEO reklama s PPC Profits?

Než se pustíme do SEO reklamy vašeho webu, zpracujeme podrobnou SEO analýzu, která nám pomůže odhalit případné nedostatky, a zjistíme, jak si váš web v současné chvíli stojí. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou dále pracujeme po celou dobu optimalizace. Zajistíme pro vás kvalitní externí odkazy, zhodnotíme efektivitu vašeho obsahu a v případě potřeby pro vás napíšeme texty, které odpovídají požadavkům SEO.

Vstupní SEO analýza

Než se pustíme do samotné SEO reklamy, tedy optimalizace webu pro vyhledavače, zpracujeme podrobnou SEO analýzu, která bude sloužit jako podklad pro vytvoření efektivní SEO strategie.

Zaměříme se na vaši homepage, objednávkový proces, kontaktní formuláře, rychlost načítání stránek, mobilní zobrazení webu, práci s textem a další důležité faktory, které ovlivňují pozici vašeho webu ve vyhledávání.

Podrobná analýza klíčových slov

Velmi důležitou součástí efektivní SEO strategie je podrobná analýza klíčových slov, která nám pomůže identifikovat klíčová slova, na která má smysl váš web optimalizovat. S analýzou klíčových slov pracujeme po celou dobu optimalizace.

Efektivní linkbuilding

Při budování zpětných odkazů je mnohem důležitější kvalita a relevance než jejich kvantita. Zajistíme pro vás pouze kvalitní odkazy, které na váš web přivedou uživatele zajímající se o vaše produkty či služby a s vysokou pravděpodobností provedou konverzi.

Obsahová strategie

Zaměříme se také na efektivitu vašeho obsahu a v případě potřeby navrhneme úpravy, které povedou k lepšímu hodnocení vašeho webu ve vyhledávání. Naši zkušení copywriteři jsou také připraveni napsat pro vás texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

SEO správa

Neustále monitorujeme průběžné výsledky naší práce a věnujeme se pravidelně SEO správě tak, abychom dosáhli stanovených cílů.

Kolik stojí SEO reklama?

Cena za SEO reklamu se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Účinná optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.