Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je zásadním krokem při úspěšném cílení na zákazníky prostřednictvím webových vyhledávačů i PPC reklamy. Bez znalosti relevantních klíčových slov je jen velice obtížné dosáhnout vysokých pozic ve výsledcích vyhledávání a zvýšit návštěvnost vašeho webu.

Naši specialisté pro vás rádi vytvoří kompletní přehled vhodných klíčových slov speciálně přizpůsobených vašemu online projektu, webu nebo e-shopu. Tato klíčová slova následně použijeme při optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače popřípadě k cílení PPC reklamy a díky tomu budete moci postavit své PPC reklamy a SEO aktivity na klíčových dotazech, které mají největší potenciál přinést vám nové zákazníky.

Díky naší analýze klíčových slov budete mít jasný obrázek o tom, jaké výrazy a fráze používají uživatelé při hledání vašeho produktu nebo služby. To vám umožní lépe porozumět potřebám vaší cílové skupiny a přizpůsobit svůj obsah tak, aby odpovídal jejím očekáváním.

S použitím těchto vhodných klíčových slov budete mít možnost přilákat relevantní návštěvníky na váš web a zvýšit tak pravděpodobnost konverze. To se projeví zvýšením počtu zákazníků a růstem tržeb vašeho podnikání.

Věříme, že naše analýza klíčových slov vám pomůže efektivněji oslovit vaši cílovou skupinu, optimalizovat vaše marketingové aktivity a dosáhnout většího úspěchu online. Rádi bychom vás podpořili na vaší cestě k dosažení vysokých pozic ve vyhledávačích a zlepšení viditelnosti vašeho podnikání na internetu.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
analýza klíčových slov

Proč si pro analýzu klíčových slov zvolit společnost PPC Profits?

  1. PPC Profits je specializovanou společností v oblasti SEO, digitálního marketingu a PPC reklam. Náš tým má rozsáhlé zkušenosti s analýzou klíčových slov a optimalizací webových stránek pro vyhledávače, díky čemuž jsme schopni identifikovat klíčová slova s největším potenciálem pro váš projekt a využít je k účinnému cílení.
  2. Klademe si za cíl pochopit vaše specifické potřeby a cíle. Na základě toho připravíme strategii analýzy klíčových slov, která bude odpovídat vašemu oboru a zaměření. Náš personalizovaný přístup vám umožní dosáhnout maximálního potenciálu vašeho online marketingu.
  3. Nabízíme komplexní řešení pro váš online marketing. Kromě analýzy klíčových slov se postaráme i o PPC reklamy, SEO, sociální média a další digitální marketingové strategie. To vám umožní mít všechny aspekty online marketingu pod kontrolou a dosáhnout synergických výsledků.
  4. PPC Profits se zaměřuje na dosažení co nejlepších výsledků a návratnosti vašich investic (ROI). Neustále sledujeme klíčové metriky a analyzujeme výkonnost vašich kampaní, abychom zajistili, že dosahujete požadovaných cílů a dosáhli co nejlepšího výkonu za vámi investované peníze.
  5. Máme více než 15 let odborných znalostí a zkušeností s online marketingem, což nám umožňuje poskytovat kvalitní analýzy klíčových slov a optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače. S jejich pomocí můžete dosáhnout lepšího výkonu vašeho online marketingu a zvýšit návštěvnost a konverze vašeho webu.

Jak probíhá analýza klíčových slov?

  • Nejprve provedeme důkladnou analýzu klíčových slov, abychom vybrali ta nejvhodnější pro váš projekt. Zohledníme hledanost těchto klíčových slov, konkurenci na trhu a jejich potenciální výnosnost. Tímto způsobem zajistíme, že vaše webové stránky budou lépe viditelné a přitáhnou více relevantních návštěvníků.
  • Dalším krokem je porovnání vaší stávající strategie s konkurencí. Prozkoumáme, která klíčová slova používá vaše oborově blízká konkurence na internetu, a porovnáme je s těmi, která jsme pro vás vybrali. Tato analýza nám umožní identifikovat konkurenční výhody a přizpůsobit vaši strategii tak, aby byla úspěšnější.
  • Na základě analýzy a výzkumu vybereme klíčová slova, která jsou nejrelevantnější pro váš web, produkt nebo službu. Zaměříme se i na méně konkurenční klíčová slova, která mohou přinést cílenější návštěvnost.
  • Klíčová slova rozdělíme do skupin podle podobného významu nebo tématu. Toto rozdělení pomáhá organizovat obsah a kampaně a usnadňuje cílení na specifické skupiny uživatelů.

Kolik stojí analýza klíčových slov?

Cena analýzy klíčových slov se odvíjí od mnoha faktorů, ale rádi bychom vás ujistili, že jsme flexibilní a snažíme se vyhovět potřebám různých typů společností.

Náš přístup je založen na tom, abychom vyšli vstříc jak větším společnostem, které mají rozsáhlejší potřeby a požadavky na analýzu klíčových slov, tak i malým a středním firmám, které hledají efektivní a cenově dostupné řešení pro optimalizaci svého online marketingu.

Pro získání přesné cenové kalkulace doporučujeme využít naši nezávaznou poptávku a my vám připravíme individuální cenovou nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.

Pokud preferujete osobní komunikaci, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře či na telefonním čísle 775 646 333. Rádi zodpovíme vaše dotazy a společně najdeme nejlepší řešení pro vaši analýzu klíčových slov.

Máme pro vás také připraveny úspěšné případové studie, abyste se mohli seznámit s našimi dosavadními úspěchy a výsledky. Tyto studie vám poskytnou přehled o tom, jak jsme pomohli jiným klientům dosáhnout výrazného zlepšení v jejich online marketingu.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Spolupracovat s PPC profits se nám vyplatilo. Díky PPC reklamě pro vyhledávače jsme získali spoustu nových zákazníků.

Petr Mašlej, IMOS development, a.s.
IMOS development, a.s.
Zobrazit více

Investovali jsme do reklamy služeb na Facebook.com, kterou nám zajistila firma PPC Profits. Reklama zvedla návštěvnost profilu a stránek o 200% a znamenala pro náš profil zvednutí sledovanosti o cca 100%. Doporučujeme.

Zuzana Janove, Seesame
Dr.Oetker, spol. s r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp