SEO (optimalizace) Google

SEO by v každém případě mělo být součástí vašeho marketingového mixu. Pokud váš web není vidět, nechodí na něj návštěvníci, kteří by si u vás objednali vaše produkty či služby. Díky optimalizaci pro vyhledavače můžete ovlivnit pozici, na které se váš web bude ve výsledcích vyhledávání zobrazovat. Návštěvnost na webu samozřejmě můžete ovlivnit i placenou reklamou. Oproti placené reklamě však SEO přináší dlouhodobý efekt.

Aby bylo SEO skutečně efektivní, je třeba, aby se mu ve firmě věnoval někdo, kdo má s optimalizací pro vyhledavače zkušenosti, a zároveň má na tuto aktivitu dostatek času. Optimalizace ve vyhledávání zahrnuje širokou škálu aktivit a je třeba vědět, které postupy opravdu fungují. Pro efektivní SEO (optimalizaci) na Googlu je třeba zjistit, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání, zda odpovídá technickým požadavkům SEO, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní a jednoduchý, jaká je kvalita obsahu atd. V rámci SEO je také třeba zpracovat podrobnou analýzu klíčových slov, která pomůže identifikovat klíčová slova vhodná pro optimalizaci. Je vhodné, když je na web odkazováno z kvalitních a relevantních zdrojů.

Specialisté z našeho týmu se SEO (optimalizací) pro Google zabývají již řadu let a vědí, jaké postupy opravdu fungují. Rádi vám pomůžeme nejen se SEO, ale také s dalšími marketingovými aktivitami, mezi které bezesporu patří tvorba webu, správa sociálních sítí, reklama na Facebooku a Instagramu, PPC reklama, CRO, e-mailing, PR a další.

 

Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání.
Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, které se budeme držet po celou dobu optimalizace.
Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu a pravidelně se budeme věnovat optimalizaci.
SEO (optimalizaci) pro Google se věnujeme již řadu let.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč SEO (optimalizace) pro Google se SEO Consult?
Pracujeme s nejmodernějšími nástroji.
Víme, které postupy opravdu fungují.
Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Pomůžeme váš web dostat výš ve výsledcích vyhledávání.

Jak probíhá SEO (optimalizace) pro Google se SEO Consult?

Než se začneme věnovat samotné optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme vědět, jak si váš web aktuálně stojí. Pomocí podrobného SEO auditu identifikujeme případné nedostatky, navrhneme efektivní SEO strategii, zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zaměříme se také na obsahovou strategii. Neopomeneme ani budování kvalitních zpětných odkazů. Pravidelně se budeme věnovat správě.

V rámci SEO auditu se mimo jiné zaměříme na objednávkový proces, strukturu webu, práci s klíčovými slovy, rychlost načítání stránek, práci s obrázky, objednávkové formuláře, mobilní verzi webu atd. V případě potřeby jsou naši zkušení copywriteři připraveni napsat pro vás kvalitní texty, které odpovídají dnešním standardům SEO. S námi zpracovanou analýzou klíčových slov a SEO strategií pracujeme po celou dobu optimalizace. Pro Google je SEO (optimalizace) nezbytnou aktivitou, která váš web dostane výš ve vyhledávání.

Cena SEO

Cena za SEO (optimalizace) pro Google se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Efektivní optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

Pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.