SEO (optimalizace) Google

SEO by v každém případě mělo být součástí vašeho marketingového mixu. Pokud váš web není vidět, nechodí na něj návštěvníci, kteří by si u vás objednali vaše produkty či služby. Díky optimalizaci pro vyhledavače můžete ovlivnit pozici, na které se váš web bude ve výsledcích vyhledávání zobrazovat. Návštěvnost na webu samozřejmě můžete ovlivnit i placenou reklamou. Oproti placené reklamě však SEO přináší dlouhodobý efekt.

Aby bylo SEO skutečně efektivní, je třeba, aby se mu ve firmě věnoval někdo, kdo má s optimalizací pro vyhledavače zkušenosti, a zároveň má na tuto aktivitu dostatek času. Optimalizace ve vyhledávání zahrnuje širokou škálu aktivit a je třeba vědět, které postupy opravdu fungují. Pro efektivní SEO (optimalizaci) na Googlu je třeba zjistit, jak si váš web vede ve výsledcích vyhledávání, zda odpovídá technickým požadavkům SEO, zda je objednávkový proces dostatečně intuitivní a jednoduchý, jaká je kvalita obsahu atd. V rámci SEO je také třeba zpracovat podrobnou analýzu klíčových slov, která pomůže identifikovat klíčová slova vhodná pro optimalizaci. Je vhodné, když je na web odkazováno z kvalitních a relevantních zdrojů.

Specialisté z našeho týmu se SEO (optimalizací) pro Google zabývají již řadu let a vědí, jaké postupy opravdu fungují. Rádi vám pomůžeme nejen se SEO, ale také s dalšími marketingovými aktivitami, mezi které bezesporu patří tvorba webu, správa sociálních sítí, reklama na Facebooku a Instagramu, PPC reklama, CRO, e-mailing, PR a další.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO (optimalizace) Google

Proč SEO (optimalizace) pro Google s PPC profits?

  1. Pracujeme s nejmodernějšími SEO nástroji.
  2. Víme, které postupy optimalizace opravdu fungují.
  3. Naše SEO bude přivádět nové zákazníky dlouhodobě.
  4. Pomůžeme váš web dostat výš ve výsledcích vyhledávání.

Jak to probíhá

  • Zpracujeme pro vás podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky bránící vašemu webu k lepším výsledkům ve vyhledávání.
  • SEO (optimalizaci) pro Google se věnujeme již řadu let. Navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, které se budeme držet po celou dobu optimalizace.
  • Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu a pravidelně se budeme věnovat optimalizaci. O veškerém postupu vás budeme informovat.

Jak probíhá SEO (optimalizace) pro Google s PPC profits?

Než se začneme věnovat samotné optimalizaci vašeho webu pro vyhledavače, potřebujeme vědět, jak si váš web aktuálně stojí. Pomocí podrobného SEO auditu identifikujeme případné nedostatky, navrhneme efektivní SEO strategii, zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov a zaměříme se také na obsahovou strategii. Neopomeneme ani budování kvalitních zpětných odkazů. Pravidelně se budeme věnovat správě.

V rámci SEO auditu se mimo jiné zaměříme na objednávkový proces, strukturu webu, práci s klíčovými slovy, rychlost načítání stránek, práci s obrázky, objednávkové formuláře, mobilní verzi webu atd. V případě potřeby jsou naši zkušení copywriteři připraveni napsat pro vás kvalitní texty, které odpovídají dnešním standardům SEO. S námi zpracovanou analýzou klíčových slov a SEO strategií pracujeme po celou dobu optimalizace. Pro Google je SEO (optimalizace) nezbytnou aktivitou, která váš web dostane výš ve vyhledávání.

Cena SEO

Cena za SEO (optimalizace) pro Google se odvíjí od míry konkurence ve vašem oboru podnikání a stavu vašeho webu. Efektivní optimalizace pro vyhledavače vyžaduje spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp