SEO vs. PPC

PPC a SEO jsou oblasti online marketingu, kterým se věnuje většina firem. PPC i SEO ovlivňují zobrazení vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Srovnáme-li však PPC vs. SEO, je třeba mít na paměti, že u každé varianty můžeme z časového hlediska očekávat jiný efekt. V případě, že se rozhodnete investovat do PPC kampaní, návštěvnost na vašem webu uvidíte prakticky ihned. Za každý proklik na reklamu však budete muset zaplatit částku, která se odvíjí od toho, jak je dané klíčové slovo konkurenční a kolik konkurentů na něj v PPC reklamách cílí. Oproti tomu v případě SEO za návštěvu na vašem webu neplatíte, ale na výsledky práce, kterou věnujete optimalizaci webu, si v začátcích budete muset několik měsíců počkat. Velkou výhodou SEO ale je, že má dlouhodobé výsledky. Jakmile vypnete PPC reklamu, návštěvnost z tohoto zdroje zkrátka zcela chybí.

Z výše uvedených důvodů proto doporučujeme investovat do obou variant online marketingu. Využijte dlouholetých zkušeností našich SEO a PPC konzultantů. Vsaďte na kvalitu našich služeb a posuňte váš web ve výsledcích vyhledávání.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
SEO vs PPC

Proč pro SEO a PPC zvolit PPC Protits?

  1. Pro vaše PPC kampaně založíme účty v Skliku i Google Ads, které budou patřit výhradně vám a budete k nim mít kdykoliv neomezený přístup.
  2. Nastavíme pro vás také Google Analytics, abyste měli podrobnější přehled o návštěvnosti vašeho webu z jednotlivých zdrojů.
  3. Navrhneme pro vás efektivní marketingovou strategii, na základě SEO a PPC reklamy, kterou vám pomůžeme zrealizovat.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav vašeho webu a pravidelně se věnujeme optimalizaci vašich marketingových strategií, které vedou k vytyčeným cílům.

Jak to probíhá

  • Používáme nejmodernější nástroje a víme, které optimalizační a marketingové postupy opravdu fungují.
  • Náš tým odborníků má dlouholeté zkušenosti v oboru online marketingu. Naše práce je opravdu vidět.
  • Pomocí SEO a PPC přivedeme na váš web relevantní uživatele, kteří se skutečně zajímají o váš produkt.
  • Kromě SEO a PPC se věnujeme také tvorbě webu, CRO, e-mailingu, PR nebo internetovému marketingu v zahraničí.

Chci nezávazně poptat

Výhody SEO vs. PPC

Uvažujete mezi výhodami SEO vs. PPC? Nevíte, do které varianty online marketingu se vám vyplatí v danou chvíli investovat?

Pokud je návštěvnost na vašem webu velmi nízká a potřebujete ji zvýšit okamžitě, bezesporu doporučujeme investovat do PPC reklamy. Díky PPC reklamě se bude váš web zobrazovat nad organickými výsledky ve vyhledávání, a navíc v textu inzerátu můžete velmi snadno vyzdvihnout výhody vašich produktů či služeb. Zároveň lze ovlivnit, kde, kdy a komu se budou reklamy zobrazovat. Pokud si tedy nepřejete, aby vaši reklamu viděli uživatelé z druhého konce republiky, budete zkrátka cílit pouze na oblasti, které vás zajímají. V rámci placených kampaní se navíc můžete rozhodnout, na jaké pohlaví a věkovou kategorii chcete konkrétní inzeráty cílit. Texty inzerátů lze snadno přizpůsobit dané cílové skupině.

PPC kampaně ve vyhledávání typicky české firmy nasazují zejména ve dvou systémech, a to v Google Ads a v českém Skliku. Naši PPC konzultanti se PPC kampaním věnují na denní bázi a vědí, na co se zaměřit, aby jednotlivé reklamy dosahovaly co nejlepších výsledků za co nejnižší cenu.

Kromě PPC však doporučujeme investovat také do SEO. Výsledky práce na optimalizaci pro vyhledavače sice neuvidíte okamžitě, zato můžete očekávat dlouhodobé výsledky, které se vám bezesporu vyplatí. Za kliknutí na výsledek v organickém vyhledávání, totiž oproti PPC reklamě, nic neplatíte.

Rozhodujete-li se tedy, zda investovat do PPC vs. SEO, doporučujeme ideálně kombinaci obou variant. Vsaďte na dlouholeté zkušenosti našeho týmu, který se postará o váš online marketing od A do Z. Posuňte váš web výš a získejte relevantní návštěvnost vedoucí ke konverzím.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

S poskytovanými službami jsme byli spokojeni a totéž platí, co se týče komunikace a vstřícnosti. Jako partnera pro poskytované služby můžeme doporučit.

Jan Bartoš, ATLANT SNAB Moravia s.r.o.
ATLANT SNAB - Moravia s.r.o.
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp