Jak na SEO analýzu webu?

V dnešní době má již téměř každá firma vlastní webovou prezentaci. Cílem každé webové prezentace ale je, aby na ni chodili stávající i noví zákazníci a našli zde informace, které hledají, koupili si zde produkt nebo objednali službu. Přejete si, aby i na váš web chodili relevantní uživatelé, kteří se skutečně zajímají o vaše produkty či služby? Pak je pro vás SEO webu klíčovou záležitostí. Před samotnou optimalizací webu pro vyhledavače je však dobré vědět, jak si v současné době váš web stojí ve výsledcích vyhledávání. Ale jak na SEO analýzu? Na co byste se při takové analýze měli zaměřit?

Pozici webu ve výsledcích vyhledávání ovlivňuje široká řada různých faktorů. Některé základní faktory si jistě dokážete zkontrolovat sami. Mnoho parametrů ale doporučujeme přenechat odborníkům, kteří využívají nejmodernější nástroje a odhalí důležité nedostatky, které brání vašemu webu získat vyšší pozici ve vyhledávání. Svěřte své SEO včetně vstupní analýzy našemu týmu odborníků. Naši zkušení konzultanti podniknou nezbytné kroky, které dostanou váš web výš.

Chci nezávazně poptat

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Jak na SEO analýzu webu?

Jak na SEO analýzu webu s PPC profits

  1. SEO je jednou z důležitých součástí marketingového mixu. Rádi se vám postaráme také o PPC reklamy, sociální sítě, tvorbu webu, e-mailing a další.
  2. Pomůžeme vám s dílčími problémy nebo pro vás zajistíme správu SEO od A do Z. S námi budou vaše stránky stoupat ve výsledcích vyhledávání.
  3. Výsledky analýzy s vámi probereme a navrhneme pro vás efektivní SEO strategii, která vašemu webu pomůže k lepším výsledkům ve vyhledávání.
  4. Zjistíme, jak si váš web aktuálně vede ve výsledcích vyhledávání při zadání konkrétních klíčových slov, která souvisí s vaším byznysem.

Jak to probíhá

  • Náš tým odborníků ví, jak na SEO analýzu webu, a používá ty nejmodernější nástroje.
  • Odhalíme nedostatky bránící vašemu webu k lepším pozicím ve výsledcích vyhledávání.
  • Zaměříme se na technickou i obsahovou stránku vašeho webu.
  • Optimalizaci pro vyhledavače a analýzám z hlediska SEO se věnujeme již řadu let.
  • Zjistíme, zda vašemu webu rozumí uživatelé i vyhledavače.

Jak na SEO analýzu webu s PPC Profits?

Náš tým zkušených specialistů ví, jak dělat SEO analýzu webu tak, aby na základě výstupů z ní bylo možné sestavit skutečně efektivní SEO strategii.

Než se pustíme do samotné SEO analýzy, seznámíme se s vaším oborem podnikání a cíli webu. Dále stanovíme klíčová slova, na která by se váš web měl zobrazovat ve výsledcích vyhledávání. Podíváme se také na vaši konkurenci.

Zaměříme se i na homepage vašeho webu. Na této hlavní stránce by měly být obsaženy důležité informace, nemělo by zde chybět přehledné navigační menu a uživatel by měl pochopit, co jste zač a co na vašem webu může získat (zakoupit si produkt, objednat si službu, přečíst si zajímavý článek?).

Zaměříme se také na váš objednávkový proces, kontaktní formuláře, práci s textem, meta tagy, práci s obrázky atd.

Zhodnotíme také efektivitu vašeho obsahu. Obsah pro uživatele by měl být jasně strukturovaný, doporučujeme používat nadpisy, tučné písmo u důležitých slov či vět atd. Zejména v posledních letech se totiž Google čím dál více zaměřuje na kvalitu obsahu a jeho cílem je poskytovat uživatelům kvalitní a relevantní informace. Tyto informace však musí být čitelné jak pro uživatele, tak pro vyhledavače.

Nahlédneme také do Google Analytics a zaměříme se na vstupní a výstupní stránky, dobu strávenou na webu, míru okamžitého opuštění, návštěvnost z jednotlivých zdrojů atd.

Prověříme, že se váš web zobrazuje správně na mobilních zařízeních, a zhodnotíme rychlost načítání stránek. Zaměříme se na širokou škálu různých technických faktorů a prověříme, že v rámci optimalizace nepoužíváte metody, za které by váš web mohl být penalizován. Výsledkem naší analýzy jsou přehledné výstupy týkající se jednotlivých faktorů ovlivňujících pozici vašeho webu ve vyhledávání i návrhy na odstranění případných nedostatků.

Ceník

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci. Spolupráce s Vaší společností byla velmi efektivní a rychlá. Plně vyhověla našim potřebám a požadavkům zadání. S touto spoluprací jsme velmi spokojeni a příště se určitě obrátíme opět na Vaši společnost.

Robert Zámečník, IBRS
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Zobrazit více

Se službami PPC Profits jsme zcela spokojeni. Především oceňujeme kvalitní komunikaci, flexibilnost a rychlé vyřízení všech našich požadavků. Spolupráce s PPC Profits se nám jednoznačně vyplatila pro získávání nových zákazníků a rozvoje povědomí o naší značce.

Ing. Zdeněk Kočí
UNIVERS projekt v.o.s.
Zobrazit více

Skvělé! Díky PPC reklamě se počet objednaných ubytování zvedl o 14%!

Ivan Kleiber
Vinařství Nosreti s.r.o.
Zobrazit více

I have been working with PPC profits for several years and I am very satisfied with the results.

Jure Babarovic, Hrvaska.net
Hrvaska
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp