Ceny SEO

Ceny SEO se u nás skládají z několika položek. Odvíjí se od mnoha faktorů, jako jsou například velikost firmy, obor podnikání, velikost webu, aktuální stav SEO atd. Cena za optimalizaci webu pro malé e-shopy se pohybuje mezi 3000 až 5000 Kč za měsíc, u větších projektů počítejte s částkou nad 8000 Kč.

SEO zahrnuje širokou škálu důležitých kroků, které zajistí, že vaše stránky budou atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače. Součástí našich SEO služeb jsou: SEO audit, analýza klíčových slov, linkbuilding, obsahová strategie, linkbuilding atd. Samozřejmostí je pro nás pravidelný monitoring a reporting aktuálního stavu webu z pohledu SEO.

Chcete, aby byl váš web ve vyhledávání skutečně vidět a zobrazoval se relevantním uživatelům? Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů z PPC Profits! Máme řadu let zkušeností, pracujeme s nejmodernějšími nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.

 

Naše SEO má dlouhodobý efekt.
Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
Platíte za prokazatelné výsledky.
Zajistíme pro vás vysoce kvalitní a relevantní zpětné odkazy.

Máte zájem o SEO? Vyplňte stručný formulář a my se vám do 24 hodin sami ozveme

Nezávazná konzultace

Nebo nám rovnou zavolejte 775 646 333

Proč si objednat SEO služby od PPC Profits?
Dbáme na hodnotný obsah a kvalitní zpětné odkazy.
Navrhneme vám úpravy, které mají vliv na pozici vašeho webu ve vyhledávání.
Zhodnotíme desítky faktorů z oblasti SEO a navrhneme efektivní SEO strategii.
Neustále monitorujeme aktuální stav.

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače zahrnuje mnoho faktorů. Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu, potřebujeme vědět, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. Zpracujeme proto podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky, a navrhneme strategii, která zlepší vaše SEO. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

SEO audit

Aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání, je třeba myslet také na to, aby byly atraktivní nejen pro uživatele, ale i pro vyhledavače. Váš web by se také měl načítat dostatečně rychle, struktura stránek by měla být dostatečně přehledná a objednávkový proces by měl být dostatečně jednoduchý.

Nejprve tedy zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky v SEO. V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigační struktury webu, rychlost načítání stránek, práci s klíčovými slovy, meta tagy atd.

Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje na důležitá klíčová slova, a pravidelně monitorujeme aktuální stav.

Analýza klíčových slov

Při úspěšné SEO strategii vycházíme z podrobné analýzy klíčových slov. Pomocí této analýzy identifikujeme klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat.

Efektivní linkbuilding

Naším cílem je dostat na váš web relevantní uživatele, u kterých je vysoká pravděpodobnost konverze. Proto pro vás zajistíme pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy související s obsahem vašeho webu.

Obsahová strategie

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také kvalitní obsah. Zhodnotíme proto také vaši obsahovou strategii a případně navrhneme úpravy, které pomohou k lepším výsledkům ve vyhledávání. Náš tým copywriterů je připraven napsat pro vás atraktivní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Ceny SEO

Ceny SEO se odvíjí od mnoha faktorů. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby naše SEO bylo maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Cena analýzy klíčových slov začíná na 2500 Kč bez DPH.

Cena SEO auditu se pohybuje od 3000 Kč bez DPH.

SEO pro malé e-shopy a stránky s úzkým zaměřením 3000–5000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro střední e-shopy a stránky s širším zaměřením 5000–8000 Kč bez DPH za měsíc.

SEO pro velké projekty počítejte s částkou nad 8000 Kč bez DPH za měsíc.

Klienti nás hledají pod klíčovými slovy: