Ceny SEO

Ceny SEO se u nás skládají z několika položek. Odvíjí se od mnoha faktorů, jako jsou například velikost firmy, obor podnikání, velikost webu, aktuální stav SEO atd. Cena za optimalizaci webu pro malé e-shopy se pohybuje mezi 3000 až 5000 Kč za měsíc, u větších projektů počítejte s částkou nad 8000 Kč.

SEO zahrnuje širokou škálu důležitých kroků, které zajistí, že vaše stránky budou atraktivní jak pro uživatele, tak pro vyhledavače. Součástí našich SEO služeb jsou: SEO audit, analýza klíčových slov, linkbuilding, obsahová strategie, linkbuilding atd. Samozřejmostí je pro nás pravidelný monitoring a reporting aktuálního stavu webu z pohledu SEO.

Chcete, aby byl váš web ve vyhledávání skutečně vidět a zobrazoval se relevantním uživatelům? Svěřte vaše SEO do rukou profesionálů z PPC Profits! Máme řadu let zkušeností, pracujeme s nejmodernějšími nástroji a víme, jaké postupy opravdu fungují.

 

PPF Banka
Nestlé
Adidas
VUT
Dr. oetker
Roche
Suez
Skřivánek
Unis
Tüv Süd
Ceny SEO

Proč si objednat SEO služby od PPC Profits?

  1. Dbáme na hodnotný obsah a kvalitní zpětné odkazy z autoritativních webů.
  2. Navrhneme vám úpravy, které mají vliv na pozici vašeho webu ve vyhledávání.
  3. Zhodnotíme desítky faktorů z oblasti SEO a navrhneme efektivní SEO strategii.
  4. Neustále monitorujeme aktuální stav vašeho webu a jeho návštěvnost.

Jak to probíhá

  • Naše SEO má dlouhodobý efekt. Přivede vám nové zákazníky.
  • Váš web bude optimalizovaný podle nejnovějších trendů.
  • Platíte za prokazatelné výsledky. Zvýšení návštěvnosti z vyhledávání 
  • Zajistíme pro vás vysoce kvalitní a relevantní zpětné odkazy.

Chci nezávazně poptat

Jak postupujeme při optimalizaci webu pro vyhledavače?

Optimalizace pro vyhledavače zahrnuje mnoho faktorů. Než začneme pracovat na samotné optimalizaci vašeho webu, potřebujeme vědět, jak si váš web aktuálně stojí ve výsledcích vyhledávání. Zpracujeme proto podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky, a navrhneme strategii, která zlepší vaše SEO. Dále zpracujeme analýzu klíčových slov, se kterou pak pracujeme po celou dobu optimalizace.

SEO audit

Aby se vaše webové stránky zobrazovaly na předních pozicích ve vyhledávání, je třeba myslet také na to, aby byly atraktivní nejen pro uživatele, ale i pro vyhledavače. Váš web by se také měl načítat dostatečně rychle, struktura stránek by měla být dostatečně přehledná a objednávkový proces by měl být dostatečně jednoduchý.

Nejprve tedy zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže identifikovat případné nedostatky v SEO. V rámci SEO auditu se zaměříme na přehlednost navigační struktury webu, rychlost načítání stránek, práci s klíčovými slovy, meta tagy atd.

Zjistíme také, na jakých pozicích ve vyhledávání se váš web zobrazuje na důležitá klíčová slova, a pravidelně monitorujeme aktuální stav.

Analýza klíčových slov

Při úspěšné SEO strategii vycházíme z podrobné analýzy klíčových slov. Pomocí této analýzy identifikujeme klíčová slova a fráze, na které má smysl váš web optimalizovat.

Efektivní linkbuilding

Naším cílem je dostat na váš web relevantní uživatele, u kterých je vysoká pravděpodobnost konverze. Proto pro vás zajistíme pouze kvalitní a relevantní zpětné odkazy související s obsahem vašeho webu.

Obsahová strategie

Nedílnou součástí úspěšné SEO strategie je také kvalitní obsah. Zhodnotíme proto také vaši obsahovou strategii a případně navrhneme úpravy, které pomohou k lepším výsledkům ve vyhledávání. Náš tým copywriterů je připraven napsat pro vás atraktivní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO.

Ceny SEO

Ceny SEO se odvíjí od mnoha faktorů. Pro přesnou cenovou kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat. Aby naše SEO bylo maximálně efektivní, doporučujeme spolupráci trvající alespoň 4–6 měsíců.

Naše služby i ceny jsou individuální a na míru. Pro přesnější cenovou nabídku se nám ozvěte.

Získat nezávaznou nabídku

775 646 333

info@ppcprofits.cz

Google Partner
Zboží.cz
Sklik.cz
Google AdWords Certified Partner
Google Analytics Certified Partner
Heureka Specialita
Upgates partner
Regionální Hospodářská komora Brno
Zodpovědná firma
Mergado
Shoptet partner
Certifikát Collabim
Meta Business Partner
APEK
Design Rush Verified Agency
Cookiebot

Co o nás říkají klienti?

S PPC Profits jsme začínali nejdříve jen s reklamou na Facebook. Z důvodu spokojenosti a viditelných výsledků jsme spolupráci rozšířili o zbožové vyhledávače na Heuréce a Zboží a správu Sklik a Adwords. Maximální spokojenost! Děkuji a doporučuji!

Jaroslav Vít, houpanicko.cz
Houpanicko
Zobrazit více

PPC reklama nám pomohla ke zkvalitnění našich stránek a díky marketingu zvýšila počet klientů. Děkujeme za spolupráci a rychlé jednání.

Jaroslava Padrtová, Penzion Kovárna Brno
Penzion Kovárna BRNO
Zobrazit více

Skvělý přístup a výborná komunikace. Spolupráce splnila mé očekávání!

Petr Ivanko
Petr Ivanko
Zobrazit více

Vaše služby z oblasti internetového marketingu mně zvedly násobně obrat e-shopu Colorika.cz. Spolupráci doporučuji.

Boris Semizorov, Colorika.cz
Colorika
Zobrazit více

Nezávazná konzultace

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Používáme tyto nástroje

WordPress
PrestaShop
WooCommerce
Upgates
FastCentrik
Shoptet
GA4
Google Merchant
Google Tag Manager
Collabim
Marketing Miner
ahrefs
ecomail
Mailchimp